1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Globstorianin ❤️

Jesteście z nami, mega!:) Za tyle można wypić wodę z kokosa w Ameryce Południowej, zjeść tapa lapę w Gambii (myślę teraz o niej przez ten opis!!!), czy małego kebaba w Jordanii. Dziękujemy ogromnie!

Wyrazimy naszą wdzięczność w następujący sposób:

🌍 pojawicie się na liście Patronów na blogu, w specjalnej zakładce, o ile sobie tego życzycie!!

🌍 zapraszamy Was do supertajnej, sekretnej grupy na fejsie, gdzie grasują inni Globstorianie!

Co dzieje się na naszej super-hiper-tajnej, owianej legendą grupie? Tej, o której się nie mówi, za to wymienia się znaczące spojrzenia na ulicy i która ma całą listę specjalnych symboli-gestów, które znają tylko wtajemniczeni? Pierwsza zasada grupy Globstorian - rozmawiamy o grupie Globstorian ;)

❤️ rozmawiamy - to jest zdecydowanie to miejsce, gdzie możemy się złapać i pogadać - o życiu, podróżach, przygodach i o czymkolwiek, co przyjdzie Wam do głowy

❤️ relacje live - startujemy z bardziej regularnymi relacjami live! Będziemy się do Was odzywać na żywo z wypraw. Wyobraźcie sobie - siedzicie w ciepłym domu lub w pracy i JEDNOCZEŚNIE jesteście z nami podczas przejazdu nad urwiskiem w Gruzji, pod wielkim baobabem w środku gambijskiej wioski Kiti, w pociągu relacji Szanghaj-Kunming, na skuterze ze Sri Lanki (hue hue, nope:D), w jurcie w Kirgistanie, gdzie co prawda nie ma ciepłej wody, ale jest turbo-szybki internet, w zamku Draculi w Rumunii, ale też...w Polsce, kiedy będzie okazja do zakomunikowania czegoś ciekawego, ale za oknem jakby mniej epicko:)

❤️ making-of'y - czyli Globstory od kuchni! Po raz pierwszy pokażemy nieco więcej z tego co i jak się dzieje, kiedy robią się filmy na kanał
ekskluzywne, nigdzie niepublikowane materiały. Spróbujemy pokazać to, co nie znalazło się z przeróżnych powodów w finalnej wersji filmu, ale też zasługuje na trochę uwagi

❤️ dzielimy się planami na przyszłość - to tu macie dostęp do koncepcji, które potem postaramy się wspólnie realizować!

50 zł miesięcznie

Dzień Zagranico ☀️

Piona i wow! Jesteście niesamowicie hojni! To jest koszt, za który żyłam cały dzień w Chinach. Cały, totalny koszt życia - zresztą nie tylko tam, to też dzień kambodżański, czy lankijski.

Za tyle jesteśmy w stanie podróżować skuterem (blizny podobno dodają pewności siebie i wyglądają kozacko, więc wywrotka na skuterze nie może kojarzyć się źle) i to na dłuższe dystanse, czy zalać seicento w holenderskim gazie, jeśli nie da się inaczej przemieścić z punktu A, do punktu Z. Zresztą sami wiecie, że to już konkretna kasa, za którą można sporo.

Choć wiemy, że to symboliczne, to chcemy wyrazić naszą wdzięczność w następujący sposób:

🌍 Imię/nazwisko/nick każdego Patrona z tego progu znajdzie się na SPECJALNEJ planszy z podziękowaniami, która pojawi się na końcu naszych filmów! (jeśli nie chcesz wskoczyć na planszę, wybierz opcję subskrypcji anonimowej - lub do nas napisz!)

🌍 Patron z tego progu może otrzymać od nas kartkę z podróży! Nie będziemy obiecywać, że uda nam się wysyłać kartki z każdej wyprawy - ale postaramy się robić to częściej niż raz w roku ;) Tak, żebyście mogli zebrać egzotyczną kolekcję, którą pochwalicie się rodzinie, znajomym i każdemu, kto będzie chciał słuchać!

🌍 Oczywiście należą się Wam też wyrazy naszej wdzięczności z poprzednich progów!

100 zł miesięcznie

Mecenas 🤓

To nie jest wsparcie, to jest MECENAT! I to bardzo konkretny, który z jednej strony onieśmiela, ale z drugiej bardzo motywuje!

Ciężko wymienić ile rzeczy można zrobić z taką kasą. W skrócie: bardzo, bardzo dużo. Przykładowo: można za tyle przejechać pół, słownie: PÓŁ Kirgistanu samochodem wynajętym z kierowcą na wyłączność, co w kontekście rozmiaru kraju jest konkretnym osiągnięciem, albo ogarnąć za to 5 noclegów na Sri Lance. Lub kupić lokalną kartę SIM z trylionem gigabajtów, żeby móc robić dla Was instastory, wrzucać foty i robić turbo-ważne backupy zdjęć i filmów w chmurze, kiedy akurat nie siedzimy w najdalej wysuniętym obozowisku Beduinów na Wadi Rum i o zasięgu można zapomnieć.

MECENAT oznacza tu fakt, że macie ogromny wpływ na to co możemy. OGROMNY.

BARDZO DZIĘKUJEMY za tak potężne wsparcie, ciężko ubrać w słowa to jak bardzo nam to pomaga w realizacji Globstory! A co z nagrodami?

🌍 od czasu do czasu jako wyraz wdzięczności wyślemy Ci niespodziankę z kolejnych wypraw - jest to podzięka symboliczna, acz zabawna, bo souveniry są tyleż zabawne, co nieprzydatne;) Ale każdy z podarków dotrze do Was z osobistą dedykacją i mnóstwem gorrrrących uczuć z naszej strony!

🌍 oczywiście należą się Wam też wyrazy naszej wdzięczności z poprzednich progów!

300 zł miesięcznie

Rodzice kanału 👫

300 zł - serio? SERIO? Jak powiedziałaby każda mama na świecie - "Nie macie na co pieniędzy wydawać?" Tudzież każdy tata: "Co ja śpię na pieniądzach?!" To jest szaleństwo!!! To...jest...Sparta!!!!!!

Jeśli naprawdę chcecie zrobić coś tak szalonego...to jaramy się przeogromnie, skaczemy z radości i utwierdzamy się w przekonaniu, że warto się starać do granic możliwości, warto wkładać całe serducho w to, co się robi i że warto robić to wszystko dla Was.

To jest hojność, za którą tak naprawdę możemy odwdzięczyć się tylko robiąc jeszcze lepsze filmy, podróżując jeszcze mocniej i wkładać w to jeszcze więcej pasji (o ile to w ogóle możliwe...niemniej: spróbujemy, obiecujemy!) - bo wszystko inne, co możemy zaoferować to tylko kropla w morzu tego, co dostajemy od Was.

🌍 Zapraszamy więc do grupy Globstorian, by wiedzieć co się dzieje i co będzie się działo na kanale, chcemy robić Wam niewielkie niespodzianki od czasu do czasu, najpewniej głupoty, ale za to z klimatem odwiedzanych miejsc, wyślemy Wam też kartkę, jako wyraz naszej dozgonnej wdzięczności.

Jesteśmy przeogromnie wdzięczni, kłaniamy się w pas, jesteście rodzicami kanału!:)

500 zł miesięcznie

Pół-Damiana 🤭

O co chodzi, zapytujesz? Próg Damiana to legendarny już u nas próg jednego szalonego darczyńcy o imieniu… Marcin. Żartujemy. Damian oczywiście.
Ten próg powstał na jego prośbę. Miesiącami męczył nas byśmy zrobili próg pomiędzy 300 a 1000, twierdząc, że jest to ważne i konieczne. Wierzymy mu - bo tak. Bo jest niemal mitologicznym stworzeniem z uniwersum Globstory, a z takimi lepiej nie dyskutować.

Zesłał nam również nazwę tego progu: pół-Damiana, i oto jest. Słowo stało się ciałem.

Choć wciąż uważamy, że nikt z niego nie skorzysta, nie wiemy też w jaki sposób możemy wyrazić wdzięczność za taką hojność - dlatego zostawimy tajemnicze: POROZMAWIAJMY!

Oczywiście należą Ci się też wyrazy naszej wdzięczności z poprzednich progów!

avatar

Nowy użytkownik

Globstory

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.