Avatar użytkownika

Izrealia

25
patronów
580 
miesięcznie
36 448 
łącznie
25
patronów
580 zł 36 448 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
7 zł miesięcznie
Dziękuję Ci, dobra duszo! To dzięki Tobie istnieje mój kanał i mogą pojawiać się na nim regularne treści. 7 to przecież taka wyjątkowa liczba.. W wielu mitologiach i religiach jest symbolem całości i dopełnienia . Cudów świata także mamy 7, a mój kanał powstał właśnie 7 kwietnia. No i koty! Niektórzy mówią, że mają 7 żyć (w Izraelu na pewno), a Twój siedmiozłotowy wkład daje życie mojej twórczości.

!תודה רבה
Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Jesteś niezastąpiony/a! 💓 Za tę kwotę można wypić pyszną kawę na mieście, a moim życzeniem jest wypić ją kiedyś z Tobą. Wiem, dzielą nas kilometry, ale co powiesz na filiżankę online?

🎁Moja wdzięczność to:
⚈Pod każdym odcinkiem zobaczysz swoje imię/nick na liście współtwórców kanału w opisie filmu (tylko, jeśli sobie życzysz).

⚈Otrzymasz dostęp do supertajnej, prywatnej grupy Izrealio-maniaków na Facebooku! To miejsce, w którym:

Rozmawiamy LIVE!
Oglądanie zmontowanego materiału to nie to samo co rozmowa w czasie rzeczywistym. Do zobaczenia na transmisjach na żywo dla Patronów ❤️

Swobodnie rozmawiamy
Pogaduch nigdy za wiele! Możecie rozmawiać o Izraelu, o świecie, o przeżyciach, przygodach...Czegokolwiek dusza zapragnie! Weź nie pytaj, weź pogadaj....weź tu z nami, weź tu bądź. ;)

Tworzymy kanał
To jest Wasza przestrzeń, w której możecie sugerować tematy na odcinki, dzielić się swoimi spostrzeżeniami i mieć realny wpływ na to, jak wygląda kanał. W końcu z widza stałeś/aś się Mocarzem Pomocnikiem!

Zaglądamy za kulisy
A raczej Wy zaglądacie. Macie okazję zobaczyć jak Izrealia wygląda od kuchni, jak powstają materiały, jak przygotowuję się do filmów...Może czasem nawet pośmiać z moich wpadek! Śmiech to zdrowie, póki admin się nie dowie ;)
Obrazek progu
19 zł miesięcznie
Wybierz 19 zł
30 dostępnych miejsc
Ten próg jest dla tych, którzy chcą wesprzeć bardziej i nie lubią czekać. Od tej pory nowe odcinki oglądać będziesz wcześniej niż wszyscy inni!

🎁Moja wdzięczność to:

Przedpremierowy dostęp do wszystkich odcinków.
Kiedy inni czekają na film, Ty otrzymujesz ode mnie link do nowego odcinka na kilka dni przed premierą. Ten próg jest wyjątkowy i dostępny tylko dla 40 patronów.

⚈Oczywiście WSZYSTKIE nagrody z poprzednich progów.
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
28 dostępnych miejsc
Król/Królowa Pomocników 👑

🤯 Wow! Nie jestem w stanie opisać swojej wdzięczności. Zasługujesz na najpiękniejsze podziękowania, dobra duszo z koroną na głowie. To właśnie tacy jak Ty dmuchają w moje skrzydła odkąd odważyłam się założyć kanał. Dobrze, że jesteś.

🎁Moja wdzięczność to:

Spersonalizowany certyfikat Patrona / Patronki kanału Izrealia. Pozwól, że zmaterializuję swoją wdzięczność i prześlę Ci graficzne podziękowanie, które będziesz mógł lub mogła zachować na pamiątkę naszej relacji.

Wszelkie nagrody z poprzednich progów.
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
13 dostępnych miejsc
Mecenas/ka Kanału Izrealia🦁

Nie mogę wyjść z podziwu. Dziękuję Ci jak stąd na Księżyc i z powrotem! 🙏 Nie wiem czy wiesz, ale przyczyniasz się do spełniania moich marzeń. Kłaniam się nisko.

🎁Moja wdzięczność to:

⚈Raz w roku personalna paczka - prezent z Izraela ze specjalną dedykacją w środku i listem. 💝

⚈Rzecz jasna WSZELKIE nagrody z poprzednich progów.
Obrazek progu
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
3 dostępne miejsca
Pomocnik Wszechmocny

Tak, to bardzo dużo pieniędzy i tak, można je wydać na inne rzeczy. Właśnie dlatego musisz wiedzieć, że jesteś fenomenalny/a i że pękam z dumy, że mam tak wspaniałe wsparcie. 🧧 Kręci się łezka w oku, ale nie martw się. To ze szczęścia! Ten próg być może niewiele różni się od poprzedniego, ale został stworzony dla tych, którzy pragną dać od siebie więcej. 🎁 Pozwól, że:

Na głos wymienię Twój nick/nazwisko (tylko jeśli sobie życzysz) w swoim filmie.

⚈Otrzymasz WSZELKIE nagrody z poprzednich progów, w tym paczkę i prezent z Izraela.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Izrealia w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć! Jestem Agata, a swoje żydowskie korzenie odkryłam zaledwie kilka lat temu. W międyczasie Tel Awiw okazał się moim miejscem na ziemi. Tak powstały Izrealia - kanał, na którym pokazuję Wam odcienie życia na Bliskim Wschodzie.

W czym pomaga Twoje wsparcie?

🤗 Kanał nie mógłby istnieć bez wsparcia moich drogich Patronów. To dzięki nim mogę nagrywać używając profesjonalnego oświetlenia, dobrej jakości kamery i montować na porządnym sprzęcie. Najważniejsze wsparcie, którego teraz potrzebuję to fundusze, które umożliwią mi napisanie i wydanie książki. Opowiedzenie swojej historii na papierze jest moim największym marzeniem i wierzę, że świat powinien ją usłyszeć. Ze swojej strony mogę Ci zagwarantować, że jest wyjątkowa (więcej szczegółów poniżej).


 

Patroni Sięgają Wyżej💚

💚 Dajecie od siebie tak dużo! Jestem bardzo dumna, że udało nam się stworzyć taką wspierającą społeczność. Pozwólcie, że się odwdzięczę. Wspierając mnie na Patronite otrzymujesz (zależnie od progu wpłaty):

  • Dostęp do Zamkniętej Grupy na Facebooku 
  • Dostęp do transmisji Na Żywo!
  • Przedpremierowy Dostęp do Odcinków
  • Spersonalizowany certyfikat Patrona / Patronki Izrealia
  • Dodanie Twojego Nazwiska do listy Współtwórców Kanału Izrealia ukazującej się w opisach filmów (tylko jeśli sobie życzysz, możesz wybrać wsparcie anonimowe) lub publiczne podziękowania na ''antenie''
  • Dla wspierających najmocniej Paczka z Izraela Prezent + list 🎁

 

Dzięki Patronom spełniłam już 4 marzenia!🌻

Wasze wsparcie umożliwiło mi zakup lampy do nagrywania, mikrofonów, Macbooka Pro i kamery. Co więcej, w dobie łączenia pracy zawodowej z prowadzeniem kanału i pracą nad książką, to właśnie Patroni sprawiają, że możliwe jest dalsze nagrywanie odcinków. Nie potrafię opisać słowami jak bardzo ułatwiacie mi pracę! Dzięki comiesięcznemu wsparciu będę mogła poświęcić się pisaniu i wreszcie przekazać w Wasze ręce długo wyczekiwane dzieło!

 

💁🏻‍♀️Więcej o mnie...

Wychowałam się w tradycji chrześcijańskiej, bez wiedzy o swojej prawdziwej tożsamości. W wieku 23 lat, przez totalny przypadek, odkryłam, że jestem Żydówką. Ta wiadomość przewróciła moje życie do góry nogami, a rok później z paszportem w ręku, psem i trzema walizkami stanęłam na izraelskim lotnisku. Dokonałam Aliji - powrotu Żydów do Izraela.

Jak powstał kanał na YouTube?☕️

W rocznicę mojej emigracji do Izraela zaczęła się pandemia. Ucichł zgiełk klaksonów, opustoszały ulice... jedynie żar nie przestał lać się z nieba. Straciłam pracę. Początkowo wpadłam w panikę, ale chwilę później nad moją głową pojawiła się żarówka zwiastująca nowy, kiełkujący pomysł - ''Założę kanał na YouTube! W końcu mam na to czas.''
Pobiegłam do sklepu, kupiłam najtańszy statyw do telefonu i odpaliłam nagrywanie. Reszta to już historia.

 

Dlaczego Izrealia...?

Izrael + realia = Izrealia 😉 Bo ile tak naprawdę wiadomo o realiach życia w Izraelu? Stwierdzam, że niewiele. Często piszecie, że dopiero mój kanał pozwolił Wam poznać prawdziwy Izrael. Bez stereotypów i filtrów. Choć przy zakładaniu kanału nie myślałam o tym w ten sposób, dziś traktuję go trochę jak misję. Wiem, brzmi górnolotnie, ale wierzę, że to co robię jest ważne i cieszę się, że są osoby, które znalazły w tym wartość.

 

 

Głowa pełna pomysłów! 🙈

🙃 Wiesz, co lubię najbardziej w prowadzeniu kanału? Że nieustannie rozwija moją kreatywność. Przy okazji, nieocenioną pomocą okazują się widzowie, którzy co chwila zasypują mnie nowymi pomysłami na filmy.

Jako miłośniczka scenariuszy pisanych przez życie, rozpoczęłam cykl pt. "Ludzie Izraela". Projekt ten otworzyła Lea - kobieta, która odeszła od zamkniętej społeczności Żydów ultraortodoksyjnych. Jej historia mocno zainspirowała Was do podejmowania ryzyka i otwierania się na zmiany. Z kolei Wasze komentarze i wiadomości zainspirowały m n i e - do kolejnych ciekawych wywiadów, np. tego z Karoliną z IsraelFriendly, która dzieli się doświadczeniami z perspektywy ''gojki'' w Izraelu.


 

Ach! Zapomniałam dodać, że są też podcasty...

 
I ostatnie, ale nie mniej ważne.
Moim początkowym założeniem było wstrzymywanie się od tematów politycznych, bo w polskim internecie brakowało mi treści pokazujących życie w Izraelu od zwyczajnej strony (niezwiązanej z konfliktem izraelsko-palestyńskim). Niestety 7 października niejako zmusił mnie do wyłamania się z tego postanowienia. 
Mam nadzieję, że gdy opadnie kurz wojny, będę mogła wrócić do opowiadania o tym niezwykłym kraju bez kontekstu polityki w tle. Na ten moment jednak, robię co w mojej mocy by odnosić się do tej tragicznej rzeczywistości z uważnością i przekazywać Wam często pomijaną izraelską perspektywę.
 

Pamiętaj!

🙏Niezależnie od kwoty wsparcia jesteś niezastąpionym współtwórcą lub niezastąpioną współtwórczynią Izrealiów! 💪 Każde, nawet kilkuzłotowe wsparcie, to dla mnie ogromne uznanie. Dobrze, że jesteś. ❤️

 

Cele Autora

Fundusz na Napisanie i Wydanie Książki 🌻
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 420 zł brakuje
11%
Napisanie i wydanie książki to moje marzenie, a wiem też (bo regularnie mnie o to pytacie), że bardzo chcielibyście ją przeczytać! 🌻 Comiesięczny, regularny przychód pozwoli mi skupić się na dwóch największych pasjach - pisaniu i nagrywaniu.
Bez Waszego wsparcia nie jestem w stanie wygospodarować odpowiedniej ilości czasu, aby zrealizować swój cel - przelanie na papier swojej historii. Jeśli więc ciekawi Cię jak odkrycie żydowskiej tożsamości przewróciło moje życie do góry nogami - zostań Patronem już dziś.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Izrealia już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Patryk Dąbrowski
Patryk Dąbrowski
10 zł
Szymon U
Szymon U
19 zł
małgorzata wiergan
małgorzata wiergan
19 zł
Marlena Warmuz
Marlena Warmuz
10 zł
Jacek Zielonka
Jacek Zielonka
19 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.