1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

500 zł miesięcznie

Szanowni Państwo! Czapki z głów! Jesteśmy ogromnie wdzięczni za obdarzenie nas takim zaufaniem. Tak ogromna kwota z pewnością pomoże nam w osiąganiu kolejnych niesamowitych sukcesów!

W ramach szczerych podziękowań otrzymasz nie tylko nagrody z poprzednich progów, ale również oferujemy Ci członkostwo w Klubie Przyjaciół Humanosh. Klub ten zrzesza przyjaciół i partnerów naszej fundacji, którzy podzielają jej wartości i chcą wspólnie działać na rzecz pomocy osobom w potrzebie. Korzyści jakie niesie ze sobą dołączenie do naszego klubu są m.in.: Specjalny program spotkań, w tym comiesięczne spotkania kulturowo-edukacyjne czy też szkolenia z pierwszej pomocy organizowane przez ratowników współpracujących z nami, a to tylko część z nich! :)

avatar

Nowy użytkownik

Fundacja Humanosh im. Sławy i Izka Wołosiańskich

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.