1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

28 zł miesięcznie

Podobno Polacy i Polki niechętnie włączają się w działania charytatywne. Ale my w to nie wierzymy! Wystarczy wspomnieć o tym, co dzieje się co roku w styczniu w ramach WOŚP! No i TY chcesz nam podarować aż 28 złotych! Ogromnie dziękujemy. To wspaniale, że wierzysz, że takich rozmów i rozmówczyń powinno być więcej i że warto ich słuchać. Obiecujemy ci zaproszenie do grupy na FB i raz na kwartał spotkanie on-line z tą bohaterką KJR, którą chciałybyście bliżej poznać! No i moc dobry myśli wysyłanych każdego dnia!

Poza tym! Jeśli zdecydujesz się na wspieranie nas kwotą 28 złotych co najmniej przez pół roku, wyślemy Ci e-booka nad którym właśnie pracujemy: "Jak zostać rakietą i odpalić swoje moce. Poradnik dla dziewczyn". Zbieramy w nim rady naszych bohaterek, ćwiczenia z naszych "Warsztatów Mocy" i mnóstwo innych dobrych praktyk, które pozwolą Twojej córce/młodszej kuzynce/bratanicy czy innej zaprzyjaźnionej dziewczynce poczuć, że MA TĘ MOC! Premierę e-booka planujemy na kwiecień 2021.

47 zł miesięcznie

Skaczemy z radości! Dziękujemy to za mało, zdecydowanie. Dlatego nie tylko obiecujemy to, co powyżej, ale też proponujemy - napisz nam, z kim powinnyśmy porozmawiać? Może jest jakaś kobieta - znana lub nie - z którą rozmowę chciałabyś/chciałbyś usłyszeć? Weźmiemy Wasze głosy pod uwagę i obiecujemy: co miesiąc będziemy wybierać jedną z Waszych propozycji!

Poza tym! Jeśli zdecydujesz się na wspieranie nas kwotą 47 przez co najmniej kwartał, wyślemy Ci e-booka nad którym właśnie pracujemy: "Jak zostać rakietą i odpalić swoje moce. Poradnik dla dziewczyn". Zbieramy w nim rady naszych bohaterek, ćwiczenia z naszych "Warsztatów Mocy" i mnóstwo innych dobrych praktyk, które pozwolą Twojej córce/młodszej kuzynce/bratanicy czy innej zaprzyjaźnionej dziewczynce poczuć, że MA TĘ MOC! Premierę e-booka planujemy na kwiecień 2021.

98 zł miesięcznie

Chyba naprawdę lubisz "Kobiety Jak Rakiety"!
Wyślemy Ci e-booka nad którym właśnie pracujemy: "Jak zostać rakietą i odpalić swoje moce. Poradnik dla dziewczyn". Zbieramy w nim rady naszych bohaterek, ćwiczenia z naszych "Warsztatów Mocy" i mnóstwo innych dobrych praktyk, które pozwolą Twojej córce/młodszej kuzynce/bratanicy czy innej zaprzyjaźnionej dziewczynce poczuć, że MA TĘ MOC! Premierę e-booka planujemy na kwiecień 2021.

No i mamy też wyjątkowy prezent, jeżeli zechcesz wspierać nas kwotą 98 złotych przez co najmniej pół roku - wskazanie bohaterki, z którą porozmawiamy w KjR. Szefowa firmy? Jedna z przyjaciółek? A może mama czy siostra? Na pewno znasz niejedną rakietę, kobietę zwyczajnie niezwyczajną. Niech poznają ją także inne nasze słuchaczki (i inni słuchacze)!

avatar

Nowy użytkownik

Kobiety jak Rakiety

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.