1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Mocarz Pomocnik 🤩

Serce mi rośnie. Jesteś niezastąpiony/a! 💓 Za tę kwotę można wypić pyszną kawę na mieście, a moim życzeniem jest wypić ją kiedyś z Tobą. Wiem, dzielą nas kilometry, ale co powiesz na filiżankę online?

🎁Moja wdzięczność to:
⚈Pod każdym odcinkiem zobaczysz swoje imię/nick na liście współtwórców kanału w opisie filmu (tylko, jeśli sobie życzysz).

⚈Otrzymasz dostęp do supertajnej, prywatnej grupy Izrealio-maniaków na Facebooku! To miejsce, w którym:

🕃Rozmawiamy LIVE!
Oglądanie zmontowanego materiału to nie to samo co rozmowa w czasie rzeczywistym. Do zobaczenia na transmisjach na żywo dla Patronów ❤️

🕃Swobodnie rozmawiamy
Pogaduch nigdy za wiele! Możecie rozmawiać o Izraelu, o świecie, o przeżyciach, przygodach...Czegokolwiek dusza zapragnie! Weź nie pytaj, weź pogadaj....weź tu z nami, weź tu bądź. ;)

🕃Tworzymy kanał
To jest Wasza przestrzeń, w której możecie sugerować tematy na odcinki, dzielić się swoimi spostrzeżeniami i mieć realny wpływ na to, jak wygląda kanał. W końcu z widza stałeś/aś się Mocarzem Pomocnikiem!

🕃Zaglądamy za kulisy
A raczej Wy zaglądacie. Macie okazję zobaczyć jak Izrealia wygląda od kuchni, jak powstają materiały, jak przygotowuję się do filmów...Może czasem nawet pośmiać z moich wpadek! Śmiech to zdrowie, póki admin się nie dowie ;)

avatar

Nowy użytkownik

Izrealia - Agata Tarnowska

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.