1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Wow! Jesteś naprawdę super! Jest mi niezmiernie miło, że chcesz mnie wesprzeć w ten sposób. Dziękuję Ci, że pomagasz mi w dzieleniu się wiedzą z innymi! W ramach podziękowania, chciałabym odwdzięczyć się Tobie w następujący sposób:
Zapraszam Cię do specjalnej, zamkniętej Grupy Patronów na Facebooku! Znajdziesz tam moje wsparcie na bieżąco, będziesz mógł zadawać pytania, a ja postaram się na nie odpowiedzieć. W Grupie również dzielę się extra wskazówkami biznesowymi z moich własnych doświadczeń oraz pokazuję "jak ja to robię" :) Znajdziesz się w Grupie VIP-ów, którzy również są nastawieni na sukces ! A ponad to, kilka razy w miesiącu będę prowadzić live, tylko i wyłącznie dla Patronów :)

*Ten próg zawiera również nagrodę z poprzedniego progu (5 zł)

avatar

Nowy użytkownik

Klaudia Stawiarska

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.