Strefa Patrona:

2

patronów

15 zł

miesięcznie

15 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
586
miesięczne wsparcie
453
liczba patronów

  Twórca (czy twórczyni?) lifestylowo-podróżniczej strony www.intopassion.com, gazety STYLISH PAPER, a ostatnio kanału na Youtube INTOpassion. Podróże to jedyne moje uzależnienie, chcę się dzielić moją pasją i inspirować innych.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 2000 zł
brakuje 1985 zł
SPRZĘT FOTOGRAFICZNY I WIDEO
W obecnych czasach można kręcić komórką, robić zdjęcia komórką i mieć setki tysięcy subskrybentów i followersów. Nie mówię NAJPIERW sprzęt, ale bardzo bym chciała kupić choć 2 różne obiektywy i mikrofon, bo chciałabym poeksperymentować z głosem w moich filmikach. Pomożecie?
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 3000 zł
brakuje 2985 zł
WEEKLY VLOG
Marzę, by co tydzień przygotowywać kolejny filmik, ale na razie zwyczajnie brak mi czasu. Jest gazeta, portal, projekty PRowe i mała Natalka, a na siedzenie "po nocach" mam już zwyczajnie mniej siły niż 10 lat temu. Dlatego mając wasze wsparcie nie musiałabym się tym wszystkim zajmować sama lub po prostu mogłabym rezygnować z niektórych projektów.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 5000 zł
brakuje 4985 zł
SERIA PODRÓŻNICZA Z AZJI, AFRYKI LUB NOWEGO JORKU
Bardzo bym chciała zanim Natalia skończy 2 lata i będzie trzeba płacić za jej bilet jeszcze raz wybrać się na 2 lub 3-tygodniową podróż. Gdzie? Mam nadzieję, że PATRONI pomogą mi zdecydować: ja myślałam o Sri Lance, Bali, Mauritiusie lub Nowym Jorku. Taka podróż jest zawsze kosztowana, ale z waszym wsparciem na pewno się uda. Oby chociaż uzbierać na bilet lotniczy ;)
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 5000 zł
brakuje 4985 zł
letni numer STYLISH PAPER
Kolejny numer ma się pojawić 1 czerwca - przy takim wsparciu przez 2 miesiące koszty GAZETY byłyby pokryte. To oznacza, że mogłabym się przede wszystkim skoncentrować na przygotowaniu super contentu. Zaczynanie pracy przy każdym numerze tak naprawdę od 0 to nie tylko wielkie wyzwanie, ale też ogromny stres (zawsze mam w głowie pytanie, a co jeśli się nie uda!).

O Autorze

Nazywam się Paulina Grabara-Król. Piszę, robię zdjęcia, wydaję gazetę. Od 16 miesięcy (od momentu pisania tych słów) zajmuję się moją córeczką Natalką, która jest moją małą przyjaciółką i partnerką w podróżach.

Poza tym, jako, że pieniądze nie rosną na wierzbie, pracuję robiąc projekty PRowe. Ponieważ jest jakaś taka zależność, że im więcej robisz, tym więcej masz czasu, to ostatnio postanowiłam zacząć kręcić i składać filmiki. Jestem na początku, ale będę nad tym pracowała i mam nadzieję, że będą stawać się coraz lepsze zarówno estetycznie, jak i merytorycznie.

Jeśli mi pomożecie i uwierzycie, że to, co robię ma sens, będę mogła realizować mniej dodatkowych projektów i więcej czasu poświęcać na pisanie, tworzenie gazety, nawiązywanie kontaktów ze wspaniałymi podróżnikami. Będę mogła kręcić i montować filmiki z różnych zakątków świata i wciąż zostanie mi czas na miłość czyli rodzinę. 

 

PODRÓŻE W MOIM ŻYCIU

- Dawno temu zakochałam się w uroku Starej Hawany i na temat Kuby napisałam jedną z prac magisterskich

- O życiu na dwóch poziomach - ziemi i szklanych drapaczy chmur - w Szanghaju napisałam dla magazynu PANI, któremu pomagałam zrealizować tam sesje modowe

- Trochę bardziej regularnie o podróżach zaczęłam pisać na blogu na natemat.pl 

- Wiedeń, Pragę i Budapeszt wzięłam pod lupę przyglądając się designerskim miejscom - moje zdjęcia i mój tekst ukazały się w magazynie Dom i Wnętrze

- Z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w naszym kraju pomyślałam, że warto zrobić przewodnik o tym, co poza meczami czeka na nas w 4 miastach, w których rozgrywane były mecze - gdzie jeść, chodzić na wystawy, co zwiedzać - EURO KNOW HOW powstało pod patronatem między innymi Men's Health oraz INSTYLE

- Zachwycona historiami ludzi, którzy dzięki magii Toskanii odmienili swoje życie i znaleźli szczęście i spokój zaczęłam pisać książko - przewodnik  

 

 

 

 

PLANY czyli chciałabym:

- zacząć robić filmiki zarówno po polsku, jak i po angielsku (na razie 90% osób, które odwiedzają mój kanał to obcokrajowcy)

- robić filmiki regularnie (na początek jeden w tygodniu)

- robić więcej tekstów po angielsku na intopassion.com, przede wszystkim promujących na kraj

- pisać więcej na bieżąco będąc w podróży

- kiedyś kupić drona 

 

BUDŻET Z PATRONITE wydam na :

- obiektyw i teleobiektyw do mojego aparatu

- mikrofon do kamerki

- bilety lotnicze 

- koszty życia i zakwaterowanie w podróży

 

 

MOJE PROJEKTY 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 10000
Bardzo, bardzo dziękuję - myślę, że nawet nie wiesz, jakie to miłe uczucie, że ktoś uwierzył w to, co robisz. W to, na co poświęcasz tyle czasu. OSOBIŚCIE PODZIĘKUJĘ CI NA FACEBOOKU INTOPASSION.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 10000
Ale super, że nas wspierasz (tak nas, bo chciałabym podróżować z moją córką jak najwięcej i jak najczęściej).
ZAPRASZAM CIĘ DO SPECJALNEJ GRUPY NA FACEBOOKU TYLKO DLA PATRONÓW - będę tam wrzucała zdjęcia i notatki z tego, jak wygląda nasza codzienna praca i podróże, podzielę się z wami pomysłami, planami, a także problemami, jakie napotykam.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 1000
Co ja mogę dla Ciebie zrobić? A może masz do mnie jakieś pytanie? Chciałbyś się czegoś dowiedzieć? Obiecuję, że w miarę możliwości, najlepiej jak tylko będę potrafiła, ODPOWIEM NA TWOJE PYTANIE W SPECJALNYM Q&A, które zorganizuję raz w miesiącu.
Czego możesz się ode mnie dowiedzieć? No cóż, mam nadzieję, że czegoś ciekawego - na przykład jak to jest zrobić pierwszy film, jak to jest pracować od 1 dnia po narodzinach dziecka, jak to jest pracować i podróżować po świecie razem z maluszkiem, jak się robi własny magazyn i pewnie 1000 ciekawszych rzeczy, o których nie pomyślałam.
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 100
Jesteś niesamowity - czy wiesz, że właśnie zaprosiłeś mnie na pyszny dwudaniowy obiad w lokalnej tajskiej restauracji nad brzegiem morza? Popijamy wodę ze świeżego kokosa i zatracamy się w tym, jak piękny jest świat.
I dlatego jak tylko wrócę, to gnam na pocztę, by wysłać do ciebie świeżutki i pachnący numer STYLISH PAPER.
Teraz Ty też jesteś wyjątkowy, bo przez fakt, że STYLISH PAPER jest darmowe, to gazety nie można nigdzie kupić - można ją znaleźć tylko w wybranych miejscach, do których być może nie jest Ci po drodze (więcej o gazecie przeczytasz w zakładce STYLISH PAPER na naszej stronie).
Oczywiście nie ominą cię także nagrody z poprzednich progów.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 100
WOW teraz jesteś częścią INTOPASSION TEAM, a skoro tak, to pora cię przedstawić. Pozwól mi odkryć jakąś swoją pasję czy zainteresowanie, które pasuje do intopassion, a WSPÓLNIE STWORZYMY ARTYKUŁ LUB PRZEPROWADZĘ Z TOBĄ WYWIAD na portal (nagroda realizowana raz na 3 miesiące).
Nie chcesz pojawić się na portalu? To ja COŚ DLA CIEBIE NAPISZĘ - ze specjalną dedykacją - jestem pewna, że wspólnie uda nam się znaleźć temat, na który ja mam coś do powiedzenia i ciebie interesuje.
Zostań patronem
70 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 100
No to zapraszam cię do mojego świata. Raz na 3 miesiące PRZEŚLĘ CI PACZKĘ, w której znajdziesz coś, co naprawdę lubię lub co mi się podoba - może to być wyjątkowy peeling do ciała, mój ulubiony krem do rąk, zapachowa świeca, albo coś, co akurat bardzo mi się spodoba podczas podróży.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 50
Jesteś szaleńcem, ale wiesz jak mawiał Nietzsche? "Ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
No dobrze, ale teraz ja muszę zrobić coś super dla Ciebie.
1) jako patron TWOJE NAZWISKO ZNAJDZIE SIĘ W PODZIĘKOWANIACH NA KOŃCU FILMIKU
2) przygotowałam w wersji pdf książkę i przewodnik po Toskanii - mam nadzieję, że na wiosnę uda się ruszyć ze sprzedażą, ale już dziś co dwa miesiące otrzymasz jeden ROZDZIAŁ "LUDZIE TOSKANII", w którym znajdziesz wyjątkową historię osoby, która porzuciła dostatnie życie, by założyć hotel lub agroturystykę w tym magicznym regionie Włoch. Będą też wskazówki i adresy wyjątkowych miejsc. A co jak skończą się rozdziały o Toskanii? Przeniesiemy się do kolejnego, pięknego miejsca i specjalnie dla ciebie znajdę kolejne osoby, które opowiedzą nam swoją historię.
Zostań patronem
300 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 3
No niech mnie! A może chcesz zrobić film? To ZRÓBMY! Wspólnie wymyślmy scenariusz, a potem wybierzmy muzykę i przegadajmy jak go zmontować. Oczywiście na początku filmu zobaczysz intopassion.com i .... prezentują. A może wcale NIE CHCESZ ZROBIĆ FILMU? To napiszmy wspólnie artykuł do STYLISH PAPER - taki na całą stronę, podpisany twoim nazwiskiem. Też NIE? To napisz mi jaki jest twój pomysł - jestem pewna, że jeśli ty chcesz wesprzeć mnie, to i ja znajdę sposób, by ci się odwdzięczyć.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni