1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

100 zł miesięcznie

WARIANT POMARAŃCZOWY

Dziękuję!
Nawet nie wiesz, jak wielkie znaczenie ma dla mnie Twoje wsparcie!
1. Chcę to opisać, wysyłając do Ciebie list z podziękowaniem.
2. Dołączę do niego naklejki z logo Kolorowych raków i ONKOBAZY.
3. Jeśli jeszcze nie śledzisz wszystkich moich kanałów, wyślę Ci do nich zaproszenie.
4. Będę Cię informować mailowo o wszystkich ogłaszanych przeze mnie konkursach.
5. Jeśli Twoje wsparcie będzie trwało co najmniej trzy miesiące, to raz na kwartał wymienię Cię (jeśli się zgodzisz) w poście z podziękowaniami na grupie Kolorowe raki.
6. Będę Cię oznaczać pod postami (lub wysyłać do nich linki) na grupie Kolorowe raki, które będą dotyczyły tematu, który zgłosisz mi jako szczególnie dla Ciebie interesujący.
7. Raz na kwartał będziesz mógł/mogła zgłosić mi temat, który chciałbyś/chciałabyś, żebym poruszyła na swoim blogu. Jeśli tylko będzie się mieścił w jego konwencji - napiszę taki post!

500 zł miesięcznie

WARIANT CZERWONY

Dziękuję!
Nawet nie wiesz, jak wielkie znaczenie ma dla mnie Twoje wsparcie!

1. Chcę to opisać, wysyłając do Ciebie list z podziękowaniem. Dołączę do niego naklejki z logo Kolorowych raków i ONKOBAZY.
2. Jeśli jeszcze nie śledzisz wszystkich moich kanałów, wyślę Ci do nich zaproszenie.
3. Będę Cię informować mailowo o wszystkich ogłaszanych przeze mnie konkursach.
4. Jeśli Twoje wsparcie będzie trwało co najmniej trzy miesiące, to raz na kwartał wymienię Cię (jeśli się zgodzisz) w poście z podziękowaniami na grupie Kolorowe raki.
5. W okresie Twojego wsparcia będę Cię oznaczać pod postami (lub wysyłać do nich linki) na grupie Kolorowe raki, które będą dotyczyły tematu, który zgłosisz mi jako szczególnie dla Ciebie interesujący.
6. Raz na kwartał będziesz mógł/mogła zgłosić mi temat, który chciałbyś/chciałabyś, żebym poruszyła na swoim blogu. Jeśli tylko będzie się mieścił w jego konwencji - napiszę taki post!
7. Raz na pół roku będę mogła wystąpić np. dla Twojej firmy wygłaszając przemówienie w tematyce profilaktyki onkologicznej i wsparcia w chorobie (on-line, chyba że ustalimy możliwości mojego dojazdu na spotkanie stacjonarne). Możemy to zamienić na LIVE'a z Twoim udziałem na moim kanale IG.
8. Jeśli świadczysz usługi w zakresie wsparcia pacjentów onkologicznych lub sprzedajesz produkt, który może być dla nich przydatny (nie dotyczy alt-medu, suplementów diety czy produktów nie związanych z onkologią - zapytaj wcześniej!), to w okresie Twojego wsparcia zamieszczę jedno ogłoszenie w ONKOBAZIE promujące Twój produkt/usługę.

Punkty 6-8 obowiązują, jeśli Twoje wsparcie będzie zadeklarowane na co najmniej pół roku.

avatar

Nowy użytkownik

Kolorowe raki | ONKOBAZA

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.