1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

15 zł miesięcznie

☕️☕️ Średnie cappuccino
Tyle trzeba wydać na średnie cappuccino w popularnej sieci kawiarni z zieloną Syrenką w logo. A może to niegłupi pomysł, żeby raz w miesiącu odmówić sobie pysznego cappuccino i przekazać te środki na rozwój swojej ulubionej Formacji Jantar?
15zł co miesiąc pozwoli nam się rozwijać - cele mamy jasno sprecyzowane i chcemy do nich dążyć konsekwentnie.
Wyobraź sobie, że 100 osób pomyśli tak, jak Ty i zamiast wypić cappuccino raz w miesiącu postanowi nas wesprzeć - kilka miesięcy i będziemy w stanie uzbierać środki na wyjazdy na Mistrzostwa Świata i Europy!
🏆A w nagrodę otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na Patronite, na której będziemy publikować 📸 zdjęcia z treningów i wyjazdów.
Dziękujemy Ci za to!

22 zł miesięcznie

🧋🧋🧋 Duże karmelowe frappuccino
Kawiarnie z zieloną Syrenką oferują w tej cenie przepyszny napój, którego trudno sobie odmówić. Ale może jednak Formacja Jantar jest w stanie zaoferować większy zastrzyk endorfin za tą samą kwotę?
22zł co miesiąc to już jest konkretna kwota - kto wie, może nawet pozwoli nam zainwestować w nowe stroje?
Wyobraź sobie, że 100 osób wykaże się silną wolą i odmówi sobie dużego frappuccino - a formacja Jantar będzie dzięki temu jeszcze bardziej błyszczeć na parkiecie!
🏆A w nagrodę otrzymasz wszystko z poprzednich progów a dodatkowo z każdych zawodów przyślemy Ci cyfrowe zdjęcie drużyny 📷🙌 z podziękowaniami i podpisami wszystkich zawodników - idealne aby wywołać i powiesić na ścianę!
Dziękujemy Ci za to!

50 zł miesięcznie

📺 Abonament na VOD
Pewnie korzystasz z VOD, masz już Netflixa, HBO GO, Playera i zastanawiasz się, czy nie dokupić jeszcze Amazon Prime Video. A gdybyś tak zrezygnował z jednego serwisu na rzecz Formacji JANTAR?
50 zł co miesiąc to już konkretna kwota - dzięki takiemu finansowaniu będziemy w stanie walczyć o miejsce w finale Mistrzostw Świata!
Wyobraź sobie, że 50 osób odmówi sobie abonamentu na VOD i sfinansuje działalność Formacji Jantar. Dzięki temu będziemy w stanie wskoczyć na wyższy poziom - wygodne stroje treningowe umilą 8 godzin spędzonych dziennie na sali.
🏆A w nagrodę otrzymasz wszystko z poprzednich progów a dodatkowo żeby zrekompensować Ci brak kolejnego VOD otrzymasz ekskluzywny dostęp do 🎥 filmów z treningów Formacji Jantar!
Dziękujemy Ci za to!

200 zł miesięcznie

🥇ZŁOTY Kibic
Nie oszukujmy się - to dzięki Tobie będziemy osiągali największe sukcesy! Niewielu jest ludzi, którzy tak bardzo kochają swoją drużynę, że są w stanie zrobić dla niej tak wiele. Gdy już będziemy na szczycie to wiedz, że to dzięki Tobie i Twojemu wsparciu. Jak będziemy stali na podium i słuchali Mazurka Dąbrowskiego, gdy biało-czerwona flaga będzie wciągana na najwyższy maszt to będzie to również Twój sukces ❤️.

🏆A w nagrodę otrzymasz wszystko z poprzednich progów a dodatkowo wpiszemy Cię w oficjalnych podziękowaniach dla sponsorów Formacji Jantar! I jeszcze jedno - jak będziemy tańczyli w Elblągu, to otrzymasz od nas specjalne zaproszenie 🎟 abyśmy mogli się spotkać i podziękować Ci swoim najlepszym występem.
Dziękujemy Ci za to!

avatar

Nowy użytkownik

JANTAR Elbląg Standard Formation Team - Formacja JANTAR

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.