Avatar użytkownika

Izrealia - Agata Tarnowska

25
patronów
1 218 
miesięcznie
30 894 
łącznie
25
patronów
1 218 zł 30 894 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
Wspieracz Życzliwy 😇

Dziękuję Ci, dobra duszo! To dzięki Tobie istnieje mój kanał i mogą pojawiać się na nim regularne treści. 7 to przecież taka wyjątkowa liczba.. W wielu mitologiach i religiach jest symbolem całości i dopełnienia . Cudów świata także mamy 7, a mój kanał powstał właśnie 7 kwietnia. No i koty! Niektórzy mówią, że mają 7 żyć (w Izraelu na pewno), a Twój siedmiozłotowy wkład daje życie mojej twórczości.

🎁 Moja wdzięczność to:
⚈Pod każdym odcinkiem zobaczysz swoje imię/nick na liście współtwórców kanału w opisie filmu (tylko, jeśli sobie życzysz).

!תודה רבה
10 zł miesięcznie
Mocarz Pomocnik 🤩

Serce mi rośnie. Jesteś niezastąpiony/a! 💓 Za tę kwotę można wypić pyszną kawę na mieście, a moim życzeniem jest wypić ją kiedyś z Tobą. Wiem, dzielą nas kilometry, ale co powiesz na filiżankę online?

🎁Moja wdzięczność to:
⚈Pod każdym odcinkiem zobaczysz swoje imię/nick na liście współtwórców kanału w opisie filmu (tylko, jeśli sobie życzysz).

⚈Otrzymasz dostęp do supertajnej, prywatnej grupy Izrealio-maniaków na Facebooku! To miejsce, w którym:

🕃Rozmawiamy LIVE!
Oglądanie zmontowanego materiału to nie to samo co rozmowa w czasie rzeczywistym. Do zobaczenia na transmisjach na żywo dla Patronów ❤️

🕃Swobodnie rozmawiamy
Pogaduch nigdy za wiele! Możecie rozmawiać o Izraelu, o świecie, o przeżyciach, przygodach...Czegokolwiek dusza zapragnie! Weź nie pytaj, weź pogadaj....weź tu z nami, weź tu bądź. ;)

🕃Tworzymy kanał
To jest Wasza przestrzeń, w której możecie sugerować tematy na odcinki, dzielić się swoimi spostrzeżeniami i mieć realny wpływ na to, jak wygląda kanał. W końcu z widza stałeś/aś się Mocarzem Pomocnikiem!

🕃Zaglądamy za kulisy
A raczej Wy zaglądacie. Macie okazję zobaczyć jak Izrealia wygląda od kuchni, jak powstają materiały, jak przygotowuję się do filmów...Może czasem nawet pośmiać z moich wpadek! Śmiech to zdrowie, póki admin się nie dowie ;)
19 zł miesięcznie
Wybierz 19 zł
31 dostępnych miejsc
Turbo Wspieracz 🥰

Dziękuję i tulę, że aż uduszę! 🤗 Sprawiasz, że czuję się doceniona. Ten próg jest dla tych, którzy chcą wesprzeć bardziej i nie lubią czekać. Cierpliwość nie należy do moich najmocniejszych cech, więc doskonale Cię rozumiem...I mam dla Ciebie coś specjalnego.

🎁Moja wdzięczność to:

⚈Oczywiście WSZYSTKIE nagrody z poprzednich progów.

Przedpremierowy dostęp do wszystkich odcinków.
Jak? Kiedy inni czekają na film, Ty otrzymujesz ode mnie link do nowego odcinka na kilka dni przed premierą. Ten próg jest wyjątkowy i dostępny tylko dla 40 patronów.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
14 dostępnych miejsc
Król/Królowa Pomocników 👑

🤯 Wow! Nie jestem w stanie opisać swojej wdzięczności. Zasługujesz na najpiękniejsze podziękowania, dobra duszo z koroną na głowie. To właśnie tacy jak Ty dmuchają w moje skrzydła odkąd odważyłam się założyć kanał. Dobrze, że jesteś.

🎁Moja wdzięczność to:

Wszelkie nagrody z poprzednich progów.

⚈Darmowa, zabawna nauka hebrajskiego w postaci dostępu do 1 supersłówka dziennie wraz z jego wyjaśnieniem oraz przykładem użycia. Słówka będą pojawiały się na oddzielnej grupie Facebookowej (nie mylić z supertajną grupą dla Izrealio-maniaków :>)
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
11 dostępnych miejsc
Mecenas Kanału Izrealia🦁

Nie mogę wyjść z podziwu. Dziękuję Ci jak stąd na Księżyc i z powrotem! 🙏 Właśnie zostałeś/aś Mecenasem kanału Izrealia. Jesteś rodzicem, twórcą, przyjacielem i ogromnym wsparciem. Nie wiem czy wiesz, ale przyczyniasz się do spełniania moich marzeń. Kłaniam się nisko.

🎁Moja wdzięczność to:

⚈Rzecz jasna WSZELKIE nagrody z poprzednich progów.

⚈Raz w roku personalna paczka - prezent z Izraela ze specjalną dedykacją w środku. 💝
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
2 dostępne miejsca
Pomocnik Wszechmocny

Tak, to bardzo dużo pieniędzy i tak, można je wydać na inne rzeczy. Właśnie dlatego musisz wiedzieć, że jesteś fenomenalny/a i że pękam z dumy, że mam tak wspaniałe wsparcie. 🧧 Kręci się łezka w oku, ale nie martw się. To ze szczęścia! Ten próg być może niewiele różni się od poprzedniego, ale został stworzony dla tych, którzy pragną dać od siebie więcej. 🎁 Pozwól, że:

⚈Otrzymasz WSZELKIE nagrody z poprzednich progów

Na głos wymienię Twój nick/nazwisko (tylko jeśli sobie życzysz) w swoim filmie.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Izrealia - Agata Tarnowska w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Izrealia powstało w kwietniu 2020 roku, czyli na początku końca świata. To wtedy zaczęła się moja największa pasja, czyli pokazywanie Wam wszystkich odcieni życia na Bliskim Wschodzie.
 


Moja historia jest niesamowita i wierzę, że świat powinien ją usłyszeć. Wychowałam się w tradycji chrześcijańskiej, bez wiedzy o swojej prawdziwej tożsamości. W wieku 23 lat, przez totalny przypadek, odkryłam, że jestem Żydówką. Ta wiadomość przewróciła moje życie do góry nogami, a rok później z paszportem w ręku, psem i trzema walizkami stanęłam na izraelskim lotnisku. Dokonałam Alii - powrotu Żydów do Izraela.

 

Jak powstał kanał na YouTube?☕️

W rocznicę mojej emigracji do Izraela zaczęła się pandemia. Ucichł zgiełk klaksonów, opustoszały ulice...jedynie żar nie przestał lać się z nieba. Straciłam pracę. Początkowo wpadłam w panikę, ale chwilę później nad moją głową pojawiła się żarówka zwiastująca nowy, kiełkujący pomysł - ''Założę kanał na YouTube! W końcu mam na to czas.''
Pobiegłam do sklepu, kupiłam najtańszy statyw do telefonu i odpaliłam nagrywanie. Reszta to już historia.

 

Dzięki Patronom spełniłam już 4 marzenia!🌻

Wasze wsparcie umożliwiło mi zakup lampy do nagrywania, mikrofonów oraz Macbooka Pro. Co więcej, w dobie łączenia pracy zawodowej z prowadzeniem kanału, to właśnie Patroni sprawiają, że możliwe jest dalsze nagrywanie odcinków. Nie potrafię opisać słowami jak bardzo ułatwiacie mi pracę. Z nowym sprzętem i comiesięcznym wsparciem mogę cieszyć się swoją pasją bez przeszkód technicznych i czasowych, które dotychczas psuły magię tworzenia na YouTube. 🙏

Jakie marzenie wciąż czeka?💭

Napisanie i wydanie książki. Moja historia jest niesamowita i wierzę, że świat powinien ją usłyszeć. Książka wymaga czasu i zaangażowania, nie wyobrażam sobie, aby powstawała z doskoku. Środki z Patronite to dla mnie okno na kolejną przygodę życia - spisanie i przekazanie Wam swojej historii. 📖

 

Dlaczego Izrealia...

Izrael + realia = Izrealia 😉Bo ile tak naprawdę wiadomo o realiach życia w Izraelu? Stwierdzam, że niewiele. Często piszecie, że dopiero mój kanał pozwolił Wam poznać prawdziwy Izrael. Bez stereotypów i filtrów. Choć przy zakładaniu kanału nie myślałam o tym w ten sposób, dziś traktuję go trochę jak misję. Wiem, brzmi górnolotnie, ale marzy mi się budowanie mostów między moimi domami - Polską i Izraelem. A wiecie, co mówią? Dom jest tam, gdzie twoje serce. Ja swoje musiałam rozdwoić 😏❤️

 

W czym pomaga Twoje wsparcie?

🤗 W czym pomagasz wspierając mój kanał? Po pierwsze, najprostsze, w jego istnieniu. Wbrew pozorom, działalność na YouTube to długie godziny przygotowań, nagrań i montażu. Każda godzina spędzona na rzecz kanału, to mniej godzin pracy zawodowej. Marzy mi się uczynienie YouTuba swoim jedynym zajęciem i kto wie? Może kiedyś się uda!

Z resztą dzięki Patronom wreszcie nagrywam z profesjonalną lampą, stabilnym statywem, a montować mogę na dedykowanym sprzęcie. Jesteście WIELCY! ❤️Dzięki Wam rośnie jakość 💪

 

Głowa pełna pomysłów! 🙈

🙃 Wiesz, co lubię najbardziej w prowadzeniu kanału? Że nieustannie rozwija moją kreatywność. Przy okazji, nieocenioną pomocą okazują się widzowie, którzy co chwila zasypują mnie nowymi pomysłami na filmy.

Jako miłośniczka scenariuszy pisanych przez życie, rozpoczęłam cykl pt. "Ludzie Izraela". Projekt ten otworzyła Lea - kobieta, która odeszła od zamkniętej społeczności Żydów ultraortodoksyjnych. Jej historia mocno zainspirowała Was do podejmowania ryzyka i otwierania się na zmiany. Z kolei Wasze komentarze i wiadomości zainspirowały m n i e - do kolejnych ciekawych wywiadów, np. tego z Karoliną z IsraelFriendly, która dzieli się doświadczeniami z perspektywy ''gojki'' w Izraelu.


 

Ach! Zapomniałam dodać, że są też podcasty...


Patroni Sięgają Wyżej💚

💚 Dajecie od siebie tak dużo! Wsparcie, ciepło oraz konstruktywną i niezbędną do samorozwoju krytykę. Moim marzeniem jest dawać Wam jeszcze więcej! Wspierając mnie na Patronite otrzymujesz (zależnie od progu wpłaty):

  • Dostęp do Zamkniętej Grupy na Facebooku 
  • Dostęp do transmisji Na Żywo!
  • Przedpremierowy Dostęp do Odcinków
  • Dostęp do Nauki Hebrajskich Słówek
  • Dodanie Twojego Nazwiska do listy Współtwórców Kanału Izrealia ukazującej się w opisach filmików (tylko jeśli sobie życzysz, możesz wybrać wsparcie anonimowe)
  • Dla wspierających najmocniej Paczka z Izraela Prezent 🎁

 

Pamiętaj!

🙏Niezależnie od kwoty wsparcia jesteś niezastąpionym współtwórcą lub niezastąpioną współtwórczynią Izrealiów! 💪 Każde, nawet kilkuzłotowe wsparcie, to dla mnie ogromne uznanie. Dobrze, że jesteś. ❤️

 

Cele Autora

Fundusz Na Wydanie Książki 📖
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 1 782 zł brakuje
40%
Napisanie i wydanie książki to moje marzenie, a wiem też (bo regularnie mnie o to pytacie), że bardzo chcielibyście ją przeczytać! 🌻 Comiesięczny, regularny przychód pozwoli mi skupić się na dwóch największych pasjach - pisaniu i nagrywaniu.
Jeśli próg 3000 złotych miesięcznie zostanie dopełniony, filmy na YouTube będą pojawiały się regularnie, a książka o odkryciu żydowskich korzeni wreszcie będzie miała szansę się ziścić!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Izrealia - Agata Tarnowska już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Bartäk Østergart
Bartäk Østergart
100 zł
Wiktor Kamiński
Wiktor Kamiński
10 zł
Anonimowy patron
50 zł
Marek Czygrinow
Marek Czygrinow
100 zł
Dorota Klich
Dorota Klich
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.