1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

To będzie dla mnie z Twojej strony poważne wsparcie. To również dzięki Twojemu finansowaniu będzie możliwe, że będę w coraz większym stopniu zależny finansowo wyłącznie od Ciebie i innych moich Patronów, i od tego czy moja praca jest cenna i ważna właśnie dla Was.

Będą przysługiwać Ci priorytetowo korzyści dla Patronów z poprzedniego progu, a dodatkowo otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy moich Patronów na Facebooku. Na grupie:

• Wybór tematu co drugiego mojego zwykłego filmu na kanale YouTube oddaję do dyspozycji moim Patronom z tego progu.
Będziesz mógł brać udział w ankietach, w których moi Patroni decydują jakim tematem zajmę się w następnej kolejności.
Jeżeli będziesz pomysłodawcą tematu, czyli to Ty wpiszesz zwycięski temat do ankiety, wspomnę o Tobie i podziękuję Ci w filmie, jeżeli sobie tego zażyczysz.
• Sesje Q&A na żywo raz na 3 miesiące. Później nagranie będzie publikowane na YouTube.
• Zapowiedzi filmów i innych wydarzeń, informacja o tematyce i datach premier, informacje, podsumowania i sprawozdania z mojej aktywności.
• Od czasu do czas specjalne live’y, relacje i wiadomości od kulis np. z podróży, produkcji filmów, wydarzeń na żywo itp.
• Forum do Waszych uwag pod moim adresem dotyczących wszystkiego co robię, do dyskusji między nami o moich planach, szczegółach podjętych przeze mnie tematów, dyskusje nad doprecyzowaniem wybranych przez Was tematów itp.
• Miejsce spotkania niezwykłych ludzi, poznawania się i dyskusji między Wami na interesujące Was tematy.

Jeżeli nie chcesz być na Facebooku, daj proszę znać, coś wymyślimy, żeby udostępnić Ci w jakiś sposób korzyści wynikające z udziału w grupie.

Ponadto, na Twoje życzenie, podziękowania dla Ciebie znajdą się na planszy na końcu każdego mojego filmu i na liście na końcu każdej mojej książki (jeżeli wydawca książki wyrazi na to zgodę).

100 zł miesięcznie

To będzie dla mnie z Twojej strony zasadnicze wsparcie. Zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby Twoja decyzja zainwestowania Twoich pieniędzy w nasze wspólne przedsięwzięcie przynosiła Ci przyjemność i dumę.

Będą przysługiwać Ci priorytetowo wszystkie korzyści dla Patronów z poprzednich progów, a dodatkowo, na Twoje życzenie:

• Będę w miarę możliwości szczegółowo odpowiadał na Twoje posty i komentarze w korespondencji z Tobą na Messengerze
• Otrzymasz ładnie wykonany i podpisany przeze mnie dyplom mojego Patrona.
• Podziękowania dla Ciebie znajdą się na planszy na początku każdego mojego filmu i na liście na początku każdej mojej książki (o ile wydawca książki wyrazi na to zgodę).
• Będzie Ci przysługiwać godzina w miesiącu prywatnej rozmowy telefonicznej, rozmowy on-line lub osobistego spotkania we Wrocławiu, albo spotkania ze mną we Wrocławiu dla Ciebie i Twoich znajomych.
• Wykonam dla Ciebie jedną playlistę filmów na YouTube, które szczególnie polecam, na zadany przez Ciebie temat.
• Otrzymasz możliwość dedykacji jednego konkretnego mojego film na YouTube wybranej osobie.

Wybór co drugiej osoby, którą zaproszę do debaty ze mną, i co drugiego tematu debaty, należy do moich Patronów z tego progu.

Wszyscy moi Patroni z tego progu otrzymują imienne zaproszenie na każdą moją debatę, wykład i spotkanie ze mną na żywo.

200 zł miesięcznie

To będzie dla mnie z Twojej strony ogromne wsparcie. W bardzo wielkiej części to dzięki Tobie będzie możliwe wszystko, co uda nam się razem osiągnąć.

Będą przysługiwać Ci priorytetowo wszystkie korzyści dla Patronów z poprzednich progów, a dodatkowo, na Twoje życzenie:

• Będą Ci przysługiwać w sumie dwie godziny w miesiącu prywatnej rozmowy telefonicznej, rozmowy on-line lub osobistego spotkania we Wrocławiu, albo spotkania ze mną dla Ciebie i Twoich znajomych.
• Wykonam dla Ciebie jedną listę wszystkich źródeł dostępnych w Internecie, które szczególnie polecam, na zadany przez Ciebie temat.

Na początku każdej mojego filmu na YouTube osobiście podziękuję jednemu wylosowanemu Patronowi z tego progu.

Raz na pół roku, wybór tematu mojego publicznego wykładu połączonego ze spotkaniem ze mną oraz miasta wojewódzkiego w Polsce, do którego przyjadę, należy do moich Patronów z tego progu. Będzie to też okazja do osobistego spotkania ze mną, w miarę możliwości.

Wybór tematu co drugiej mojej książki należy do moich Patronów z tego progu.

Wszyscy moi Patroni z tego progu otrzymują egzemplarz każdej mojej książki wraz z odręczną dedykacją.

500 zł miesięcznie

To będzie dla mnie z Twojej strony potężne wsparcie. W olbrzymim stopniu właśnie Twoją zasługą będzie wszystko, co uda nam się razem osiągnąć.

Będą przysługiwać Ci priorytetowo wszystkie korzyści dla Patronów z poprzednich progów, a dodatkowo, na Twoje życzenie:

• Będzie Ci przysługiwać w sumie pięć godzin w miesiącu prywatnej rozmowy telefonicznej, rozmowy on-line lub osobistego spotkania we Wrocławiu, albo spotkania ze mną dla Ciebie i Twoich znajomych.
• Wykonam dla Ciebie jedną pełną bibliografię książek, artykułów naukowych i wszystkich innych źródeł, które szczególnie polecam, na zadany przez Ciebie temat.

Na początku każdej mojej debaty, wykładu lub spotkania ze mną na żywo osobiście podziękuję jednemu wylosowanemu Patronowi z tego progu.

Raz na rok, wybór tematu mojego publicznego wykładu połączonego ze spotkaniem ze mną oraz dowolnego miasta w Polsce i na świecie, do którego przyjadę, należy do moich Patronów z tego progu.

Kiedy tylko będę w stanie realizować pełnometrażowe filmy dokumentalne, wybór tematu co drugiego mojego filmu dokumentalnego, będzie należał do moich Patronów z tego progu.

Wszyscy moi Patroni z tego progu otrzymują imienne, VIPowskie zaproszenie na publiczne wyświetlenia każdego mojego filmu dokumentalnego, egzemplarz filmu na nośniku fizycznym, a także plakat filmu wraz z odręczną dedykacją.

avatar

Nowy użytkownik

Karol Fjałkowski

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.