Izrealia - Agata Tarnowska

W Patronite od 28.12.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 474

Liczba Patronów: 559

Zostań Patronem
24 patronów
823 miesięcznie
6 478 łącznie

Dający multum nowych możliwości - Macbook Pro 16 💻

10 800 zł

59%

osiągnięto

4 322 zł

brakuje


🙏 Pomóż mi w łatwiejszym, szybszym i lepszym montażu wideo. Odeślijmy mojego staruszka Lenovo tam gdzie jego miejsce (na kanapę, do wyświetlania seriali, bo z programem do edycji filmów się nie polubili).

Oświetlenie 💡

1 400 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Przez cały czas dawałam radę z oświetleniem naturalnym! ☀️ Wystarczyło przykleić się do okna, odpowiednio wcześnie wstać i modlić się o brak zachmurzenia...Potem przyszła zima i stosowane do tej pory wygibasy przegrały z nieuchronnymi anomaliami pogodowymi. Odpowiednia lampa oraz softbox byłyby dla mnie jak wygrana w Totolotka! Moje filmy mogłyby wreszcie powstawać niezależnie od pory dnia i humoru chmur 😉

Kurs Montażu Wideo

2 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Nie zapomnę kiedy pierwszy raz odpaliłam program do edycji wideo. Dziesiątki przycisków, zakładek i funkcji, które natychmiast przyprawiły mnie o ból głowy. Wtedy pomyślałam, że za nic w świecie nie nauczę się montować. 🎥 Odeszłam od komputera po to, aby wrócić do niego wieczorem i podjąć kolejną próbę oswojenia smoka.
Zarwałam kilka nocy wciskając wszystkie przyciski po kolei, aż jak dziecko, metodą prób i błędów, złapałam o co tam chodzi. Każde wideo to efekt zaciętej, samodzielnej pracy i chociaż wierzę, że samouki to najlepsi fachowcy, zdaję sobie sprawę, że jeszcze wiele muszę się nauczyć.
😊 Pragnę tworzyć dla Was doskonale zmontowane vlogi z różnych zakątków Izraela i wierzę, że nadszedł czas na profesjonalny kurs! 📷
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Andrzej Wawrzkowicz
Andrzej Wawrzkowicz
Próg: 38 zł
andrzejbrzostowski
andrzejbrzostowski
Próg: 100 zł
Patryk Dąbrowski
Patryk Dąbrowski
Próg: 10 zł
małgorzata wiergan
małgorzata wiergan
Próg: 7 zł
Pandax
Pandax
Próg: 38 zł
kris kris
kris kris
Próg: 19 zł