1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

26 zł miesięcznie

Lubię cyfrę 6, a kiedy ktoś zapyta mnie o wiek, automatycznie wystrzeliwuję z taką odpowiedzią. Najwyraźniej był to słodki czas mego żywota.

🔸Dzięki takiej kwocie mogę zadbać o wsparcie w korekcie i edycji graficznej tekstu, czego szczerze nie znoszę, a co za tym idzie, wcale dobrze nie robię.
🔸Mogę zatrudnić najwspanialszą asystentkę i redaktorkę na świecie, Kingę, która nie tylko ciosa moje teksty, grafiki układa co do milimetra, ale zdobywając swoje doświadczenie dorzuca cenne treści w poście i grafice.
No c'mon, dobrze wiemy, że kiedy będę wrzucać posty sama, nie ma mowy o dobrej numeracji i braku literówek...

Dołączasz do grupy dyskusyjnej, w której i za Twoją sprawą, dyskusje wrzeć mogą, a i pole do inspiracji jest bezkresne. Wchodzisz w to?

avatar

Nowy użytkownik

Joanna Gutral

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.