Avatar użytkownika

Kobiety jak Rakiety

2
patronów
22 
miesięcznie
1 569 
łącznie
2
patronów
22 zł 1 569 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

6 zł miesięcznie
Wybierz 6 zł
600 dostępnych miejsc
Jesteśmy zaszczycone i wzruszone - to super, że chcesz nas wesprzeć swoim szóstakiem! Z piątaków może uzbierać się przecież potężna GÓRA PIĄTEK. A złotówki zbieramy do kieszeni na kawę - bez niej nie potrafimy żyć :) Cieszymy się bardzo - wspierasz nie tylko nas, ale tez wszystkie kobiety, które słuchają naszych bohaterek i dla których ich opowieści mogą stać się ważne, inspirujące, zachęcające do wyjścia ze swoich bezpiecznych nisz i wypłynięcia na szerokie wody :) albo wzbicia się w dalekie przestworza. Dzięki!!!
11 zł miesięcznie
Wybierz 11 zł
498 dostępnych miejsc
Bardzo, bardzo dziękujemy. To dla nas wiele znaczy, że chcesz podzielić się z nami swoją dychą plus. Będziemy ci co miesiąc wysyłać informacje, kto pojawi się w następnych podcastach. Mamy tyle pomysłów na kolejne rozmowy, ze warto wiedzieć o nich wcześniej - żeby zarezerwować sobie czas i miejsce na ulubionym fotelu. Zaprosimy cię też do naszej grupy na FB - tam nie tylko spotykają się fanki podcastu! To miejsce, w którym rozmawiamy o kolejnych naszych rozmówczyniach i pytaniach, jakie chciałybyście im zdać.
28 zł miesięcznie
Wybierz 28 zł
150 dostępnych miejsc
Podobno Polacy i Polki niechętnie włączają się w działania charytatywne. Ale my w to nie wierzymy! Wystarczy wspomnieć o tym, co dzieje się co roku w styczniu w ramach WOŚP! No i TY chcesz nam podarować aż 28 złotych! Ogromnie dziękujemy. To wspaniale, że wierzysz, że takich rozmów i rozmówczyń powinno być więcej i że warto ich słuchać. Obiecujemy ci zaproszenie do grupy na FB i raz na kwartał spotkanie on-line z tą bohaterką KJR, którą chciałybyście bliżej poznać! No i moc dobry myśli wysyłanych każdego dnia!

Poza tym! Jeśli zdecydujesz się na wspieranie nas kwotą 28 złotych co najmniej przez pół roku, wyślemy Ci e-booka nad którym właśnie pracujemy: "Jak zostać rakietą i odpalić swoje moce. Poradnik dla dziewczyn". Zbieramy w nim rady naszych bohaterek, ćwiczenia z naszych "Warsztatów Mocy" i mnóstwo innych dobrych praktyk, które pozwolą Twojej córce/młodszej kuzynce/bratanicy czy innej zaprzyjaźnionej dziewczynce poczuć, że MA TĘ MOC! Premierę e-booka planujemy na kwiecień 2021.
47 zł miesięcznie
Wybierz 47 zł
100 dostępnych miejsc
Skaczemy z radości! Dziękujemy to za mało, zdecydowanie. Dlatego nie tylko obiecujemy to, co powyżej, ale też proponujemy - napisz nam, z kim powinnyśmy porozmawiać? Może jest jakaś kobieta - znana lub nie - z którą rozmowę chciałabyś/chciałbyś usłyszeć? Weźmiemy Wasze głosy pod uwagę i obiecujemy: co miesiąc będziemy wybierać jedną z Waszych propozycji!

Poza tym! Jeśli zdecydujesz się na wspieranie nas kwotą 47 przez co najmniej kwartał, wyślemy Ci e-booka nad którym właśnie pracujemy: "Jak zostać rakietą i odpalić swoje moce. Poradnik dla dziewczyn". Zbieramy w nim rady naszych bohaterek, ćwiczenia z naszych "Warsztatów Mocy" i mnóstwo innych dobrych praktyk, które pozwolą Twojej córce/młodszej kuzynce/bratanicy czy innej zaprzyjaźnionej dziewczynce poczuć, że MA TĘ MOC! Premierę e-booka planujemy na kwiecień 2021.
98 zł miesięcznie
Wybierz 98 zł
20 dostępnych miejsc
Chyba naprawdę lubisz "Kobiety Jak Rakiety"!
Wyślemy Ci e-booka nad którym właśnie pracujemy: "Jak zostać rakietą i odpalić swoje moce. Poradnik dla dziewczyn". Zbieramy w nim rady naszych bohaterek, ćwiczenia z naszych "Warsztatów Mocy" i mnóstwo innych dobrych praktyk, które pozwolą Twojej córce/młodszej kuzynce/bratanicy czy innej zaprzyjaźnionej dziewczynce poczuć, że MA TĘ MOC! Premierę e-booka planujemy na kwiecień 2021.

No i mamy też wyjątkowy prezent, jeżeli zechcesz wspierać nas kwotą 98 złotych przez co najmniej pół roku - wskazanie bohaterki, z którą porozmawiamy w KjR. Szefowa firmy? Jedna z przyjaciółek? A może mama czy siostra? Na pewno znasz niejedną rakietę, kobietę zwyczajnie niezwyczajną. Niech poznają ją także inne nasze słuchaczki (i inni słuchacze)!
222 zł miesięcznie
Wybierz 222 zł
20 dostępnych miejsc
Dzięki! Wspieranie naszej Fundacji i projektów takich jak ten podcast jest chyba dla ciebie bardzo ważne. Oby takich osób było jak najwięcej! W podziękowaniu za twoją hojność oferujemy ci udział w warsztatach z wystąpień publicznych. W Fundacji prowadzimy takie zajęcia dla tych wszystkich, którzy muszą zabierać głos podczas prezentacji, wykładów, wywiadów itd. Taka umiejętność przydaje się wszystkim - a rzadko kiedy mamy okazję się tego nauczyć. Dlatego zapraszamy cię na nasz specjalny warsztat!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Kobiety jak Rakiety w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Podcast www.kobietyjakrakiety.pl to rozmowy z kobietami, które nie boją się wyzwań i wiedzą, czego chcą. A chcą bardzo dużo! Rozmawiałyśmy już m.in. z Marią Muś, pilotką helikopterów, Agnieszką Holland, reżyserką, Anią Łosiak, geolożką planetarną, Anią Mierzwą, aktorką. I chcemy rozmawiać dalej!

 

Gdy miałam 5 lat tata kupił mi mikrofon. A gdy miałam 10 moja mama na szkolny balik przebrała mnie za dziennikarkę. I tym samym, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, pokierowali moim życiem! Przez ponad dziesięć lat pracowałam w mediach: w radiu, telewizji, gazetach. Pisałam, rozmawiałam, słuchałam różnych historii i opowieści. Po latach zdałam sobie sprawę, że o ile mężczyzn na występ przed kamerą czy mikrofonem nie trzeba namawiać, to kobiety zawsze mają z tym problem. Nawet, gdy są wybitnymi specjalistkami w swoich dziedzinach i mają na swoim koncie wiele sukcesów. "Nie, ja się tak do końca nie znam", "proszę spytać kolegi", "ja się tym co prawda zajmuję, ale dopiero od 10 lat..." itd. itp. 

Wiele lat później zgodziłyśmy się z Agatą, że coś z tym światem jest nie tak. Założyłyśmy Fundację im. Julii Woykowskiej by wspierać, wzmacniać i inspirować kobiety. Jednym z głównych naszych projektów jest podcast Kobiety jak Rakiety - rozmowy z kobietami, które w pewnym momencie swojego życia osiągnęły prędkości kosmiczne :) Dajmy szansę opowiedzenia o swoim życiu, dokonaniach i wyborach, byśmy wszystkie nabrały wiary i odwagi: znamy się na wielu rzeczach. Mamy prawo o nich mówić. Mamy prawo zabierać głos i opowiadać o naszym świecie. Świecie kobiet. 

Paulina Kirschke i Agata Żelazna, 

Fundacja im. Julii Woykowskiej

Cele Autora

Jest nam lżej na duszy
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 978 zł brakuje
1%
Tak... Rakiety lecą coraz wyżej, a my zdecydowanie z większym spokojem pijemy poranne kawy w Fundacji. Woykowska.org założyłyśmy po to, aby wspierać, wzmacniać, inspirować kobiety - te mniejsze i większe. Podcasty "Kobiety jak Rakiety" to jeden z najważniejszych naszych projektów. Nasze bohaterki to osoby nietuzinkowe. Dobrze wiedzą, czego chcą i nie boją się po to sięgać. Teraz. Ale droga, którą musiały przejść do tego miejsca w życiu była czasem bardzo wyboista. Ich ustami chcemy powiedzieć: warto wierzyć w siebie.
Jeśli udało nam się dotrzeć aż tutaj to znaczy, że warto nagrywać nasz podcast. Bo WY tak właśnie twierdzicie.
Niezależność
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 978 zł brakuje
0%
Smaku niezależności nie sposób pomylić z żadnym innym, prawda? W naszym przypadku to także smak sukcesu - to znaczy, że nasze podcasty go odniosły. Że my go odnosimy - dzięki Wam.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Kobiety jak Rakiety już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Zofia Radziuk
Zofia Radziuk
11 zł
Mikolaj Kirschke
Mikolaj Kirschke
11 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.