Grzegorz Czerwicki

W Patronite od 05.08.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 456

Liczba Patronów: 617

Zostań Patronem
Kup na prezent
28 patronów
1 195 miesięcznie
7 305 łącznie

Powstaje program dla osadzonych, działam szerzej

3 000 zł

miesięcznie

39%

osiągnięto

1 805 zł

brakuje

Mogę teraz konkretny czas poświęcić na pracę na programem dla osadzonych przygotowujących ich do wyjścia na wolność.
Za trzy tysiące złotych będę mógł przygotować dla Ciebie więcej materiałów filmowych z moich wyjazdów do zakładów karnych, poprawczaków lub młodzieżowych ośrodków wychowawczych. Zobaczysz, komu konkretnie pomagasz, jak wygląda życie za kratami i posłuchasz najciekawszych historii ze spotkań z osadzonymi i młodzieżą.

Dołożyłeś też cegiełkę do mojej nowej książki.

Działam na maxa!

7 000 zł

miesięcznie

17%

osiągnięto

5 805 zł

brakuje

Mogę w pełni poświęcić się działaniom dla osadzonych i młodzieży z domów poprawczych. Mogę prowadzić obszerną korespondencję z więźniami (dostaję miesięcznie dziesiątki listów od osadzonych, na które dziś ogromnie trudno znaleźć mi czas na odpisywanie), odwiedzać zakłady karne, MOW-y i poprawczaki, nagrywać materiały z wyjazdów i prezentować je Tobie.

Działam, dokształcam się, robię nowe projekty!

10 000 zł

miesięcznie

11%

osiągnięto

8 805 zł

brakuje

Oprócz wszystkiego, co wymieniłem wyżej, dzięki tej kwocie mogę doszkalać się z tematów resocjalizacji i robić kurs dla terapeutów, aby moja pomoc osadzonym była jeszcze lepsza, skuteczna i profesjonalna. Po stokroć DZIĘKUJĘ!

Nowa książka!

30 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

28 805 zł

brakuje

Właśnie uzbieraliśmy na minimalny nakład oraz przygotowanie mojej nowej książki, którą planuję od dawna po "Nie jesteś skazany".
Będzie to książka o tym, jak przygotować się do wyjścia na wolność (nie chodzi tylko o fizyczne więzienie, ale każde więzienie, które nas zniewala, nawet jak żyjemy na wolności) i jak uniknąć recydywy (rozumianej dosłownie i w przenośni).

Ta książka będzie podsumowaniem tego, czego nauczyłem się, przygotowując się przez prawie 4 lata do wyjścia na wolność podczas drugiej odsiadki (po pierwszej odsiadce wychodziłem na wolność całkowicie nieprzygotowany, 2 miesiące później byłem bezdomnym, a po kolejnych 2 miesiącach wróciłem za kraty z większym wyrokiem niż poprzednio).
Jak widać w moim życiu (7 lat na wolności, zero nałogów i używek, szczęśliwa rodzina, praca i realizacja marzeń pomagania innym), mój "sposób" działa i chcę się nim podzielić z innymi.

Pierwsze realne wsparcie moich działań w zakładach karnych

1 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Za tysiąc złotych miesięcznie będę mógł przygotować dla Ciebie dwa materiały filmowe z moich wyjazdów do zakładów karnych, poprawczaków lub młodzieżowych ośrodków wychowawczych. Zobaczysz, komu konkretnie pomagasz, jak wygląda życie za kratami i posłuchasz najciekawszych historii ze spotkań z osadzonymi i młodzieżą.

Dołożyłeś też cegiełkę do mojej nowej książki.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
wioletta danowska
wioletta danowska
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Oliwia Radomska
Oliwia Radomska
Próg: 20 zł
Sylwia  Kaiser
Sylwia Kaiser
Próg: 50 zł
Piotr
Piotr
Próg: 50 zł