Jarek Zasacki

W Patronite od 22.06.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
520 łącznie

Regularne nagrania piosenek na YouTube

350 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

350 zł

brakuje

Ta kwota pozwoli mi poświęcić więcej czasu na nagrania nowych harcerskich piosenek. Dzięki temu będą pojawiały się regularniej, bo ja brakuje mi na coś czasu to niestety ona obrywają pierwsze.

Wiedz, że nagranie jednej piosenki to nie kilkanaście czy kilkadziesiąt minut - wyszukanie oryginalnego tekstu, uzyskanie zgody autora, nagranie i montaż całości zajmuje często kilka godzin, a czasami rozciąga się w czasie jeszcze bardziej.

Więcej materiałów na kanale "Tam Na Szlaku".

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Jakiś czas temu uruchomiłem drugi kanał na YouTube, którego nazwę wybrałem razem z widzami, a brzmi ona "Tam Na Szlaku". Chciałbym publikować tam m.in. gawędy, vlogi, opowiadania czy relacje z wyjazdów w jakich brałem udział. Obecnie uruchamiam serię związaną z moimi gawędami, jednak jak pewnie zauważyliście materiały nie pojawiają się tam zbyt często.

Rozbudowanie kanałów, koncerty w różnych miastach Polski!

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Taka kwota pozwoliła by mi nadal rozwijać moje oba kanały i znacznie częściej publikować tam materiały. Z tego co od Was słyszę chcielibyście abym co jakiś czas zorganizował jakiś koncert, w którym z większych miast ale brakuje na to czasu i pieniędzy - trzeba tam dojechać, zapłacić za paliwo, itd.

Dzięki takiej kwocie byłbym w stanie kilka razy w roku zorganizować śpiewogranie w różnych rejonach kraju i zapraszać Was do wspólnego śpiewania - po harcersku przy ognisku czy świeczkach.

Książka fantasy!

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

Od kilku lat pracuję nad własną książką fantasy, gdzie przedstawiam świat widziany oczami kilku bohaterów. Szkic jakim dysponuje obecnie ma jakieś 200 stron - brakuje jednak czasu na poskładanie wszystkiego i opisanie wszystkich szczegółów Świata, który powstał w mojej głowie, a jest co opisywać.

Otrzymując takie wsparcie od patronów, byłbym w stanie całkowicie skupić się na pracy nad moimi kanałami i dokończyć książkę. Marzenia z zapisanych na kartce, przerodziły by się w rzeczywistość, której bylibyście częścią. Część zaoszczędzonego czasu została by spożytkowana na jeszcze większe zaangażowanie się w harcerstwo - pełnienie funkcji i realizowanie zadań na jakie do tej pory nie starczyło dnia i nocy.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Adam
Adam
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Wojciech Kaszubowski
Wojciech Kaszubowski
Próg: 17 zł
Robert Papuziński
Robert Papuziński
Próg: 10 zł
Przemysław Pomorskiii Topolewski
Przemysław Pomorskiii Topolewski
Próg: 5 zł