Avatar użytkownika

Joanna Gutral

73
patronów
1 540 
miesięcznie
33 654 
łącznie
73
patronów
1 540 zł 33 654 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
950 dostępnych miejsc
Oburęczna piona dla Ciebie (=10, czaicie?).

🔸Dzięki Twojemu wsparciu mogę godnie opłacić wspaniałego montażystę Eugeniusza, który pasją i zaangażowaniem rachunków nie zapłaci, a jest skubany dobry w tym co robi.
Ty zaś możesz cieszyć się doskonałą jakością dźwięku mojego podcastu :)

Dołączasz do grupy dyskusyjnej, w której i za Twoją sprawą, dyskusje wrzeć mogą, a i pole do inspiracji jest bezkresne. Wchodzisz w to?
26 zł miesięcznie
Wybierz 26 zł
483 dostępne miejsca
Lubię cyfrę 6, a kiedy ktoś zapyta mnie o wiek, automatycznie wystrzeliwuję z taką odpowiedzią. Najwyraźniej był to słodki czas mego żywota.

🔸Dzięki takiej kwocie mogę zadbać o wsparcie w korekcie i edycji graficznej tekstu, czego szczerze nie znoszę, a co za tym idzie, wcale dobrze nie robię.
🔸Mogę zatrudnić najwspanialszą asystentkę i redaktorkę na świecie, Kingę, która nie tylko ciosa moje teksty, grafiki układa co do milimetra, ale zdobywając swoje doświadczenie dorzuca cenne treści w poście i grafice.
No c'mon, dobrze wiemy, że kiedy będę wrzucać posty sama, nie ma mowy o dobrej numeracji i braku literówek...

Dołączasz do grupy dyskusyjnej, w której i za Twoją sprawą, dyskusje wrzeć mogą, a i pole do inspiracji jest bezkresne. Wchodzisz w to?
66 zł miesięcznie
Wybierz 66 zł
497 dostępnych miejsc
Spory kaliber i obiecuję, że ostatni wyrażający moje zamiłowanie do cyfry 6.

Jesteś wiernym słuchaczem, słuchaczką i hojnie sypiesz z matronowej_ patronowej sakwy wprost w stałe koszty utrzymania Twojej ulubionej podcasterki.

🔸Opłacę domenę (na czas!), platformy streamingowe
🔸Skorzystam z konsultacji merytorycznej w razie niepewności
🔸Dokupię pop-filter do mikrofonu aby Twoje bębenki w uszach nie grały marsza przy każdym z moich soczystych "s" i "ś".

No i zapraszam serdecznie na salony dyskusyjnej grupy. Pogadajmy ;)
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
96 dostępnych miejsc
Stooo laaaat, stooooo laaaaat, nieeeech żyje żyje naaaaam.>
Słyszysz? Tak właśnie śpiewam za każdym razem, gdy dołączasz do grona patrono-matrono-dobrych ludzi.


🔸Dzięki temu kupujesz coś, czego wiecznie mało - czas.
A dokładniej mój czas, co by regularniej pisać, nagrywać i rozwijać kanały, a także korzystać ze szkoleń i warsztatów, co by wiedze swą poszerzać.

Oczywiście przetworzoną materią ochoczo podzielę się w podcaście, a także na specjalnej, zamkniętej grupie FB dla patrono-matrono-dobrych ludzi. Będę się tam dzielić ciekawymi artykułami, poleceniami i inspiracjami.
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
5 dostępnych miejsc
Ludzie listy piszą. Ja piszę je do Ciebie, Ty do mnie.

🔸Oldschoolowo, raz w miesiącu wymieniamy korespondencję. O życiu, książkach, muzyce, widokach za oknem.
🔸Oczywiście dołączasz do grupy na FB, a także zapraszam Cię na wszystkie organizowane przeze mnie wydarzenia o charakterze psychoedukacyjnym.

Jeżeli masz jakiś inny pomysł na naszą komunikację w ramach tej all-inclusive formy wsparcia, przed zapisaniem się do tej formy subskrypcji, skontaktuj się ze mną mailowo :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Joanna Gutral w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

4 x P czyli Psychologia, Psychoterapia i Psychoedukacja, Podcast.
Tym się trudnię, zajmuję, przerabiam, trawię i przekazuję w świat, ku uciesze oczu, uszu, umysłu, ducha!
Wiedzę opartą na naukowych dowodach chcę puszczać, za pomocą bloga i głośników dalej w świat, niech leci i do Ciebie.

Nazywam się Joanna Gutral.

Może być Asia, Aśka, Gutral. 

Z wyboru i zamiłowania jestem psycholożką, certyfikowaną psychoterapeutką Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (nr certyfikatu 896), doktorantką w Instytucie Psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie.

Z przypadku zaś jestem psychoedukatorką i podcasterką. Zadziwiającym było dla mnie, iż wiedza oparta o naukowe dowody, dotycząca funkcjonowania nas, jako ludzi, zamknięta jest w ciasnych akapitach lub szczelnych ścianach gabinetów. Postanowiłam zatem wyjść naprzeciw braku ustawy o zawodzie psychoterapeuty, długim kolejkom na wizytę u specjalisty i wiedzą dzielić się za pomocą mediów społecznościowych oraz bloga. Kolejnym krokiem był podcast - wszak, czy nie umila on Wam postoju w korkach w drodze do pracy, czy weekendowych długich spacerów?

Po zaangażowaniu w liczne krajowe i międzynarodowe projekty, uruchomiłam własny podcast o dźwięcznej, wdzięcznej i nieowijającej w bawełnę nazwie Gutral Gada. Gutral, czyli ja, gadam solo, z gośćmi z kraju i zagranicy. Poruszam wątki związane ze zdrowiem psychicznym, dobrostanem, relacjami i rozwojem osobistym.

Jestem członkinią Komisji Naukowo-Dydaktycznej PTTPB, autorką artykułów naukowych i popularnonaukowych, okazjonalnie wykładowczynią akademicką, miłośniczką zwierząt z psim adopciakiem na czele (pozdro Buba!), koordynatorką programu Zdrowie Centrum Działań dla Klimatu i Transformacji Społecznych 4CAST Uniwersytetu SWPS. 

Psychologia jest nie tylko moją pracą, ale i pasją. I jakkolwiek górnolotnie i patetycznie to zabrzmi - taka prawda. 

Chcesz dowiedzieć się o mnie czegoś więcej? 

Zajrzyj na www.joannagutral.pl


Nie patronuj kotu w worku! Mój podcast znajdziesz tu:


Dlaczego decyduję się na Patronite?

Aby móc robić to, co lubię i co, jak wierzę, spotyka się z Waszym uznaniem, w sposób należycie profesjonalny i zaangażowany.
Wsparcie finansowe pozwoli mi na wynagrodzenie osób wspierających mnie od strony edytorskiej i technicznej (stop pracy za "wpis do CV"). Dzięki temu uzyskacie dobrej jakości nagrania dźwiękowe, posty bez literówek i grafiki, które nie dostarczają oczopląsu. To także wsparcie dla czegoś, czego wiecznie mało - czasu. Przygotowanie odcinka podcastu to średnio 10 godzin mojej pracy. Chciałabym zatem móc przygotowywać się do tego najlepiej jak to możliwe, a także, od czasu do czasu odpocząć, bo właśnie wtedy płyty tektoniczne myśli pracują najmocniej wybuchając lawą pomysłów i inspiracji. 

Cele Autora

Koszty stałe - utrzymanie platform
  • 400 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
W świecie nie ma nic za darmo, do serca wzięły to sobie serwisy streamingowe, hostingowe i te wszystkie inne rzeczy, które opłacam, a nazw ich wymówić nie potrafię.

Edycja tekstu, grafiki, wsparcie asystenckie
  • 1 200 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Dzięki temu nie trafia mnie (i Was) szlag że znowu nie zauważyłam literówki, a grafiki nie przyprawiają poczucia estetyki o torsje. Zyskujemy nowy, dobry kontent, a moja praca staje się lżejsza. No i nie tracę trzech godzin na rozkminianie takich zawiłości jak dodawanie posta na bloga.
Montaż i dystrybucja podcastu
  • 1 200 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Zadbaj ze mną o jakość dźwięku :) Szkoda uszu!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Joanna Gutral już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Natalia Zielińska
Natalia Zielińska
10 zł
Agnieszka Kwiatkowska
Agnieszka Kwiatkowska
10 zł
Aleksandra Mazurek
Aleksandra Mazurek
10 zł
Elżbieta Dominiczak-Zalewska
Elżbieta Dominiczak-Zalewska
10 zł
Anonimowy patron
26 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.