1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Incognito

Dziękujemy, że zdecydowałeś się raz w miesiącu wypić z nami kawę! I w podziękowaniu za to, zapraszamy Cię do zamkniętej grupy na Facebooku.
Jedynej takiej grupy, w której wiedzę i inspiracje będziesz mógł czerpać garściami!
-Jeśli jesteś uczniem - znajdziesz w niej liderów, którzy przeprowadzą Cię przez ścieżkę rozwoju kariery; pokażą najlepsze praktyki i firmy, w których warto się rozwijać

-Jesteś hotelarzem - zajdziesz w niej adeptów hotelarstwa i przyszłych liderów, którzy gotowi są kształcić pod Twoim czujnym okiem a w przyszłości mogą stać się prawdziwą wartością dodaną dla Twojego zespołu. Możesz tu realizować swoją misję dzielenia się Twoją wiedzą i doświadczeniem, oferowania wsparcia i podawania ponocnej dłoni w rozwoju.

-Jesteś nauczycielem - masz możliwość nieskrępowanego dzielenia się pasją do hotelarstwa i otrzymania dzięki temu tytułu Ambasadora projektu edukacyjnego HotelMania WorldTour. Możesz też pytać, prosić i liczyć na wsparcie profesjonalistów z branży w Twojej edukacyjnej roli.

-Jesteś osobą z branży HoReCa - masz możliwość podzielenia się narzędziami, produktami, usługami spójnymi z misją grupy, do wykorzystania w rozwoju i promocji najmłodszych talentów.

A jeśli będziesz z nami co najmniej 12 miesięcy, otrzymasz od nas 50% rabatu na zakup naszej Hotelmaniowej koszulki - Pan/Pani Hotelarz do wyboru

avatar

Nowy użytkownik

Hotelmania

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.