Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Joanna Gutral w formie kuponu podarunkowego.
Zobacz jak działają kuponyNazywam się Joanna Gutral.
Może być Asia, Aśka, Gutral.
Z wyboru i zamiłowania jestem psycholożką, certyfikowaną psychoterapeutką Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (nr certyfikatu 896), doktorantką w Instytucie Psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie.
Z przypadku zaś jestem psychoedukatorką i podcasterką. Zadziwiającym było dla mnie, iż wiedza oparta o naukowe dowody, dotycząca funkcjonowania nas, jako ludzi, zamknięta jest w ciasnych akapitach lub szczelnych ścianach gabinetów. Postanowiłam zatem wyjść naprzeciw braku ustawy o zawodzie psychoterapeuty, długim kolejkom na wizytę u specjalisty i wiedzą dzielić się za pomocą mediów społecznościowych oraz bloga. Kolejnym krokiem był podcast - wszak, czy nie umila on Wam postoju w korkach w drodze do pracy, czy weekendowych długich spacerów?
Po zaangażowaniu w liczne krajowe i międzynarodowe projekty, uruchomiłam własny podcast o dźwięcznej, wdzięcznej i nieowijającej w bawełnę nazwie Gutral Gada. Gutral, czyli ja, gadam solo, z gośćmi z kraju i zagranicy. Poruszam wątki związane ze zdrowiem psychicznym, dobrostanem, relacjami i rozwojem osobistym.
Jestem członkinią Komisji Naukowo-Dydaktycznej PTTPB, autorką artykułów naukowych i popularnonaukowych, okazjonalnie wykładowczynią akademicką, miłośniczką zwierząt z psim adopciakiem na czele (pozdro Buba!), koordynatorką programu Zdrowie w Centrum Działań dla Klimatu i Transformacji Społecznych 4CAST Uniwersytetu SWPS.
Psychologia jest nie tylko moją pracą, ale i pasją. I jakkolwiek górnolotnie i patetycznie to zabrzmi - taka prawda.
Chcesz dowiedzieć się o mnie czegoś więcej?
Zajrzyj na www.joannagutral.pl
Nie patronuj kotu w worku! Mój podcast znajdziesz tu:
Aby móc robić to, co lubię i co, jak wierzę, spotyka się z Waszym uznaniem, w sposób należycie profesjonalny i zaangażowany.
Wsparcie finansowe pozwoli mi na wynagrodzenie osób wspierających mnie od strony edytorskiej i technicznej (stop pracy za "wpis do CV"). Dzięki temu uzyskacie dobrej jakości nagrania dźwiękowe, posty bez literówek i grafiki, które nie dostarczają oczopląsu. To także wsparcie dla czegoś, czego wiecznie mało - czasu. Przygotowanie odcinka podcastu to średnio 10 godzin mojej pracy. Chciałabym zatem móc przygotowywać się do tego najlepiej jak to możliwe, a także, od czasu do czasu odpocząć, bo właśnie wtedy płyty tektoniczne myśli pracują najmocniej wybuchając lawą pomysłów i inspiracji.
Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.