1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

150 zł miesięcznie

OFICJALNY MECENAS FILMOWY

Wybierając ten próg, patroni udzielają znacznego wsparcia w mojej artystycznej pracy, umożliwiając mi efektywniejsze dofinansowanie moich trzech niezależnych filmów animowanych, nad którymi obecnie pracuję. Patronom z tego progu chciałabym podziękować, wymieniając ich w napisach końcowych wspomnianych produkcji jako „Oficjalni Mecenasi Filmowi”, którzy wprawdzie pośrednio, lecz dzięki okazanej pomocy, w dużym stopniu, przyczynili się do ich powstania na wyższym poziomie.
Patroni, podobnie, jak byli i obecni członkowie ekip filmowych, będą otrzymywać na bieżąco dokładne informacje o postępach w realizacji filmu, zaś po ich premierze, dane dotyczące historii festiwalowej, pokazów i dystrybucji.

*Próg zawiera również wszystkie nagrody z poziomów 20, 30, 50, 100.

avatar

Nowy użytkownik

Gabi Bania

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.