Joanna Gutral

W Patronite od 15.07.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 407

Liczba Patronów: 298

Zostań Patronem
Kup na prezent
72 patronów
1 506 miesięcznie
13 848 łącznie
4 x P czyli Psychologia, Psychoterapia i Psychoedukacja, Podcast.
Tym się trudnię, zajmuję, przerabiam, trawię i przekazuję w świat, ku uciesze oczu, uszu, umysłu, ducha!
Wiedzę opartą na naukowych dowodach chcę puszczać, za pomocą bloga i głośników dalej w świat, niech leci i do Ciebie.

O Autorze

Nazywam się Joanna Gutral.

Może być Asia, Aśka, Gutral. 

Z wyboru i zamiłowania jestem psycholożką, certyfikowaną psychoterapeutką Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (nr certyfikatu 896), doktorantką w Instytucie Psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie.

Z przypadku zaś jestem psychoedukatorką i podcasterką. Zadziwiającym było dla mnie, iż wiedza oparta o naukowe dowody, dotycząca funkcjonowania nas, jako ludzi, zamknięta jest w ciasnych akapitach lub szczelnych ścianach gabinetów. Postanowiłam zatem wyjść naprzeciw braku ustawy o zawodzie psychoterapeuty, długim kolejkom na wizytę u specjalisty i wiedzą dzielić się za pomocą mediów społecznościowych oraz bloga. Kolejnym krokiem był podcast - wszak, czy nie umila on Wam postoju w korkach w drodze do pracy, czy weekendowych długich spacerów?

Po zaangażowaniu w liczne krajowe i międzynarodowe projekty, uruchomiłam własny podcast o dźwięcznej, wdzięcznej i nieowijającej w bawełnę nazwie Gutral Gada. Gutral, czyli ja, gadam solo, z gośćmi z kraju i zagranicy. Poruszam wątki związane ze zdrowiem psychicznym, dobrostanem, relacjami i rozwojem osobistym.

Jestem członkinią Komisji Naukowo-Dydaktycznej PTTPB, autorką artykułów naukowych i popularnonaukowych, okazjonalnie wykładowczynią akademicką, miłośniczką zwierząt z psim adopciakiem na czele (pozdro Buba!), koordynatorką programu Zdrowie Centrum Działań dla Klimatu i Transformacji Społecznych 4CAST Uniwersytetu SWPS. 

Psychologia jest nie tylko moją pracą, ale i pasją. I jakkolwiek górnolotnie i patetycznie to zabrzmi - taka prawda. 

Chcesz dowiedzieć się o mnie czegoś więcej? 

Zajrzyj na www.joannagutral.pl


Nie patronuj kotu w worku! Mój podcast znajdziesz tu:


Dlaczego decyduję się na Patronite?

Aby móc robić to, co lubię i co, jak wierzę, spotyka się z Waszym uznaniem, w sposób należycie profesjonalny i zaangażowany.
Wsparcie finansowe pozwoli mi na wynagrodzenie osób wspierających mnie od strony edytorskiej i technicznej (stop pracy za "wpis do CV"). Dzięki temu uzyskacie dobrej jakości nagrania dźwiękowe, posty bez literówek i grafiki, które nie dostarczają oczopląsu. To także wsparcie dla czegoś, czego wiecznie mało - czasu. Przygotowanie odcinka podcastu to średnio 10 godzin mojej pracy. Chciałabym zatem móc przygotowywać się do tego najlepiej jak to możliwe, a także, od czasu do czasu odpocząć, bo właśnie wtedy płyty tektoniczne myśli pracują najmocniej wybuchając lawą pomysłów i inspiracji. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Daniel Woliński
Daniel Woliński
Próg: 100 zł
Natalia Sucha
Natalia Sucha
Próg: 10 zł
Michał Łopaciuk
Michał Łopaciuk
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Jeżyna Domańska
Jeżyna Domańska
Próg: 10 zł