1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

50 zł miesięcznie

Jeżeli przeznaczasz na mnie miesięcznie 50 zł, to znaczy że nie mam innego wyjścia jak tylko przesłać do Ciebie nagranie zdradzające szczegóły tworzonych nagrań (np. jak wybieram piosenkę, szukam tekstu, tworzę nagranie czy film). Otrzymasz też koszulkę, którą wcześniej wybierzesz z listy dostępnych na mojej stronie i dostęp do zamkniętej grupy na Discordzie, gdzie będę publikował dodatkowe informacje i materiały.

Nie wiem czy się znamy lub czy kiedykolwiek się spotkaliśmy, ale z chęcią Cię poznam i zamienię choćby kilka zdań. Prześlę też do Ciebie pocztówkę z krótkimi podziękowaniami z jakiegoś ciekawego miejsca w Polsce lub na Świecie.

* Ten próg zawiera również wszystkie wcześniejsze nagrody dla patronów (10 i 17 zł).

avatar

Nowy użytkownik

Jarek Zasacki

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.