1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

500 zł miesięcznie

Brak nam słów, żeby wyrazić naszą wdzięczność... Dziękujemy za Twoje ogromne serce i zaufanie! Twoje środki przeznaczymy na realizację nowych programów, które pomogą tysiącom dziewczyn stworzyć lepszą przyszłość, spełniać marzenia i odnosić sukcesy, dla dobra nas wszystkich. Z chęcią poznamy Twoje pomysły i opinie na temat naszych nowych programów. Jako patron honorowy dowiesz się o planowanych przez nas projektach w pierwszej kolejności - jeszcze przed ogłoszeniem ich publicznie. Co więcej, otrzymasz możliwość zaopiniowania wybranego projektu i zaproponowania zmian. Dzięki temu będziesz mieć realny wpływ na działalność Fundacji i osiągane przez nas cele. Razem stworzymy piękne historie!

Ponadto, będziesz miał_a możliwość spotkać się na kawę z naszą niesamowicie inspirującą Założycielką i CEO Zosią Kierner!

avatar

Nowy użytkownik

Fundacja Girls Future Ready

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.