1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

100 zł miesięcznie

Powiedzieć "Dziękuję" to za mało! Taka kwota to dla mnie niewyobrażalna motywacja do pracy, popularyzacji akwarystyki i opowiadaniu historii :) Jeżeli Ofiarodawca przez przypadek znajdzie się na Maczka w Poznaniu lub zorganizuje czas na wideorozmowę, to będę przeszczęśliwa, gdy zapyta mnie o coś, do czego trzeba zebrać duży zasób literatury i wiedzy, a następnie przetłumaczyć go z zawiłego na nasze 😁 Wykopię spod ziemi, a znajdę odpowiedź!

Saying "Thank you" is not enough! This amount of money is an unimaginable motivation for me to work, popularize aquarium hobby and tell stories :) If you can organize some time for a video call, I will be happy if you ask me about something that requires a large amount of literature and knowledge, and then present it more clear 😁 I will go to hell and back but I will find the answer!!

avatar

Nowy użytkownik

Ichtio.pl

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.