1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

250 zł miesięcznie

Serdecznie dziękuję za wsparcie mojej drogi artystycznej! Za kwotę 250 zł miesięcznie oferuję rocznie jedną większą kompozycję malarską do wyboru (ok 80 - 100 cm) lub dyptyk złożony z mniejszych formatów; można będzie zamówić obraz - mogę na przykład namalować Twój dom, siedzibę firmy, ogród. Oferuję również materiały z wystaw z danego roku i innego rodzaju publikacje.
250 zł miesięcznie pozwala na zakup kilku blejtramów, ok 10 tub z farbami lub kilkunastu pędzli - lnianego płótna na wymiar, A także ułatwia publikację katalogów i udział w płatnych konkursach, co niestety malarz nie zawsze jest w stanie opłacić... Jeżeli dzięki m.in Twoim wpłatom wezmę udział w wystawie konkursowej, wraz z obrazem prześlę też katalog z takiej wystawy.

Uważam, że przy takiej sumie można już nawet mówić o mecenacie, nie tylko patronacie - a tworzenie rzeczy ważnych i pięknych będzie dla mnie dzięki temu dużo łatwiejsze - i np planując serię niewielkich kompozycji z użyciem złoceń będę mogła użyć najlepszych pigmentów, ręcznie przeze mnie ucieranych - i prawdziwego złota - zamiast "zwykłych" farb i złotej folii. Bardzo marzę o takiej wyższej jakości technologicznej moich prac.... (Która przełoży się także na jakość wykonania oferowanych nagród.)

avatar

Nowy użytkownik

Izabela Wolska

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.