Hotelmania

W Patronite od 31.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3132

Liczba Patronów: 2991

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
10 miesięcznie
1 180 łącznie

Żeby edukować innych trzeba mieć za co ;)

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 490 zł

brakuje

Wkraczamy na wyższy poziom zaangażowania. Chcemy dostarczać Wam materiały najlepszej jakości, cenną wiedzę, ciekawych gości, piękne hotele.
1500 zł to kwota, która pozwala nam zorganizować naprawdę podstawowe działania edukacyjne takie jak: przygotowanie materiałów video dla szkół, spotkania online z nauczycielami i uczniami (organizowanie i prowadzone bezpłatnie), nagrania "Brief z wąsem", które pochłaniają nas i naszych gości bez reszty. A jak wiemy czas to pieniądz ;)

Na co jeszcze spożytkujemy te 1500 zł miesięcznie? Na działania marketingowe i wizerunkowe, przygotowanie materiałów, grafik i ich obróbkę u profesjonalistów.

Pójdź dziecię! Ja cię uczyć każę! ;P

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 990 zł

brakuje

To myśl, która wieńczy wiersz pt. “Przed sądem” Marii Konopnickiej.
Hotelmania uważa, że wiedza jest cenna, jednak praktyczna wiedza jeszcze cenniejsza.

Tworzenie przez nas wartościowych treści na temat hotelarstwa to nie lada wyzwanie...
Ale akurat tak się składa, że my mamy dużo do powiedzenia i w dodatku mówimy całkiem mądrze ;)
Dlatego wcale nie hołdujemy zasadzie, że "milczenie jest złotem" i chcemy do Was mówić dużo, mądrze, zabawnie i całkowicie na temat.

4000 zł to kwota, która pozwoli nam na swobodne tworzenie, rozwijanie i wzbogacanie treści prezentowanych na YouTube. Czym chcemy wzbogacać nasz przekaz na temat branży Hotelarskiej? Przede wszystkim Gośćmi i markami, które na ten moment są jeszcze poza naszym zasięgiem, a które dają realną wiedzę, wartości i budują nowe oblicze hotelarskiego świata.

Patronem być..

5 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 490 zł

brakuje

Naszym celem jest przenosić wszystko w wyższy wymiar 😊 3D to dla nas stanowczo za mało dlatego uruchamiamy nie tylko wszystkie zmysły ale przede wszystkim uczucia – bo Hotelarstwo trzeba przede wszystkim czuć 😊

Aby tak się stało i aby młodzież w całej Polsce mogła poczuć czym jest prawdziwe Hotelarstwo już na etapie kształcenia na poziomie średnim, chcemy stworzyć w szkołach w całej Polsce klasy patronackie.

I nie chodzi nam o tapetę na ścianie z logo Hotelmania ;)

Kwota 5500 zł pozwoli nam co 4 miesiące otworzyć nową klasę patronacką, wyposażyć ją w niezbędny sprzęt i oprogramowanie, zorganizować warsztaty i wykłady pod okiem Hotelmanii oraz staże w hotelach partnerskich.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Bożenna Strawska
Bożenna Strawska
Próg: 10 zł
Lidia Klebba
Lidia Klebba
Próg: 30 zł
Weronika Roczniewska
Weronika Roczniewska
Próg: 360 zł
Weronika Roczniewska
Weronika Roczniewska
Próg: 10 zł
Magdalena Buczkowska
Magdalena Buczkowska
Próg: 10 zł