Grzegorz Czerwicki

W Patronite od 05.08.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 476

Liczba Patronów: 650

Zostań Patronem
Kup na prezent
27 patronów
1 185 miesięcznie
9 185 łącznie

Powstaje program dla osadzonych, działam szerzej

3 000 zł

miesięcznie

39%

osiągnięto

1 815 zł

brakuje

Mogę teraz konkretny czas poświęcić na pracę na programem dla osadzonych przygotowujących ich do wyjścia na wolność.
Za trzy tysiące złotych będę mógł przygotować dla Ciebie więcej materiałów filmowych z moich wyjazdów do zakładów karnych, poprawczaków lub młodzieżowych ośrodków wychowawczych. Zobaczysz, komu konkretnie pomagasz, jak wygląda życie za kratami i posłuchasz najciekawszych historii ze spotkań z osadzonymi i młodzieżą.

Dołożyłeś też cegiełkę do mojej nowej książki.

Działam na maxa!

7 000 zł

miesięcznie

16%

osiągnięto

5 815 zł

brakuje

Mogę w pełni poświęcić się działaniom dla osadzonych i młodzieży z domów poprawczych. Mogę prowadzić obszerną korespondencję z więźniami (dostaję miesięcznie dziesiątki listów od osadzonych, na które dziś ogromnie trudno znaleźć mi czas na odpisywanie), odwiedzać zakłady karne, MOW-y i poprawczaki, nagrywać materiały z wyjazdów i prezentować je Tobie.

Działam, dokształcam się, robię nowe projekty!

10 000 zł

miesięcznie

11%

osiągnięto

8 815 zł

brakuje

Oprócz wszystkiego, co wymieniłem wyżej, dzięki tej kwocie mogę doszkalać się z tematów resocjalizacji i robić kurs dla terapeutów, aby moja pomoc osadzonym była jeszcze lepsza, skuteczna i profesjonalna. Po stokroć DZIĘKUJĘ!

Nowa książka!

30 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

28 815 zł

brakuje

Właśnie uzbieraliśmy na minimalny nakład oraz przygotowanie mojej nowej książki, którą planuję od dawna po "Nie jesteś skazany".
Będzie to książka o tym, jak przygotować się do wyjścia na wolność (nie chodzi tylko o fizyczne więzienie, ale każde więzienie, które nas zniewala, nawet jak żyjemy na wolności) i jak uniknąć recydywy (rozumianej dosłownie i w przenośni).

Ta książka będzie podsumowaniem tego, czego nauczyłem się, przygotowując się przez prawie 4 lata do wyjścia na wolność podczas drugiej odsiadki (po pierwszej odsiadce wychodziłem na wolność całkowicie nieprzygotowany, 2 miesiące później byłem bezdomnym, a po kolejnych 2 miesiącach wróciłem za kraty z większym wyrokiem niż poprzednio).
Jak widać w moim życiu (7 lat na wolności, zero nałogów i używek, szczęśliwa rodzina, praca i realizacja marzeń pomagania innym), mój "sposób" działa i chcę się nim podzielić z innymi.

Pierwsze realne wsparcie moich działań w zakładach karnych

1 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Za tysiąc złotych miesięcznie będę mógł przygotować dla Ciebie dwa materiały filmowe z moich wyjazdów do zakładów karnych, poprawczaków lub młodzieżowych ośrodków wychowawczych. Zobaczysz, komu konkretnie pomagasz, jak wygląda życie za kratami i posłuchasz najciekawszych historii ze spotkań z osadzonymi i młodzieżą.

Dołożyłeś też cegiełkę do mojej nowej książki.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Sylwia  Kaiser
Sylwia Kaiser
Próg: 50 zł
Sara Brych
Sara Brych
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Magdalena Fabiszewska
Magdalena Fabiszewska
Próg: 50 zł
Anna Siwiec-Sitkowska
Anna Siwiec-Sitkowska
Próg: 20 zł
Magdalena Sławińska
Magdalena Sławińska
Próg: 10 zł