Grzechu40

W Patronite od 04.02.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 591

Liczba Patronów: 380

Zostań Patronem
Kup na prezent
45 patronów
760 miesięcznie
32 350 łącznie

Viking City Builder

600 zł

85%

osiągnięto

90 zł

brakuje

( Składka to 100 zł + poprzednie cele)
Gra nie ma jeszcze ceny podanej na steam ale ma wyjść w roku 2022 więc niebawem ją zobaczymy. No cóż... Mogę powyższy tytuł opisać w jednej, prosty sposób. Frozenheim ale jeszcze bardziej autentyczny, piękniejszy i bardziej realistyczny. Chcecie się poczuć jak w Europie przed wiekami? Chcecie przesiąknąć nordycką kulturą i mitologią? No to odpłyńmy w gameplay powyższej gry. Póki co wygląda ona szalenie obiecująco.

Dust Front

700 zł

72%

osiągnięto

190 zł

brakuje

( Składka to 100zł + poprzednie cele)
Nie macie bladego pojęcia o co chodzi, ale spokojnie już tłumacze. Dust Front to gra, której w zasadzie jeszcze nie wydano i nawet nie wiadomo jak będzie dystrybuowana. BA! Powiem więcej, nie ma nawet oficjalnej strony w internetach. Co nie oznacza, że nie wyjdzie i że nie będzie ekstremalnie znakomita. Mowa bowiem o tytule, który od 7 lat jest tworzony przez jednego człowieka Dmitra Charankova ( który co ciekawe robi ją hobbystycznie, po swojej pracy zawodowej).Czemu zatem zawracam wam nią dupę? Ano temu, że produkcja jest na zaawansowanym etapie ( obejrzyjcie gameplay-e na YT), autor jest wielkim fanem Command & Conquerów ( co może być gwarantem jakości), a uniwersum, szata graficzna i projekty jednostek miażdżą moją odbytnice. Wyobraźcie sobie gigantyczne czołgi, niczym futurystyczne P 1000 Ratte, wyobraźcie sobie dieselpunk, wyobraźcie sobie wypaloną, brudną i zatrutą wyziewami ludzkości Ziemię z przyszłości, wyobraźcie sobie wojnę trwającą bezustannie od 1000 lat. I wrzućcie do tego wszystkiego klasycznego RTS-a z rozbudową bazy, połączonego z mapą strategiczną jak w Total Warze. TO JEST COŚ NIESŁYCHANEGO! Nie mogę się doczekać premiery, dlatego już teraz robię na tą grę składkę. :)

Myszor

800 zł

63%

osiągnięto

290 zł

brakuje

( Składka to 100 zł + poprzednie cele)
Coś ostatnio szybko te gryzonie wykańczam. :P W każdym razie kolejny futrzak odmawia posłuszeństwa, to i trzeba pomyśleć o nowym. Wiem, że myszki gamingowe potrafią kosztować i tysiąc złotych ale ja ustawiłem składkę na stówę bo wydaje mi się, że jak na warunki mojego lamienia podobne urządzenie w zupełności wystarczy. :)

Opłaty dla pośredników i koszty stałe

100 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

(Składka to 100 zł)
Powyższy cel to po prostu koszty stałe. Opłaty i prowizje od zysków z jakimi niestety musi się borykać kanał. Czemu składka spadła? To proste. Wpływy spadły to i koszty poszły w ich ślady. Inna kwestia to fakt, iż część kosztów ( podatki) jest stała dla całego kanału, więc żeby to tak źle nie wyglądało na Patronite ( koszty nieomal równe przychodom) przerzuciłem część z nich na zyski ze streamów. Mam nadzieję, że nadmiernie tego nie zagmatwałem hehehe :P

Silt

220 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

( Składka to 120 zł + poprzednie cele)
Tia... Mamy tu do czynienia z czymś niebywałym, co może się okazać wyjątkowo fajne i dobre. Pamiętacie Limbo? Pamiętacie Inside? Pamiętacie Black The Fall? No właśnie. Silt jest czymś podobnym, z resztą... zobaczcie sami na steam :)

Klawiatujra :P

420 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

( Składka to 200 zł + poprzednie cele)
Może to przyziemne ale nie zapominajmy, że to właśnie w celu unowocześnienia mojego sprzętu powstała cała ta strona. Jak wiecie odnowiłem ostatnio swoje stanowisko komputerowe ( i dobrze bo stare wołało o pomstę do nieba), przy czym brakuje mi jeszcze kilku istotnych rzeczy. Między innymi klawiatury, bo moja obecna odmawia delikatnie posłuszeństwa ( kanał wykończył już 3 XD ). Jak dotąd posiadałem zwykłą, przyziemną klawiaturę za pisiąt złotych, może teraz czas zainwestować w coś porządniejszego. :)

Age of Darkness: Final Stand

500 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

( Składka to 80 zł + poprzednie cele)
Kojarzycie They are Billions, prawda? Pamiętacie jak zacna była tamta seria? Oj zacna zaręczam... No to pragnę nadmienić, że powstaje obecnie tytuł będący bezpośrednim nawiązaniem do They are Billions, tylko że w innym, mroczniejszym i bardziej krwawym uniwersum. Wyobraźcie sobie średniowiecze, światło będące jedyną nadzieją w otoczeniu mroku i hordy poczwar z sennych koszmarów szturmujące na ostatni bastion ludzkości. Brzmi fajnie? NO JA MYŚLĘ! :D
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Ireneusz Tomczyk
Ireneusz Tomczyk
Próg: 10 zł
Radzu
Radzu
Próg: 10 zł
MrFoalooke
MrFoalooke
Próg: 10 zł
Piotr Terpilowski
Piotr Terpilowski
Próg: 25 zł
Anonimowy patron
Próg: 25 zł
Stanisław Fitt
Stanisław Fitt
Próg: 25 zł