1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

5 zł miesięcznie

Dziękuję, że piątakiem dokładasz się do pomocy ludziom, których społeczeństwo często skreśla, nie dając im szansy na zmianę.
Pamiętam, że niedługo po wyjściu z więzienia, kiedy czasami nie miałem nawet na jedzenie, piątak ratował mi dzień:) Dla mnie to konkretna, znacząca kwota. Dziękuję!

Bardzo często z zakładów karnych przywożę różnego rodzaju prezenty i pamiątki, zazwyczaj ręcznie robione przez uzdolnionych osadzonych. Od dziś będę rozdawał je moim Patronom, jako osobiste podziękowanie od osadzonych za ich wiarę w nich i wsparcie działań dla nich.
Nie chcę różnicować Patronów, bo każdy dzieli się tym, co może, dlatego będę ich wybierał losowo z całej grupy Patronów, aby przesłać im prezent od więźnia.

avatar

Nowy użytkownik

Grzegorz Czerwicki

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.