Avatar użytkownika

Grzegorz Czerwicki

33
patronów
1 600 
miesięcznie
24 050 
łącznie
33
patronów
1 600 zł 24 050 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękuję, że piątakiem dokładasz się do pomocy ludziom, których społeczeństwo często skreśla, nie dając im szansy na zmianę.
Pamiętam, że niedługo po wyjściu z więzienia, kiedy czasami nie miałem nawet na jedzenie, piątak ratował mi dzień:) Dla mnie to konkretna, znacząca kwota. Dziękuję!

Bardzo często z zakładów karnych przywożę różnego rodzaju prezenty i pamiątki, zazwyczaj ręcznie robione przez uzdolnionych osadzonych. Od dziś będę rozdawał je moim Patronom, jako osobiste podziękowanie od osadzonych za ich wiarę w nich i wsparcie działań dla nich.
Nie chcę różnicować Patronów, bo każdy dzieli się tym, co może, dlatego będę ich wybierał losowo z całej grupy Patronów, aby przesłać im prezent od więźnia.
10 zł miesięcznie
Kiedyś, zanim przejrzałem na oczy robiłem "dyszki" na osiedlu, dziś dziękuję za Twoją dychę na moje działania! Moja stara "dyszka" czyniła świat gorszym, Ty swoją pomagasz uczynić czyjś świat lepszym! Dziękuję!
20 zł miesięcznie
Dwie dychy do już coś:) Dzięki za każdą złotówkę, razem możemy pomóc tym, których niesłusznie ocenia się jako "przegranych".
50 zł miesięcznie
Kiedyś dostając do więzienia paczkę za 5 dych cieszyłem się na maxa! To już konkretna kwota, którą można pomóc konkretnej osobie. Dziękuję!
100 zł miesięcznie
Stówka w grze dużo może! To już konkretna kwota, którą można pomagać konkretnym osobom. Dziękuję!
500 zł miesięcznie
Człowieku, oddajesz solidną kwotę, na którą ciężko pracowałeś, aby innym mogło być choć trochę lepiej w życiu i by mieli szansę zmienić się na dobre! Chwał Ci za to!
1000 zł miesięcznie
Kiedyś nie wyobrażałem sobie, że można tyle pieniędzy oddać po prostu, aby komuś pomagać. Dziś wiem, że są ludzie z wielkimi, otwartymi sercami, którzy chcą i lubią dzielić się obficie tym, co otrzymali, Dużo dobra uda się zrobić dzięki tej kwocie:) Dziękuję!
4000 zł miesięcznie
Człowieku, podziękuję Ci za Twoją szczodrość osobiście kontaktując się z Tobą i od razu zapraszam na wspólny wyjazd do zakładu karnego. Poznaj tych, którym pomagasz zmienić życie:)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Grzegorz Czerwicki w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem byłym skazanym, który dzięki nawróceniu całkowicie odmienił swoje życie i dziś jeżdżę po zakładach karnych i poprawczakach, aby dzielić się swoim świadectwem i dawać nadzieję tym, którzy czują się przegrani. Pomagam też konkretnym osadzonym. Napisałem książkę "Nie jesteś skazany".

Witaj na stronie, gdzie pomagasz odrzuconym znów poczuć się LUDŹMI, a przy okazji wspierasz powstawanie ciekawych filmów z wizyt w zakładach karnych oraz poprawczakach, a także śledzisz życie byłego więźnia – czyli mnie – który całkowicie odmienił się dzięki Przyjacielowi poznanemu za kratami.

Dzięki Twojemu wsparciu będę mógł przygotować autorski program pomagający więźniom przygotować się do wyjścia na wolność, aby uniknąć recydywy i odnaleźć się na wolności po latach. Z programem tym chcę odwiedzić wszystkie zakłady karne w Polsce.
Do tej pory z moim świadectwem odwiedziłem już ponad 100 zakładów karnych i domów poprawczych, ponad 10 000 osadzonych i młodocianych przestępców słuchało mojej historii. 

Chciałbym wydać kolejną książkę (po bestsellerze „Nie jesteś skazany"), w której przedstawię w krokach jak wyjść z więzienia z sukcesem – czyli poradzić sobie nie tylko z fizycznym więzieniem, ale też więzieniem duchowym, lub psychicznym przez autodyscyplinę i współpracę ze Stwórcą.

Marzę o organizacji uwielbienia w największych zakładach karnych, aby miłość Jezusa dotknęła tych, których świat skreślił.

Z wizyt w zakładach karnych powstają filmy z serii #WolnyVlog. Do nagrywania wartościowych materiałów potrzebuję przede wszystkich środków dla montażysty, bo podstawowy sprzęt już mam. 
Inne ważne dla mnie – i jak wierzę – dla innych tematy realizuję na Youtube w różnych filmach (np. w serii #tatawymiata, którą nagrywam z moim przyjacielem Arkadio)

Przykładowe moje filmy z wizyt w zakładzie karnym i serii #tatawymiata:

​​​​

 

 


Najwięcej dowiesz się o mnie z moich profilów na Facebooku i Instagramie.
Szczególnie na FB opowiadam w dłuższych wpisach najciekawsze historie z przeszłości i nowego życia po zmianie.

Tutaj zobaczysz materiał z mojej wizyty w "Pytaniu na Śniadanie", gdzie mówiłem o niezwykłym odnalezieniu siostry po 15 latach.

Materiał promocyjny mojej pierwszej książki "Nie jesteś skazany":

 

Dużo błogosławieństwa na każdy dzień.

 

 

 

Cele Autora

Powstaje program dla osadzonych, działam szerzej
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 1 400 zł brakuje
53%
Mogę teraz konkretny czas poświęcić na pracę na programem dla osadzonych przygotowujących ich do wyjścia na wolność.
Za trzy tysiące złotych będę mógł przygotować dla Ciebie więcej materiałów filmowych z moich wyjazdów do zakładów karnych, poprawczaków lub młodzieżowych ośrodków wychowawczych. Zobaczysz, komu konkretnie pomagasz, jak wygląda życie za kratami i posłuchasz najciekawszych historii ze spotkań z osadzonymi i młodzieżą.

Dołożyłeś też cegiełkę do mojej nowej książki.
Działam na maxa!
  • 7 000 zł miesięcznie
  • 5 400 zł brakuje
22%
Mogę w pełni poświęcić się działaniom dla osadzonych i młodzieży z domów poprawczych. Mogę prowadzić obszerną korespondencję z więźniami (dostaję miesięcznie dziesiątki listów od osadzonych, na które dziś ogromnie trudno znaleźć mi czas na odpisywanie), odwiedzać zakłady karne, MOW-y i poprawczaki, nagrywać materiały z wyjazdów i prezentować je Tobie.
Działam, dokształcam się, robię nowe projekty!
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 8 400 zł brakuje
16%
Oprócz wszystkiego, co wymieniłem wyżej, dzięki tej kwocie mogę doszkalać się z tematów resocjalizacji i robić kurs dla terapeutów, aby moja pomoc osadzonym była jeszcze lepsza, skuteczna i profesjonalna. Po stokroć DZIĘKUJĘ!
Nowa książka!
  • 30 000 zł miesięcznie
  • 28 400 zł brakuje
5%
Właśnie uzbieraliśmy na minimalny nakład oraz przygotowanie mojej nowej książki, którą planuję od dawna po "Nie jesteś skazany".
Będzie to książka o tym, jak przygotować się do wyjścia na wolność (nie chodzi tylko o fizyczne więzienie, ale każde więzienie, które nas zniewala, nawet jak żyjemy na wolności) i jak uniknąć recydywy (rozumianej dosłownie i w przenośni).

Ta książka będzie podsumowaniem tego, czego nauczyłem się, przygotowując się przez prawie 4 lata do wyjścia na wolność podczas drugiej odsiadki (po pierwszej odsiadce wychodziłem na wolność całkowicie nieprzygotowany, 2 miesiące później byłem bezdomnym, a po kolejnych 2 miesiącach wróciłem za kraty z większym wyrokiem niż poprzednio).
Jak widać w moim życiu (7 lat na wolności, zero nałogów i używek, szczęśliwa rodzina, praca i realizacja marzeń pomagania innym), mój "sposób" działa i chcę się nim podzielić z innymi.
Pierwsze realne wsparcie moich działań w zakładach karnych
  • 1 000 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Za tysiąc złotych miesięcznie będę mógł przygotować dla Ciebie dwa materiały filmowe z moich wyjazdów do zakładów karnych, poprawczaków lub młodzieżowych ośrodków wychowawczych. Zobaczysz, komu konkretnie pomagasz, jak wygląda życie za kratami i posłuchasz najciekawszych historii ze spotkań z osadzonymi i młodzieżą.

Dołożyłeś też cegiełkę do mojej nowej książki.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Grzegorz Czerwicki już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Ewa Cabrera
Ewa Cabrera
100 zł
Ewelina Zaczkiewicz
Ewelina Zaczkiewicz
10 zł
Anonimowy patron
10 zł
Agnieszka Skwarciak
Agnieszka Skwarciak
10 zł
Anonimowy patron
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.