Avatar użytkownika

Gabi Bania

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

20 zł miesięcznie
WIEŚCI Z WYPRZEDZENIEM

Będę bardzo wdzięczna za miesięczne wspieranie mojej artystycznej pracy.
W ramach tego progu patroni otrzymują dostęp do niepublicznych postów na Patronite, które będą z wyprzedzeniem informować, jakie materiały ukażą się na mojej stronie w najbliższym miesiącu.
30 zł miesięcznie
MATERIAŁY ZZA KULIS

Chciałabym podziękować za wybranie tego progu, oferując możliwość obejrzenia z wyprzedzeniem materiałów zza kulis tworzenia moich trzech nadchodzących filmów animowanych. Mogłabym również zobaczyć się z patronami online, a podczas spotkania opowiedzieć ze szczegółami o artystycznych projektach, nad którymi obecnie pracuję.

*Próg zawiera również nagrodę z poziomu 20.
50 zł miesięcznie
PRZYJACIELE I PARTNERZY

Wybierając ten próg, chciałabym serdecznie podziękować patronom, zamieszczając ich nazwiska (bądź także i logo) na mojej stronie w sekcji „Przyjaciele i Partnerzy”, by móc w ten sposób odznaczyć ich za wspieranie mojej twórczości artystycznej.
Dodatkowo, jeśli jesteś nauczycielem/pedagogiem mogłabym w ramach podziękowań odwiedzić Twoją klasę/szkołę online, udzielając artystyczno-edukacyjnej prezentacji, co już wielokrotnie robiłam.

*Próg zawiera również wszystkie nagrody z poziomów 20, 30.
100 zł miesięcznie
ZAPROSZENIE DO SCENARIUSZY ORAZ NA PREMIERĘ

W ramach tego progu chciałabym podziękować patronom za ich wyjątkową hojność, oferując im już teraz możliwość przeczytania ukończonych scenariuszy moich trzech filmów animowanych, nad którymi obecnie pracuję, a ponadto, gdy projekty zostaną ukończone, zaprosić ich na polskie premiery wspomnianych trzech produkcji.

*Próg zawiera również wszystkie nagrody z poziomów 20, 30, 50.
150 zł miesięcznie
OFICJALNY MECENAS FILMOWY

Wybierając ten próg, patroni udzielają znacznego wsparcia w mojej artystycznej pracy, umożliwiając mi efektywniejsze dofinansowanie moich trzech niezależnych filmów animowanych, nad którymi obecnie pracuję. Patronom z tego progu chciałabym podziękować, wymieniając ich w napisach końcowych wspomnianych produkcji jako „Oficjalni Mecenasi Filmowi”, którzy wprawdzie pośrednio, lecz dzięki okazanej pomocy, w dużym stopniu, przyczynili się do ich powstania na wyższym poziomie.
Patroni, podobnie, jak byli i obecni członkowie ekip filmowych, będą otrzymywać na bieżąco dokładne informacje o postępach w realizacji filmu, zaś po ich premierze, dane dotyczące historii festiwalowej, pokazów i dystrybucji.

*Próg zawiera również wszystkie nagrody z poziomów 20, 30, 50, 100.
200 zł miesięcznie
WYŻSZY MECENAS FILMOWY

Będę ogromnie wdzięczna za miesięczne wspieranie mojej artystycznej pracy. Z całego serca dziękuję!
Wybierając ten poziom, imię i nazwisko patrona pojawią się wyżej na liście mecenasów w napisach końcowych filmów. Patron uzyska także priorytetowy dostęp do informacji o filmach.

*Ten próg zawiera wszystkie nagrody z poziomów 20, 30, 50, 100 i 150.
250 zł miesięcznie
NAJWYŻSZY MECENAS FILMOWY

Będę ogromnie wdzięczna za miesięczne wspieranie mojej artystycznej pracy. Z całego serca dziękuję!
Wybierając ten poziom, imię i nazwisko patrona pojawią się na szczycie listy mecenasów w napisach końcowych filmów. Patron uzyska także specjalny priorytetowy dostęp do informacji o filmach.

*Ten próg zawiera wszystkie nagrody z poziomów 20, 30, 50, 100, 150 i 200.
300 zł miesięcznie
FUNDATOR

Będę ogromnie wdzięczna za miesięczne wspieranie mojej artystycznej pracy. Z całego serca dziękuję!
Wybierając ten poziom, imię i nazwisko patrona pojawią się na samej górze listy wszelkich mecenasów czy sponsorów w napisach końcowych filmów, oznaczone jako „Fundator”, a wszelkie informacje o filmie patron otrzyma jako pierwszy. Nazwisko fundatora będzie także na stałe powiązane z filmami, wymieniane podczas premier oraz zawarte w opisach filmów na YouTube i pokrewnych platformach.

*Ten próg zawiera wszystkie nagrody z poziomów 20, 30, 50, 100, 150, 200 i 250.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Gabi Bania w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Moim celem jest tworzenie filmów animowanych, które zainspirują nas do budowania lepszego świata. Pracuję obecnie nad 3 nowymi produkcjami o łącznym czasie trwania 30 minut jako ich reżyser, scenarzysta oraz animator. W dziedzinie animacji byłam samoukiem, teraz studiuję animację 3D na USW w UK.

O MNIE

Nazywam się Gabi Bania, mam 21 lat, jestem niezależną twórczynią krótkometrażowych filmów animowanych, obecnie pracującą nad trzema nowymi produkcjami o łącznym czasie trwania 30 minut jako ich reżyser, scenarzysta oraz animator. Swoje prace nad filmami animowanymi rozpoczęłam jako samouk, teraz zaś studiuję animację komputerową 3D na University of South Wales w UK. Oprócz filmu animowanego zajmuję się również malarstwem, grafiką oraz fotografią. Projekty te można zobaczyć na mojej stronie.Moim życiowym celem jest zostanie profesjonalnym reżyserem filmów animowanych i przeniesie na ekran prowokujących do myślenia historii, które zainspirują nas do budowania lepszego świata. W pełni poświęcam się realizacji tego planu, pracując codziennie i wierząc, że moje wysiłki pozwolą mi n

a realizację tego marzenia. Tworzę filmy w różnych technikach animacji: 3D, 2D oraz poklatkowej kukiełkowej. Piszę scenariusze filmowe. Zbieram również doświadczenie, pracując jako reżyser prowadzący trzy różne ekipy filmowe, z którymi współtworzę trzy nadchodzące produkcje. Ich premiery planowane są na 2023 rok. Otrzymane wsparcie przeznaczyłabym przede wszystkim na kontynuację prac nad filmami, które finansuję z własnych oszczędności oraz pokrycie kosztów zagranicznych studiów.  

 

FILMY ANIMOWANE

W swoich filmach odnoszę się do ważnych problemów współczesnego świata: ekologii, miłości do natury i związku człowieka z nią, zjawiska nienawiści, „wyścigu szczurów” (nadmiernej rywalizacji), traumy związanej z trudną przeszłością, samotności i tęsknoty, przemijania, godzenia pasji z pracą, obecności i znaczenia kobiet w sztuce. Tematami trzech nadchodzących produkcji będą zaś: przemoc w rodzinie, niepełnosprawność, niezależność kobiet, depresja oraz uzależnienie od nocnego obżarstwa. Często czerpię inspiracje z poezji, literatury, dziedzictwa polskiego romantyzmu czy mitologii greckiej. W związku z tym niejednokrotnie prowadziłam już zajęcia dla uczniów w różnym wieku, opowiadając o moich kulturowych inspiracjach i filmowej pasji. 

Staram się, by moje prace docierały do jak największej grupy widzów, zajmując się aktywnie kwestią ich promocji. Od 2018 roku zrealizowane przeze mnie filmy były prezentowane na ponad 130 różnych festiwalach i przeglądach filmowych w 31 krajach świata, łącznie z Kanadą, Australią, Francją, Japonią czy Chinami, zdobywając pierwsze miejsca w USA, Brazylii, Polsce czy Czechach.

 

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Gabi Bania już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.