Avatar użytkownika

Grzechu40

48
patronów
855 
miesięcznie
43 075 
łącznie
48
patronów
855 zł 43 075 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękuje serdecznie za wsparcie! Udowodniłeś swoją przydatność dla Ludu Pracującego! Partia jest dumna z obecności tak mężnych Prosiaczników :D którzy przedkładają dobro ogółu nad swoje własne dostatki! Tak na poważnie może dla ciebie to tylko 5zł ale dla mnie ta wpłata wiele znaczy. Dziękuje jeszcze raz, z pewnością postaram się ją zainwestować w kanał :) Jesteś wielki. Drrr... lub wielka? No bo nie chcę dyskryminować kobiet. To znaczy nie wielka, że gruba ale wielka, że światła, hojna i w ogóle. Aaa lepiej się zamknę bo pogarszam sytuację :P
10 zł miesięcznie
SERDECZNIE DZIĘKUJE!!! :D Towarzyszu! Prawdziwie przyczyniasz się Ludowi Pracującemu! To właśnie tacy Prosiacznicy jak ty budują chwałę i potęgę dumnej Grzechosławii! Widać, że jesteś oddany ustrojowi i zapisałeś się do Partii Pracy Prosiaczej! Dobrze bo tylko jeśli będzie nas wielu podołamy planom 5-letnim! Tylko wtedy pokażemy wyższość Grzechosławii nad zachodnim imperializmem! Już na serio dziękuje za wsparcie kanału :) Dzięki tobie i twojej pomocy będę mógł zrealizować to co opisałem w celach, a przede wszystkim nagrywać nowe tytuły. W przyszłości, gdy ogarnę jak to wszystko działa może uda mi się ludziom takim jak ty publikować klipy nieco wcześniej. Może będę wcześniej wam pokazywał intra do nadchodzących serii.... Zobaczymy. :) Póki co, po prostu z dobrego serca dziękuje :)
25 zł miesięcznie
Dzięki!!! Hehehe no! To dałeś ( lub dałaś) czadu :D Towarzysze! Obywatele! Ludu Pracujący stolicy! Mamy przed sobą dumnego przedstawiciela klasy robotniczej, który nie patrzy na trudy egzystencji. Odsuwa na bok wszelkie niesnaski i pomówienia. Obywatel ten jest wzorowym przykładem Prosiacznika! Przyjaciela Partii! I ta postawa! Prosta, silna i ten ogonek taki zakręcony! :D Wzorcowy! Ojczyzna ci tego nie zapomni i nawet gdybyś kiedyś jej podpadł postaramy się odsunąć od twojej persony groźbę sądu wojskowego :P Powracając na ziemię Dziękuje z całego serducha, dzięki takim widzom kanał z pewnością się rozwinie, a ja będę mógł kupić sprzęt i odłożyć nieco na kolejne gry, wyprawy. W przyszłości, gdy ogarnę jak to wszystko działa może uda mi się publikować klipy nieco wcześniej właśnie tobie i tobie podobnym. Może będę wcześniej wam pokazywał intra do nadchodzących serii.... Zobaczymy. :) Póki co, po prostu z dobrego serca dziękuje :)
50 zł miesięcznie
Ooo!!! Nooo!!! Powiem szczerze kawał grosza. :D I żarty na bok. Ciepło mi się robi na sercu, gdy widzę, że ktoś postanowił podarować mi taki kapitał bo to znaczy, że naprawdę podoba ci się to co robię. DZIĘKUJE :) Ogromnie doceniam gest. Tacy członkowie Partii zajdą daleko albowiem nie tylko przysłużą się krajowi ale swoim oddaniem i lojalnością zwrócą na siebie uwagę samego Wodza Imperatora! Nie muszę chyba nadmieniać, że to nie lada zaszczyt, który spotyka niewielu. Ty znalazłeś ( lub znalazłaś) się w owym szlachetnym gronie. ( Rzecz jasna żart, nie traktuje się jak 8 cud świata. No ale... te wszystkie opisy są prześmiewcze) :P W przyszłości, gdy ogarnę jak to wszystko działa może uda mi się publikować klipy nieco wcześniej właśnie tobie i tobie podobnym. Może będę wcześniej wam pokazywał intra do nadchodzących serii.... Zobaczymy. :) Póki co, po prostu z dobrego serca dziękuje :)
100 zł miesięcznie
0_0 WOW! No to odjęło mi mowę. Rzecz jasna dziękuje z całego serca. Nie wiem jak można odpowiednio podziękować za coś podobnego ale chyba tylko poprzez zwarcie pośladów i wzięcie się za robienie klipów z podwójną siłą. Bardzo mi miło, że ktoś tak wysoko ceni sobie kanał bo... hehehe naprawdę 100 zł to ogrom pieniędzy. DZIĘKUJE! :D Nie ma co owijać w bawełnę. Możesz spokojnie się tytułować mianem Przodownika Pracy Prosiaczej!!!! Albowiem nie spocząłeś na laurach, a twoja przynależność do Partii i pracowitość udowodniły, że można przekroczyć 300% normy! Towarzyszu, przyjacielu! Imperator jest pod wrażeniem twego oddania i knur mi świadkiem, że jest czego. Jesteś solą tej ziemi! Podwaliną gospodarki! Naszą bronią przed zachodnim imperializmem! W przyszłości, gdy ogarnę jak to wszystko działa może uda mi się publikować klipy nieco wcześniej właśnie takim Prosiacznikom jak ty. Może będę wcześniej wam pokazywał intra do nadchodzących serii.... Zobaczymy. :) Póki co, po prostu z dobrego serca DZIĘKUJE!!! :D
200 zł miesięcznie
Hehehe ok. Tutaj już jadę po bandzie bo wątpię, aby ktoś przekroczył podobną kwotę. Mimo wszystko. DZIĘKUJE!!!!!!! Jeśli jakimś cudem choć jedna osoba weszła na ów próg to jestem osobą spełnioną. Nie przez kasę ale jako twórca. Czemu? Bo taka kwota jest prawdziwym symbolem. Symbolem tego, że to co tworzyłem przez ostatnie lata nie jest zwykłym kanałem na YT. Ale dla konkretnych ludzi takich jak ty to wręcz sposób życia :D Jak mniemam bardzo podoba ci się to co robię i za to DZIĘKUJE!!!!! Hahaha z całego Prosiaczego serca, dziękuje :D Nie muszę przy tym chyba nadmieniać, że Prosiaczniki twojego pokroju są stworzone do wyższych celów. Jesteście elitą Towarzyszu! Bezpośrednim otoczeniem Wodza! Jesteście Komisarzem Ludowym! W przyszłości, gdy ogarnę jak to wszystko działa może uda mi się publikować klipy nieco wcześniej właśnie takim Prosiacznikom jak ty. Może będę wcześniej wam pokazywał intra do nadchodzących serii.... Zobaczymy. :) Póki co, po prostu z dobrego serca DZIĘKUJE!!! Coś niebywałego! :D
500 zł miesięcznie
A to już czysta abstrakcja :D Przyznam... ( może jestem człowiekiem małej wiary ale jednak przyznam), że nie wierzę w to, iż kiedykolwiek ktokolwiek wejdzie na ów próg. Czemu? Bo musiałby być bardzo bogatym człowiekiem albo bardzo kochać to co robię. Mimo wszystko hehehe tworzę i taki, w końcu marzenia to marzenia. Nie muszą być realne :P Zatem Towarzyszu! Oczywiście to wy pociągacie za sznurki w naszej dumnej ojczyźnie. Jesteście elitą elit. Prawą ręką Wodza Imperatora. Przewodniczącym Ministerstwa do Spraw Walki z Kontrrewolucją i Sabotażem. Zastępcą Sekretarza Generalnego Rady Komisarzy Ludowych! Doradcą wojennym i bliskim przyjacielem samego Wodza. Wszyscy podchodzą do ciebie z lękiem i należnym szacunkiem. Prosiacznicy wiedzą, że jednym skinieniem racicy możesz posłać do gułagu. Przysługuje ci rzecz jasna czcigodny przywilej ochrony przed czystkami! :P Hmm... Nie wiem co mógłbym zaoferować takiej osobie :P Oczywiście to co poprzednim ale.... to za mało. Powiedzmy, że taki patron będzie mógł zapodać pomysły na kolejne serie ALE to tylko pomysły. Nie mogę obiecać, że nagram to co zaproponujesz bo to jednak mój kanał i nagrywam to co lubię. Mogę z wyprzedzeniem informować cię o tym jakie tytuły będę nagrywał, a co najważniejsze za każdy miesiąc takiego Patronatu mogę odwdzięczyć się jednym klipem "Pytajcie, a będzie wam dane" nagranym na wybrany przez ciebie prywatnie temat. Nooo to chyba dobra myśl. Odrębny Q&A.. Rzecz jasna hehehe po raz kolejny zaznaczam, że to totalna abstrakcja więc nie wierzę w to, aby kiedykolwiek podobne filmy powstały. Mimo wszystko zobowiązuje się. Jeśli ktoś wskoczy na ten próg zrobię to. Za każdy miesiąc subskrypcji o wartości 500zł zaoferuje klip z serii Q&A. Aha no proponowane tematy oczywiście w granicach rozsądku bo nie o wszystkim mogę mówić na YT. Chyba to rozumiecie :P Jeśli ktokolwiek uzyskał ten próg. Wiedz jedno. DZZIIIĘĘĘKKUUUJJJEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Jesteś kochany :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Grzechu40 w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Hej Ludziska! Mam na imię Grzesiek i prowadzę kanał na YT! :D Nagrywam przeróżne rzeczy i zawsze staram się je okraszać potężną porcją wiedzy o świecie. Wkładam w ów kanał całe serce, mnóstwo czasu i energii. Jeśli chcecie mi za to podziękować i wspomóc rozwój kanału macie powyższego Patronajta :)

Hej Ludziska! A raczej Witam Ludu Pracujący Grzechosławii!!!! :D Hehehe ale mi się ryjek śmieje bowiem nadejszła wiekopomna chwila! Założyłem z dawna obiecanego Patronite! :P Ogółem znacie mnie, w każdym razie 99% tu obecnych zna. Mimo wszystko nadmienię kim jestem i co tu robię.

Mam na imię Grzesiek i od wieeelu lat jako Grzechu40 prowadzę kanał na YT. Kanał będący wydźwiękiem mojej skromnej osoby. Przepełniony grami, zabawą, głupkowatym humorem ale przede wszystkim wiedzą z całego świata. Tak oto łączę przyjemne z pożytecznym powodując, iż zawsze z filmu można dowiedzieć się czegoś ciekawego. Sam kanał prowadzę już bardzo długo, wkładam w niego masę serca, energii oraz czasu. Jeśli chcecie docenić moje starania? Serdecznie zapraszam do wspierania tego co robię. Każda złotówka będzie dla mnie czymś wielkim i bardzo znaczącym. :) 

Przesyłając darowiznę, oświadczasz , że jesteś prawowitym właścicielem wszelkich wysyłanych środków. Wszystkie płatności są " napiwkami " / " darowiznami ". Postępując zgadzasz się nie odwoływać lub wycofywać przekazanych środków. Niczego nie należy się spodziewać w odpowiedzi na darowiznę / napiwek, a wszystko, co nastąpi to dodatkowy bonus.

JEŚLI CHODZI O POWYŻSZE CELE:

Wiem, że kwoty jakie założyłem są dosyć zaporowe, aby nie powiedzieć kompletnie irracjonalne. Wiem, że nie mam kanału o rozmiarach Krzysztofa Gonciarza i tym podobnych... Dlatego tłumaczyłem właścicielom strony, iż nie chcę zamieszczać tutaj suwaków progresu zadań, aby nie przerażać ludzi. Z resztą po części także po to abym sam się nie przeraził, gdy po miesiącu uda się zebrać jedynie 200zł :P Mimo wszystko postawiono mnie przed faktem dokonanym. Albo waszmość tworzysz suwaki albo profil nie przechodzi akceptacji. Dlatego też wszystko wygląda jak wygląda. Proszę was o to, abyście podchodzili do powyższych danych na spokojnie i z pewną dozą realizmu. To, że nie uda się uzbierać powyższych kwot nie będzie oznaczało, iż cele nie zostaną zrealizowane. Po prostu to czego się nie uzbiera na Patronite dołożę z własnej kieszeni... Im więcej będę musiał dołożyć tym więcej czasu minie do zrealizowania założonych rzeczy. ( Ciąg dalszy poniżej)

CELE DODATKOWE: 

Rzecz jasna poza powyżej zapisanymi zadaniami mam również zbiór celów pobocznych, które także chciałbym realizować poprzez powyższą stronę. Mimo wszystko nie mają one charakteru projektu, a bardziej pokrywania comiesięcznych kosztów dlatego zapisałem je w nieco odmienny sposób. ( Ciąg dalszy poniżej)

CEL DODATKOWY 1. UTRZYMANIE KANAŁU - Wielu ludziom wydaje się, że kanał nic nie kosztuje. No co! Przecież strona na YT jest darmowa więc wszystko jest za free. Tak? Ano nie. Niestety. Prowadzenie kanału to pewne koszty, które dotąd obciążały mój domowy budżet. Youtuber musi kupować gry, które nagrywa, musi utrzymać sprzęt, aktualizować go i wykupywać licencje na programy, z których korzysta. Jak dotąd ciągnąłem to na półśrodkach, dlatego mam słuchawki, które nie stykają, wytartą klawiaturę, na wpół wypalony monitor i stary fotel. Dzięki wsparciu tych kilkuset złotych miesięcznie mógłbym poprawić komfort nagrywania, zakupywać  najnowsze tytuły growe i wymieniać podzespoły PC-towe wtedy kiedy to konieczne. (Ciąg dalszy poniżej)

CEL DODATKOWY 2. MIŁE DODATKI - :P Nie bez powodu dodałem tutaj ów punkt. Mam nadzieję, że Patronite nie okaże się być dwumiesięcznym epizodem ale będzie okazyjnym źródłem dochodu obok mojej pracy zawodowej. Nie zrozumcie mnie źle. Nie liczę na kokosy, a znaczna część zebranych tu pieniędzy i tak pójdzie na opłacenie podatków ale byłbym bardzo szczęśliwym człowiekiem, gdyby po ich odprowadzeniu i po odłożeniu na powyższe cele, została symboliczna kwota. Za którą np. zaproszę drugą połówkę do restauracji, aby wynagrodzić jej całe dnie spędzone przy komputerze. :)

CEL DODATKOWY 3. PODRÓŻE - Obecnie odszedłem od koncepcji tworzenia serii podróżniczych, gdyż wymagały masy pracy, a nie przynosiły ogromnej oglądalności. Ale w przyszłości nie wykluczam, że jeszcze coś w plenerze nakręcę, a zebranie jakichkolwiek środków na poczet owego działania z pewnością by to ułatwiło :) 

Tyle. Rozpisałem się jak świnia :D No ale znacie mnie, ja tak lubię. :P Podsumowując, dziękuje za to, że jesteście i dziękuje za każdą złotówkę jaka się tutaj pojawi. Dziękuje za wszystko co robicie i dziękuje za to co robiliście przez ostatnie lata. Nawet, gdyby na powyższej stronie pojawiło się 5 groszy i tak będę was kochał Hehehe. Zasadniczo powinienem kończyć bo łezka się w oku kręci tak to pięknie podsumowałem :) ale dodam jeszcze coś ważnego. (Ciąg dalszy poniżej)

Wpłaty są w pełni dobrowolne i nie pozycjonuje podług nich widzów. Jak nadmieniałem powyżej, konto Patronite ma charakter uznaniowy "Forma darowizny za docenienie pracy" i nie można oczekiwać jakichkolwiek profitów w zamian za wsparcie. Cele, na które zbieram są z kolei typowo symboliczne. 

Trzymcie się i niech Partia Pracy Prosiaczej obdarza was Opieką :D 

 

 

Cele Autora

Profesjonalna kamerka
 • 2 100 zł
 • 390 zł brakuje
81%
( Składka to 2000zł + poprzednie cele)
Nie wiem jeszcze co zakupię. Obecnie myślę o Go Pro 9 ale to się jeszcze muszę zastanowić. Tak, czy inaczej... Kamerka, futerał, zapasowe akumulatorki, stacja ładowania i statyw. Oszacowałem to na około 2000zł, może wyjdzie więcej, ciężko powiedzieć. Za to materiały powinny być potem o wiele lepszej jakości :D
Schuco Model HTZ T150k
 • 2 600 zł
 • 890 zł brakuje
65%
( Składka to 500zł + poprzednie cele)
Brzmi dziwnie XD Już tłumaczę. Uwielbiam modele historyczne i kocham o nich opowiadać. Na kanał już wleciało kilka klipów filmowych na temat modeli kolekcjonerskich, ciągników rolniczych wykonanych przez firmę Schuco w skali 1:32. Między innymi pojawił się materiał o Węgierskiej Dutrze D4k, czy radzieckim Kirowcu K700A, oraz CZTZ-cie T100. Na dysku mam już obiecane onegdaj kolejne 2 klipy, a tutaj oferuję składkę na jeszcze jeden :D Za pieniądze jakie zbierzemy zakupię model słynnego, Charkowskiego giganta, HTZ T150K. Jednego z najbardziej rozpoznawalnych ciągników wschodu, a i Polskiej, wielkoskalowej wsi :) Chciałbym wam go pokazać i o nim poględzić, taka konstrukcja to nieopisana skarbnica ciekawostek historycznych! :)
Lampa studyjna do nagrywek w domu.
 • 2 850 zł
 • 1 140 zł brakuje
60%
( Składka to 250zł + poprzednie cele)
Nagrałem ostatnio kilka kolejnych materiałów w domu. No i wiadomo jakość jest jaka jest, to znaczy kadry ( w mojej subiektywnej opinii) mogły by być nieco lepiej doświetlone. Mało tego, teraz nadchodzi zima więc będą doświetlone jeszcze gorzej XD No i z myślą o tym podjąłem decyzję o zakupieniu profesjonalnej lampy studyjnej. Wiecie, tej takiej z ekranem kierunkującym światło. Nie mam bladego pojęcia jak mi wyjdzie nagrywanie za jej pomocą.... Czy jedna lampa wystarczy aby uzyskać dobry efekt końcowy? Nie wiem. No ale jak nie kupię to się nie przekonam :P
Ob. 279 przygotowanie modelu
 • 3 500 zł
 • 1 790 zł brakuje
48%
( Składka to 400 zł + poprzednie cele)
Jakieś... no nie wiem, pół roku temu zbierałem składkę na zakup plastikowego modelu do sklejania czołgu ob. 279 w skali 1:35. Model kupiłem i leży u mnie w szafie XD Czemu? Bo jak usłyszałem od profesjonalnego modelarza ile by kosztowało jego wykonanie ( w wysokim standardzie), to pobladłem. Ale tak to nie może być, żeby się podobne precjoza marnowały. Zatem dziś robimy składkę na wykonanie pojazdu. Jeśli się uzbiera to wyślę maszynę do twórcy, a za jakiś czas zobaczycie na kanale prezentację gotowego czołgu wraz z omówieniem detali i opowiedzeniem o jego historii, która jest bardzo fascynująca :D
Last Train Home
 • 3 750 zł
 • 2 040 zł brakuje
45%
( Składka to 250 zł + poprzednie cele)
Gra sprawia wrażenie niebywałej. To prawdziwa opowieść o Czechsłowackim legionie, który walczył po stronie Austrowęgier w I Wojnie Światowej, zaś po tym okresie został zesłany na Syberię i próbował z niej uciec podczas rewolucji komunistycznej.... Bomba. Gra wygląda ładnie, trailer do niej miażdży, a do tego sprawia wrażenie połączenia Commandos-ów z This War of Mine. To może być naprawdę niesłychane zagrajmy w. :)
Cuś do WOT-a :P
 • 3 950 zł
 • 2 240 zł brakuje
43%
( Składka to 200 zł + poprzednie cele)
Jak wiecie planuje na poważnie wrócić do gry World of Tanks. Przypomnieć sobie to i owo, opracować jakieś nowe maszyny. I tak dalej :D Nagrzany jestem, więc moc we mnie silna. Ale jako, że ( chyba) będę planował rozwój Japońskiej linii TD-ków, to przydałaby się pod to premka, co by załoga nie waliła skiśniętym ogórem XD
Opłaty dla pośredników i koszty stałe
 • 100 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
(Składka to 100 zł)
Powyższy cel to po prostu koszty stałe. Opłaty i prowizje od zysków z jakimi niestety musi się borykać kanał. Czemu składka spadła? To proste. Wpływy spadły to i koszty poszły w ich ślady. Inna kwestia to fakt, iż część kosztów ( podatki) jest stała dla całego kanału, więc żeby to tak źle nie wyglądało na Patronite ( koszty nieomal równe przychodom) przerzuciłem część z nich na zyski ze streamów. Mam nadzieję, że nadmiernie tego nie zagmatwałem hehehe :P

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Grzechu40 już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Jacek Aleksander Gruca
Jacek Aleksander Gruca
5 zł
Piotr Lehmann
Piotr Lehmann
25 zł
Radosław Malec
Radosław Malec
5 zł
Marcin Babiński
Marcin Babiński
5 zł
Piotr Terpiłowski
Piotr Terpiłowski
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.