Avatar użytkownika

Jarek Zasacki

0
patronów
0 
miesięcznie
520 
łącznie
0
patronów
0 zł 520 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Otrzymujesz dostęp do mojego śpiewnika w wersji PDF, jest on aktualizowany w miarę jak uczę się nowych piosenek czy poprawiam te już w nim zamieszczone.

Dzięki za pomoc w rozwijaniu mojego kanału i pasji - każda złotówka się liczy i prowadzi mnie na szczyt kolejnego wzniesienia!

Nawet nie wiesz jak wiele to dla mnie znaczy.
10 zł miesięcznie
Zapraszam Cię do mojej grupy na komunikatorze Discord, będziesz mógł poznać moją działalność i wcześniej dowiedzieć się o nadchodzących nagraniach czy wydarzeniach, zapytać się o bicie czy pokazać jak idzie Ci gra na gitarze. Dostaniesz też dostęp do materiałów jakie wykorzystywałem podczas prowadzonego przeze mnie kursu gitarowego.

W opisie jednej z najbliższych piosenek podziękuję Ci za wsparcie dla mojej twórczości. Wspomnę również o Tobie podczas najbliższego występu w jakim wezmę udział i comiesięcznym podziękowaniu dla patronów na mojej stronie i fanpage'u. Do usłyszenia

* Ten próg zawiera również wszystkie wcześniejsze nagrody dla patronów (5 zł).
17 zł miesięcznie
Wybierz 17 zł
30 dostępnych miejsc
Oto stało się, przygotowałem koszulki dla widzów kanału i masz możliwość otrzymania jednej z nich tylko musisz wykonać mały wysiłek. Dla każdego patrona, który postanowi wesprzeć ten próg (minimalny czas subskrypcji na portalu to 3 miesiące = 51,00 zł) prześlę koszulkę, którą wcześniej wybierze z listy dostępnych.

OGÓLNY KOSZT: 51,00 zł, a w cenie jest wysyłka.

* Ten próg zawiera również wszystkie wcześniejsze nagrody dla patronów (10 zł).
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
15 dostępnych miejsc
Jeżeli przeznaczasz na mnie miesięcznie 50 zł, to znaczy że nie mam innego wyjścia jak tylko przesłać do Ciebie nagranie zdradzające szczegóły tworzonych nagrań (np. jak wybieram piosenkę, szukam tekstu, tworzę nagranie czy film). Otrzymasz też koszulkę, którą wcześniej wybierzesz z listy dostępnych na mojej stronie i dostęp do zamkniętej grupy na Discordzie, gdzie będę publikował dodatkowe informacje i materiały.

Nie wiem czy się znamy lub czy kiedykolwiek się spotkaliśmy, ale z chęcią Cię poznam i zamienię choćby kilka zdań. Prześlę też do Ciebie pocztówkę z krótkimi podziękowaniami z jakiegoś ciekawego miejsca w Polsce lub na Świecie.

* Ten próg zawiera również wszystkie wcześniejsze nagrody dla patronów (10 i 17 zł).
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
3 dostępne miejsca
Właśnie uzyskałeś prawo do wybrania jednej z trzech najbliższych piosenek jakie pojawią się na moim kanale, a ja zrobię wszytko żeby się jej nauczyć i nagrać najlepiej jak tylko potrafię. Podczas harcerskiej wędrówki, jaką jest dla mnie prowadzenie kanału - spotkałem kogoś kto podał mi rękę podczas pokonywania kolejnej przeszkody. Dziękuję Ci za to, że jesteś i że mogę na Ciebie liczyć.

Chciałbym również coś Ci podarować - prześlę na Twój adres koszulkę, która nawiązuje do mojego kanału i pozostaje w harcerskim klimacie. Dzięki za to, że mogę na Ciebie liczyć w mojej harcerskiej wędrowce. Wybierz jeden ze wzorów jaki opublikowałem na swojej stronie, podaj rozmiar koszulki i adres do wysyłki.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Jarek Zasacki w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Muzyka, fantastyka i harcerstwo, to fantastyczne połączenie - daje wiele radości i uczy.

Po obozie harcerskim w 2012 roku wpadłem na pomysł założenia kanału na YouTube gdzie będę publikować moje nagrania piosenek harcerskich. Nie spodziewałem się jednak, że znajdą się w Polsce i na Świecie ludzie chcący ich słuchać - cieszy to bardzo. Harcerstwo jest dla mnie bardzo ważne - tam nauczyłem się grać na gitarze i śpiewać, poznałem fantastycznych ludzi i zobaczyłem ciekawe miejsca, zrobiłem rzeczy jakich nigdy bym nie zrobił i nie żałuje żadnej z nich - to dzięki harcerstwu prowadzę ten kanał :)

 

Jeżeli znasz piosenkę, którą mógłbym poznać i zagrać na gitarze to proszę o kontakt na adres iharcerz@gmail.com - prześlij proszę tekst i chwyty, bo wersji jednej piosenki jakie można znaleźć w internecie jest wiele.

 

Zachęcam do słuchania mnie również w rozgłośni radiowej naszego Hufca - Radio Kompas. Link do strony radia znajdziecie w polecanych przeze mnie linkach.

 

GDZIE MOŻNA MNIE ZNALEŹĆ:

Cele Autora

Regularne nagrania piosenek na YouTube
  • 350 zł miesięcznie
  • 350 zł brakuje
0%
Ta kwota pozwoli mi poświęcić więcej czasu na nagrania nowych harcerskich piosenek. Dzięki temu będą pojawiały się regularniej, bo ja brakuje mi na coś czasu to niestety ona obrywają pierwsze.

Wiedz, że nagranie jednej piosenki to nie kilkanaście czy kilkadziesiąt minut - wyszukanie oryginalnego tekstu, uzyskanie zgody autora, nagranie i montaż całości zajmuje często kilka godzin, a czasami rozciąga się w czasie jeszcze bardziej.
Więcej materiałów na kanale "Tam Na Szlaku".
  • 500 zł miesięcznie
  • 500 zł brakuje
0%
Jakiś czas temu uruchomiłem drugi kanał na YouTube, którego nazwę wybrałem razem z widzami, a brzmi ona "Tam Na Szlaku". Chciałbym publikować tam m.in. gawędy, vlogi, opowiadania czy relacje z wyjazdów w jakich brałem udział. Obecnie uruchamiam serię związaną z moimi gawędami, jednak jak pewnie zauważyliście materiały nie pojawiają się tam zbyt często.
Rozbudowanie kanałów, koncerty w różnych miastach Polski!
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 1 000 zł brakuje
0%
Taka kwota pozwoliła by mi nadal rozwijać moje oba kanały i znacznie częściej publikować tam materiały. Z tego co od Was słyszę chcielibyście abym co jakiś czas zorganizował jakiś koncert, w którym z większych miast ale brakuje na to czasu i pieniędzy - trzeba tam dojechać, zapłacić za paliwo, itd.

Dzięki takiej kwocie byłbym w stanie kilka razy w roku zorganizować śpiewogranie w różnych rejonach kraju i zapraszać Was do wspólnego śpiewania - po harcersku przy ognisku czy świeczkach.
Książka fantasy!
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 1 500 zł brakuje
0%
Od kilku lat pracuję nad własną książką fantasy, gdzie przedstawiam świat widziany oczami kilku bohaterów. Szkic jakim dysponuje obecnie ma jakieś 200 stron - brakuje jednak czasu na poskładanie wszystkiego i opisanie wszystkich szczegółów Świata, który powstał w mojej głowie, a jest co opisywać.

Otrzymując takie wsparcie od patronów, byłbym w stanie całkowicie skupić się na pracy nad moimi kanałami i dokończyć książkę. Marzenia z zapisanych na kartce, przerodziły by się w rzeczywistość, której bylibyście częścią. Część zaoszczędzonego czasu została by spożytkowana na jeszcze większe zaangażowanie się w harcerstwo - pełnienie funkcji i realizowanie zadań na jakie do tej pory nie starczyło dnia i nocy.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Jarek Zasacki już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Adam
Adam
5 zł
Anonimowy patron
5 zł
Wojciech Kaszubowski
Wojciech Kaszubowski
17 zł
Robert Papuziński
Robert Papuziński
10 zł
Przemysław Pomorskiii Topolewski
Przemysław Pomorskiii Topolewski
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.