1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

100 zł miesięcznie

WYDAWCA

Twoje zaufanie znaczy dla nas więcej niż tysiąc słów, które nagraliśmy dotąd! Merci, thank You, danke, shukraan… DZIĘKUJEMY!

Mamy nadzieję, że kiedyś powiemy Ci to szczere DZIĘKUJEMY osobiście. Teraz chcielibyśmy, aby Twoje imię i nazwisko (lub nick jeśli wolisz) trafiło na honorową listę Patronów, która wyświetlana będzie na końcu każdego nagrania na kanale Nasze Czytanie na YT. Plus pakiet wcześniejszych nagród.


*Wybierając ten próg, automatycznie zgadzasz się na zamieszczenie Twojego imienia i nazwiska na końcu nagrania (od daty dołączenia jako Patron). Jeśli chcesz, abyśmy umieścili jedynie Twój nick lub wolisz zrezygnować z tej opcji, wystarczy, że powiadomisz nas o tym, odpowiadając na maila powitalnego.

avatar

Nowy użytkownik

Fundacja Słowo i Kropka

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.