Avatar użytkownika

Klaudia Stawiarska

0
patronów
0 
miesięcznie
60 
łącznie
0
patronów
0 zł 60 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Bardzo Ci dziękuję mój Drogi Przyjacielu! Jesteś super, wiesz ? :) Cieszę się bardzo, że doceniasz moja pracę i misję jaką pełnię każdego dnia. Zależy mi, by początkujący przedsiębiorcy, działali konkretnie, profesjonalnie i mieli szybko efekty. Twoje wsparcie pomoże mi w dalszym tworzeniu treści i przekazywaniu wiedzy.

W zamian za Twoją pomoc i wsparcie, w podziękowaniu- Twoje imię i nazwisko zostanie wymienione w specjalnej zakładce na moim blogu: Lista Oficjalnych Patronów :)
10 zł miesięcznie
Wow! Jesteś naprawdę super! Jest mi niezmiernie miło, że chcesz mnie wesprzeć w ten sposób. Dziękuję Ci, że pomagasz mi w dzieleniu się wiedzą z innymi! W ramach podziękowania, chciałabym odwdzięczyć się Tobie w następujący sposób:
Zapraszam Cię do specjalnej, zamkniętej Grupy Patronów na Facebooku! Znajdziesz tam moje wsparcie na bieżąco, będziesz mógł zadawać pytania, a ja postaram się na nie odpowiedzieć. W Grupie również dzielę się extra wskazówkami biznesowymi z moich własnych doświadczeń oraz pokazuję "jak ja to robię" :) Znajdziesz się w Grupie VIP-ów, którzy również są nastawieni na sukces ! A ponad to, kilka razy w miesiącu będę prowadzić live, tylko i wyłącznie dla Patronów :)

*Ten próg zawiera również nagrodę z poprzedniego progu (5 zł)
20 zł miesięcznie
Dziękuję Ci bardzo za Twoją szczodrość! To dla mnie wiele znaczy, że chcesz pomóc mi w rozwoju tego co robię.
Jestem szczęśliwa, kiedy mogę pomagać innym, poprzez dawanie "wędki", by mogli nauczyć się "łowić ryby".
W podziękowaniu za Twoje wsparcie otrzymasz ode mnie specjalne Video, w którym nagram odpowiedź konkretnie na Twoje pytanie :)

*Ten próg, również zawiera nagrody z dwóch poprzednich progów (5zł, 10zł)
50 zł miesięcznie
Wow! To jest coś! Jesteś niesamowity! Twoje wsparcie pomoże mi na dalszą realizację celów i rozwój ludzi. Tworzę mnóstwo darmowych materiałów, by każdy mógł z nich skorzystać. Dzięki Twojej pomocy, moja praca będzie jeszcze bardziej doceniona, a mnóstwo osób wciąż będzie mogło korzystać bezpłatnie ze szkoleń i poradników.

W podziękowaniu za Twoje wsparcie, otrzymasz ode mnie raz na jakiś czas, extra kartkę z Teneryfy oraz magnes na lodówkę 🙂

* Ten próg zawiera nagrody z poprzednich progów (5 zł, 10 zł, 20 zł)
100 zł miesięcznie
Nie wierzę! Naprawdę jesteś wyjątkowy! Bardzo cenię ludzi, którzy potrafią wspierać innych…. W podziękowaniu za Twoje wsparcie, zorganizuję specjalny live, w którym poruszę temat, jaki Ciebie najbardziej interesuje.

*Ten próg zawiera nagrody z poprzednich progów (5zł, 10zł, 20zł, 50zł)
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
10 dostępnych miejsc
Dziękuję bardzo! Jestem prze-szczęśliwa, że chcesz mnie wspomóc w ten sposób! Pomagając mi, zarówno pomagasz setkom ludzi na świecie. Wyobraź sobie, że dzięki Twojemu wsparciu w moje działanie, pomagasz innym budować wolność, czyż to nie piękne???

W podziękowaniu za ten prezent, chciałabym wynagrodzić Cię osobistą sesją strategiczną ze mną raz w miesiącu, na której indywidualnie pomogę Ci znaleźć sposób na siebie, lub po prostu doradzę się w każdej innej kwestii (mam nie małe doświadczenie w wielu aspektach życia).

*Ten próg zawiera wszystkie powyższe nagrody z progów (5zł, 10zł, 20zł, 50zł, 100zł)

** Limitowane dla max 10 osób

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Klaudia Stawiarska w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Hej! Nazywam się Klaudia Stawiarska i pomagam ludziom stworzyć niezależność finansową. Uczę jak wykorzystać BLOGOWANIE do zbudowania silnej marki i stabilnego biznesu online. Pokazuję możliwości zarabiania w sieci. Prowadzę Bloga, Kanał na YT oraz Grupę na Facebooku. Zapraszam do obserwacji!

Hej ! Nazywam się Klaudia Stawiarska, i mam misję: chcę inspirować do wolności i niezależności, byś mógł żyć na własnych zasadach!

Moja Misja

 

Moja historia w skrócie:

Od kwietnia 2017 roku odkryłam, że internet ma potencjał, i że nawet ja, kompletnie "nie techniczna" i "zielona", mogę zarabiać tu pieniądze! ..... ale zacznę od początku: w 2010-2014 Studiowałam Marketing, Biznes i Event Management w Irlandii na dziennych studiach w Limerick Institute of Technology. Kiedy zakończyłam studia, postanowiłam otworzyć swój pierwszy tradycyjny biznes w 2014: kawiarnię wegetariańską, którą sama zaprojektowałam i stworzyłam unikatową markę. Niestety po kilku latach stwierdziłam, że tradycyjny biznes nie jest dla mnie, ponieważ ciągle byłam “uwięziona” na swoim “własnym etacie”. To nie było to, co sobie wymarzyłam. Postanowiłam zaangażować się w biznes online, który pozwoli mi na podróżowanie i wolność ! W ten sposób po raz pierwszy w swoim życiu odkryłam branżę Network Marketingu.

Pomimo braku doświadczenia i wiedzy na temat tego modelu biznesowego, zaczęłam odnosić niesamowite sukcesy w rekordowym tempie. Ten biznes stał się moją pasją.

Nauczyłam się i opracowałam strategie biznesowe online, aby pomóc setkom ludzi, osiągnąć sukces ...Jestem zachwycona jak wiele dzięki tej branży się nauczyłam i rozwinęłam osobiście.

Pomimo dużych sukcesów w tej branży, stwierdziłam po pewnym czasie, że chcę rozwijać się dalej i wykorzystać inne możliwości zarabiania online. Wtedy odkryłam model biznesowy Dropshipping, założyłam swój sklep i zaczęłam uczyć się tej branży. W między czasie stworzyłam 16 kursów online dla branży Networku, aby podzielić się moim doświadczeniem z tymi, którzy wciąż rozwijają tu swoje biznesy. Odkryłam możliwości zarabiania z bloga, z budowania swojej marki oraz marketing afiliacyjny. Po drodze nauczyłam się wielu nowych umiejętności, którymi zaczęłam dzielić się na moim kanale YouTube. 

Uczenie siebie, a zarazem uczenie innych, stało się moją pasją. Uwielbiam nagrywać nowe filmy, pisać posty edukacyjne i inspiracyjne, oraz odkrywać kolejne metody zarabiania online.

Odkryłam w sobie misję pomagania innym, aby również mogli korzystać z potencjału internetu i tworzyli swoje dodatkowe lub główne źródła zarobków, by w rezultacie zwolnić się z etatu i zacząć żyć na własnych zasadach!

Każdego tygodnia tworzę na moim kanale YouTube NOWE bezpłatne szkolenia i pomocne materiały dla rozwoju Twojego biznesu w sieci! Upewnij się, że subskrybujesz mój kanał tutaj: https://www.youtube.com/grupawsparciakk

Dowiedz się Kim jestem i co robię na mojej stronie: www.KlaudiaStawiarska.pl/o-mnie

Przeczytaj najnowsze wskazówki: jak budować swój biznes online, na moim blogu: www.KlaudiaStawiarska.pl/blog

 

Zapraszam Cię do mojej prywatnej Grupy: Buduj Biznes Profesjonalnie https://www.facebook.com/groups/budujbiznesprofesjonalnie/

 

 

Pamiętaj: Jeśli coś zadziała w moim świecie ... będziesz pierwszy o tym wiedzieć. W grupie możesz zadawać pytania i dzielić się swoimi odkryciami odnośnie biznesu online.

Pamiętaj, aby polubić moją stronę Fanpage i profil na IG, dzięki czemu jako pierwszy dowiesz się o bezpłatnych szkoleniach i materiałach, które stworzę.

Dla Twojego sukcesu i spełniania marzeń

Klaudia

Znajdź mnie online:

SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YOUTUBE

OBSERWUJ MNIE NA FANPAGE

OBSERWUJ MNIE NA INSTAGRAM

Cele Autora

Wsparcie rozwoju bloga i kanału na YouTube
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 1 000 zł brakuje
0%
Kwota 1000 zł miesięcznie będzie stanowiła realne wsparcie moich zasobów, czasu, energii i pieniędzy, znacznie przyczyniając się do rozwoju moich działań w sieci i dalszego edukowania w tematach, w których mam największą wiedzę i doświadczenie.
Regularne Live’y w Social Mediach
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 2 000 zł brakuje
0%
Kwota 2000 zł będzie dla mnie ogromnym wsparciem, przy jeszcze szerszym szerzeniu treści na moich kanałach w sieci. Osiągając ten cel, będę mogła co tydzień w piątki o 20:00 prowadzić live’y w cyklu “Jak skutecznie działać online, by rozwijać swoje dodatkowe lub główne źródła dochodów”.. Przede wszystkim chciałabym prowadzić live’y, na interesujące Was tematy (biznes, marketing, rozwój osobisty) oraz dalej aktywnie tworzyć bloga, kanał na YouTube oraz grupę wsparcia na FB Buduj Biznes Profesjonalnie.
Szkolenia i Darmowe ebooki
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 5 000 zł brakuje
0%
Osiągając cel 5000 zł miesięcznie, zdecydowanie będę mogła poświęcać więcej czasu moim kanałom w sieci. Co tydzień na moim blogu będą pojawiały się proste przewodniki, w postaci PDF do pobrania w temacie rozwijania biznesu w sieci. Również na moim kanale YouTube będą pojawiały się szkolenia i tutoriale dotyczące skutecznego marketingu i sprzedaży online. Patroni będą mogli podpowiadać tematy i zadawać pytania po webinarze.

Osiągając ten cel, chciałabym zatrudnić jedną osobę (lub nawet dwie), która zajmie się montażem filmów, pomocą w administracji, odpowiadaniu na maile, moderowaniu społeczności, oraz pomaganiu mi w researchu. Dzięki temu będę miała więcej czasu na tworzenie contentu oraz nowych kursów i szkoleń.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Klaudia Stawiarska już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Mariola  Haraszkiewicz
Mariola Haraszkiewicz
10 zł
Anita Zielke
Anita Zielke
10 zł
Katarzyna Rejmonciak
Katarzyna Rejmonciak
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.