Globstory

W Patronite od 03.06.2016

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 11

liczba Patronów: 15

281 patronów
7 055 zł miesięcznie
132 389 zł łącznie

Globstory to Wy!

8 888 zł

miesięcznie

79%

osiągnięto

1 833 zł

brakuje

Kochani! Ten cel jest symboliczny i równie dobrze mógłby wynosić 1 zł - bo każda złotówka przekazana przez Was będzie paliwem napędowym Globstory i wszystkiego, co dzieje się wokół kanału!

Szczegóły przeczytacie niżej - ale ostrzegamy, zdjęliśmy wszystkie ograniczenia co do ilości wyprodukowanego tekstu:)

A teraz krótko:

1. Chcemy podziękować wszystkim byłym, obecnym i przyszłym Patronom - zabieramy Was na wyprawę do Ekwadoru! Będziecie z nami NA ŻYWO, przeżyjemy całą przygodę wspólnie ??

Tę podróż fundujemy z naszych kieszeni, jako formę wynagrodzenia za całe wsparcie, którym do tej pory obdarzyli nas Patroni (wyruszamy nie czekając na zebranie się żadnej konkretnej sumy!)

2. "No dobrze, a co potem"? Gdy wyprawa do Ekwadoru się zakończy, siądziemy w wirtualnym kręgu całym gronem Patronów i porozmawiamy o tym co się Wam podobało w kontekście nowych materiałów i pomysłów, które z Wami testowaliśmy, co możemy zrobić lepiej, czego Wam zabrakło - chcemy Was wysłuchać i dalej wspólnie rozwijać Globstory w najlepszym możliwym kierunku.

3. Podzielimy się z Wami nadchodzącymi planami i postaramy się, w ramach naszego sposobu planowania, który nazywamy YOLO, powiedzieć na co przeznaczymy fundusze z Waszego wsparcia w najbliższym czasie.
Zostań Patronem