1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

30 zł miesięcznie

30 złotych! Cieszymy się, że Twoim zdaniem zasługujemy na tak wyjątkowe wsparcie. Ogromnie dziękujemy za to, że jesteś z nami i chcesz nie tylko nas słuchać, ale także pomóc nam w nagrywaniu. Na naszych półkach postawiłybyśmy Cię obok jedynej, najlepszej Virginii Woolf i ukochanej kolekcji literatury irlandzkiej.
W ramach podziękowań chciałybyśmy zrobić dla Ciebie coś równie wyjątkowego. Dostaniesz nie tylko zaproszenie do grupy na Facebooku, wzmiankę na naszej stronie i głosowy newsletter (nagrody z pozostałych progów). Raz na dwa miesiące przygotujemy dla Ciebie specjalną indywidualną rekomendację książkową na podstawie Twoich zainteresowań, wcześniejszych lektur i ulubionych pisarzy i pisarek. Rekomendacje wraz z uzasadnieniem chętnie wyślemy Ci w formie listu, do którego dorzucimy zakładkę albo inny drobiazg! Dziękujemy 🖤

Próg niedostępny
100 zł miesięcznie

Coś niesamowitego: 100 złotych! To dla nas ogromne wyróżnienie, że chcesz przeznaczyć na wsparcie nas taką kwotę. Tyle kosztuje dobra książka lub dwie w kameralnej księgarni. Ogromnie dziękujemy za to, że jesteś z nami i chcesz nie tylko nas słuchać, ale także pomóc nam w nagrywaniu. Na naszych półkach stworzyłybyśmy dla Ciebie osobą kategorię: jesteś jak jedyna w swoim rodzaju lektura.

Co od nas dostaniesz? Taki poziom wsparcia zasługuje na paczkę niespodziankę! W tej paczce znajdzie się książka, wybrana specjalnie przez nas dla Ciebie, z gwarancją zakupu w kameralnej księgarni lub wydawnictwie (skoro chcesz nas wesprzeć taką kwotą, to pewnie dobrze nas znasz i wiesz, że książki kupujemy tylko w takich miejscach). Do książki dołączymy różne książkowe gadżety, a także liścik od nas z uzasadnieniem wyboru. Dołożymy starań, by książka Ci się spodobała. UWAGA: pierwszą paczkę wyślemy po 3 miesiącach ciągłego wsparcia. Każdą kolejną również będziesz otrzymywać w odstępie 3 miesięcy. O sposobie doręczenia decydujesz Ty! Wysyłkę zrealizujemy pocztą, kurierem lub do paczkomatu. Wysyłka tylko na terenie Polski.

Oczywiście dostaniesz od nas też zaproszenie do grupy na Facebooku, wzmiankę na naszej stronie i głosowy newsletter (nagrody z pozostałych progów). Dziękujemy 🖤

avatar

Nowy użytkownik

Już tłumaczę - podkast o książkach

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.