1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

SERDECZNIE DZIĘKUJE!!! :D Towarzyszu! Prawdziwie przyczyniasz się Ludowi Pracującemu! To właśnie tacy Prosiacznicy jak ty budują chwałę i potęgę dumnej Grzechosławii! Widać, że jesteś oddany ustrojowi i zapisałeś się do Partii Pracy Prosiaczej! Dobrze bo tylko jeśli będzie nas wielu podołamy planom 5-letnim! Tylko wtedy pokażemy wyższość Grzechosławii nad zachodnim imperializmem! Już na serio dziękuje za wsparcie kanału :) Dzięki tobie i twojej pomocy będę mógł zrealizować to co opisałem w celach, a przede wszystkim nagrywać nowe tytuły. W przyszłości, gdy ogarnę jak to wszystko działa może uda mi się ludziom takim jak ty publikować klipy nieco wcześniej. Może będę wcześniej wam pokazywał intra do nadchodzących serii.... Zobaczymy. :) Póki co, po prostu z dobrego serca dziękuje :)

25 zł miesięcznie

Dzięki!!! Hehehe no! To dałeś ( lub dałaś) czadu :D Towarzysze! Obywatele! Ludu Pracujący stolicy! Mamy przed sobą dumnego przedstawiciela klasy robotniczej, który nie patrzy na trudy egzystencji. Odsuwa na bok wszelkie niesnaski i pomówienia. Obywatel ten jest wzorowym przykładem Prosiacznika! Przyjaciela Partii! I ta postawa! Prosta, silna i ten ogonek taki zakręcony! :D Wzorcowy! Ojczyzna ci tego nie zapomni i nawet gdybyś kiedyś jej podpadł postaramy się odsunąć od twojej persony groźbę sądu wojskowego :P Powracając na ziemię Dziękuje z całego serducha, dzięki takim widzom kanał z pewnością się rozwinie, a ja będę mógł kupić sprzęt i odłożyć nieco na kolejne gry, wyprawy. W przyszłości, gdy ogarnę jak to wszystko działa może uda mi się publikować klipy nieco wcześniej właśnie tobie i tobie podobnym. Może będę wcześniej wam pokazywał intra do nadchodzących serii.... Zobaczymy. :) Póki co, po prostu z dobrego serca dziękuje :)

50 zł miesięcznie

Ooo!!! Nooo!!! Powiem szczerze kawał grosza. :D I żarty na bok. Ciepło mi się robi na sercu, gdy widzę, że ktoś postanowił podarować mi taki kapitał bo to znaczy, że naprawdę podoba ci się to co robię. DZIĘKUJE :) Ogromnie doceniam gest. Tacy członkowie Partii zajdą daleko albowiem nie tylko przysłużą się krajowi ale swoim oddaniem i lojalnością zwrócą na siebie uwagę samego Wodza Imperatora! Nie muszę chyba nadmieniać, że to nie lada zaszczyt, który spotyka niewielu. Ty znalazłeś ( lub znalazłaś) się w owym szlachetnym gronie. ( Rzecz jasna żart, nie traktuje się jak 8 cud świata. No ale... te wszystkie opisy są prześmiewcze) :P W przyszłości, gdy ogarnę jak to wszystko działa może uda mi się publikować klipy nieco wcześniej właśnie tobie i tobie podobnym. Może będę wcześniej wam pokazywał intra do nadchodzących serii.... Zobaczymy. :) Póki co, po prostu z dobrego serca dziękuje :)

100 zł miesięcznie

0_0 WOW! No to odjęło mi mowę. Rzecz jasna dziękuje z całego serca. Nie wiem jak można odpowiednio podziękować za coś podobnego ale chyba tylko poprzez zwarcie pośladów i wzięcie się za robienie klipów z podwójną siłą. Bardzo mi miło, że ktoś tak wysoko ceni sobie kanał bo... hehehe naprawdę 100 zł to ogrom pieniędzy. DZIĘKUJE! :D Nie ma co owijać w bawełnę. Możesz spokojnie się tytułować mianem Przodownika Pracy Prosiaczej!!!! Albowiem nie spocząłeś na laurach, a twoja przynależność do Partii i pracowitość udowodniły, że można przekroczyć 300% normy! Towarzyszu, przyjacielu! Imperator jest pod wrażeniem twego oddania i knur mi świadkiem, że jest czego. Jesteś solą tej ziemi! Podwaliną gospodarki! Naszą bronią przed zachodnim imperializmem! W przyszłości, gdy ogarnę jak to wszystko działa może uda mi się publikować klipy nieco wcześniej właśnie takim Prosiacznikom jak ty. Może będę wcześniej wam pokazywał intra do nadchodzących serii.... Zobaczymy. :) Póki co, po prostu z dobrego serca DZIĘKUJE!!! :D

200 zł miesięcznie

Hehehe ok. Tutaj już jadę po bandzie bo wątpię, aby ktoś przekroczył podobną kwotę. Mimo wszystko. DZIĘKUJE!!!!!!! Jeśli jakimś cudem choć jedna osoba weszła na ów próg to jestem osobą spełnioną. Nie przez kasę ale jako twórca. Czemu? Bo taka kwota jest prawdziwym symbolem. Symbolem tego, że to co tworzyłem przez ostatnie lata nie jest zwykłym kanałem na YT. Ale dla konkretnych ludzi takich jak ty to wręcz sposób życia :D Jak mniemam bardzo podoba ci się to co robię i za to DZIĘKUJE!!!!! Hahaha z całego Prosiaczego serca, dziękuje :D Nie muszę przy tym chyba nadmieniać, że Prosiaczniki twojego pokroju są stworzone do wyższych celów. Jesteście elitą Towarzyszu! Bezpośrednim otoczeniem Wodza! Jesteście Komisarzem Ludowym! W przyszłości, gdy ogarnę jak to wszystko działa może uda mi się publikować klipy nieco wcześniej właśnie takim Prosiacznikom jak ty. Może będę wcześniej wam pokazywał intra do nadchodzących serii.... Zobaczymy. :) Póki co, po prostu z dobrego serca DZIĘKUJE!!! Coś niebywałego! :D

500 zł miesięcznie

A to już czysta abstrakcja :D Przyznam... ( może jestem człowiekiem małej wiary ale jednak przyznam), że nie wierzę w to, iż kiedykolwiek ktokolwiek wejdzie na ów próg. Czemu? Bo musiałby być bardzo bogatym człowiekiem albo bardzo kochać to co robię. Mimo wszystko hehehe tworzę i taki, w końcu marzenia to marzenia. Nie muszą być realne :P Zatem Towarzyszu! Oczywiście to wy pociągacie za sznurki w naszej dumnej ojczyźnie. Jesteście elitą elit. Prawą ręką Wodza Imperatora. Przewodniczącym Ministerstwa do Spraw Walki z Kontrrewolucją i Sabotażem. Zastępcą Sekretarza Generalnego Rady Komisarzy Ludowych! Doradcą wojennym i bliskim przyjacielem samego Wodza. Wszyscy podchodzą do ciebie z lękiem i należnym szacunkiem. Prosiacznicy wiedzą, że jednym skinieniem racicy możesz posłać do gułagu. Przysługuje ci rzecz jasna czcigodny przywilej ochrony przed czystkami! :P Hmm... Nie wiem co mógłbym zaoferować takiej osobie :P Oczywiście to co poprzednim ale.... to za mało. Powiedzmy, że taki patron będzie mógł zapodać pomysły na kolejne serie ALE to tylko pomysły. Nie mogę obiecać, że nagram to co zaproponujesz bo to jednak mój kanał i nagrywam to co lubię. Mogę z wyprzedzeniem informować cię o tym jakie tytuły będę nagrywał, a co najważniejsze za każdy miesiąc takiego Patronatu mogę odwdzięczyć się jednym klipem "Pytajcie, a będzie wam dane" nagranym na wybrany przez ciebie prywatnie temat. Nooo to chyba dobra myśl. Odrębny Q&A.. Rzecz jasna hehehe po raz kolejny zaznaczam, że to totalna abstrakcja więc nie wierzę w to, aby kiedykolwiek podobne filmy powstały. Mimo wszystko zobowiązuje się. Jeśli ktoś wskoczy na ten próg zrobię to. Za każdy miesiąc subskrypcji o wartości 500zł zaoferuje klip z serii Q&A. Aha no proponowane tematy oczywiście w granicach rozsądku bo nie o wszystkim mogę mówić na YT. Chyba to rozumiecie :P Jeśli ktokolwiek uzyskał ten próg. Wiedz jedno. DZZIIIĘĘĘKKUUUJJJEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Jesteś kochany :)

avatar

Nowy użytkownik

Grzechu40

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.