1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

200 zł miesięcznie

Ogromnie Ci dziękujemy! Będziemy informować Cię na bieżąco o naszej pracy i planach. Twój wkład to znaczące wsparcie dla naszej organizacji, zintensyfikujemy działania i śmielej zaplanujemy ich rozwinięcie. Zwiększony budżet pozwoli nam dotrzeć z plakatami kampanii zewnętrznej do większej ilości miejsc w Polsce, nasz zespół będzie miał szersze możliwości w codziennej pracy czyli podejmowaniu interwencji, poradnictwa i wsparcia dla osób bezwyznaniowych. W ramach specjalnych podziękowań za Twoje wsparcie wyślemy Ci pakiet niespodziankę z kolekcji dostępnej w naszym sklepiku oraz gadżety z naszej najnowszej kampanii - wlepki, magnes na lodówkę i bawełnianą torbę. Gadżetów z naszej kampanii jubileuszowej nie będzie można kupić, dostaną je wyłącznie darczyńcy fundacji.

300 zł miesięcznie

Serdecznie Ci dziękujemy! Twój wkład to znaczące, mocne wsparcie dla naszej organizacji, które pozwoli nam zwiększyć intensywność działań i śmielej planować ich rozwój. Plakaty z najnowszej kampanii zewnętrznej dotrą do większej ilości miejsc w Polsce, nasz zespół będzie miał szersze możliwości w codziennej pracy czyli podejmowaniu interwencji, poradnictwa i wsparcia dla osób bezwyznaniowych. Będziemy informować Cię na bieżąco o naszej pracy i planach. W ramach specjalnych podziękowań za Twoje wsparcie wyślemy Ci wyjątkowy pakiet z kolekcji dostępnej w naszym sklepiku, zawierający książki, w których wydanie jesteśmy zaangażowani oraz gadżety z naszej najnowszej kampanii - wlepki, magnes na lodówkę i bawełnianą torbę. Gadżetów z naszej kampanii jubileuszowej nie będzie można kupić, dostaną je tylko darczyńcy fundacji. Dodatkowo otrzymasz od nas kalendarz książkowy na 2022 rok z reprodukcjami plakatów wszystkich kampanii społecznych Fundacji Wolność od Religii, kalendarz będzie dostępny wyłącznie dla naszych najważniejszych darczyńców.

avatar

Nowy użytkownik

Fundacja Wolność od Religii

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.