1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

100 zł miesięcznie

Jesteś szaleńcem, ale wiesz jak mawiał Nietzsche? "Ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
No dobrze, ale teraz ja muszę zrobić coś super dla Ciebie.
1) jako patron TWOJE NAZWISKO ZNAJDZIE SIĘ W PODZIĘKOWANIACH NA KOŃCU FILMIKU
2) przygotowałam w wersji pdf książkę i przewodnik po Toskanii - mam nadzieję, że na wiosnę uda się ruszyć ze sprzedażą, ale już dziś co dwa miesiące otrzymasz jeden ROZDZIAŁ "LUDZIE TOSKANII", w którym znajdziesz wyjątkową historię osoby, która porzuciła dostatnie życie, by założyć hotel lub agroturystykę w tym magicznym regionie Włoch. Będą też wskazówki i adresy wyjątkowych miejsc. A co jak skończą się rozdziały o Toskanii? Przeniesiemy się do kolejnego, pięknego miejsca i specjalnie dla ciebie znajdę kolejne osoby, które opowiedzą nam swoją historię.

avatar

Nowy użytkownik

INTOPASSION.COM

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.