1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

27 zł miesięcznie

Patronat przed trzydziestką

Jestem zaszczycony, że wolisz wesprzeć mnie tą kwotą, niż kupić sobie grę Deus Ex i gumę kulkę. Kto wie, może dzięki Twojemu wsparciu moje materiały pomogą komuś stworzyć grę, która zostanie równie dobrze przyjęta, jak swego czasu Deus Ex? Dziękuję, że dajesz mi możliwość zastanawiania się nad takim biegiem wydarzeń. :)

W podziękowaniu za Twoje wsparcie:
💡 wpiszę Cię na listę patronów wyświetlaną na końcu filmów na każdym moim kanale na YouTube (aktualnie Make Games Today)

💡 na początku każdego kwartału będę też tworzył na moich fanpage na FB post, w którym wymienię wszystkich patronów wspierających mnie w poprzednim kwartale

💡 dostaniesz oczywiście również wszystkie nagrody z poprzednich progów.

42 zł miesięcznie

Twoja Odpowiedź na Wielkie Pytanie o Życie, Wszechświat i Całą Resztę

Jeśli Twój wzrok przykuła najbardziej ta kwota, to zapewne uśmiechasz się podobnie, jak ja, kiedy dodawałem ten próg. Twoje wsparcie jest dla mnie naprawdę Wielką Odpowiedzią na Wielkie Pytanie, za co niezmiernie Ci dziękuję! Za tę kwotę możesz mieć grę Fallout Tactics i pięć gum kulek, a jednak wybierasz mnie. Masz gest, który bardzo doceniam.

Żeby Ci się odwdzięczyć:
💡 dam Ci zniżkę 1% na moje kursy i produkty cyfrowe za każdy miesiąc wsparcia na tym progu. Zniżki się sumują, czyli po sześciu miesiącach wsparcia Twoja zniżka wyniesie już 6%. Ujmując to bardziej matematycznie, w każdym miesiącu wsparcia Twoja zniżka wzrośnie o 1 punkt procentowy. Poziom zniżki resetuje się po każdym zakupie i nie może osiągnąć więcej niż 90%.

💡 dostaniesz oczywiście również wszystkie nagrody z poprzednich progów.

77 zł miesięcznie

Czy mówiłem już, że lubię cyfrę 7? Wygląda na to, że Ty chyba też, co bardzo mnie cieszy! Za tę kwotę możesz kupić grę Firewatch i dwie gumy kulki, a jednak postanawiasz przeznaczyć ją na wsparcie mojej działalności. Jestem Ci niesamowicie wdzięczny!

Jako oznakę mojej wdzięczności:
💡 wpiszę Cię w podziękowaniach w każdej wypuszczonej przeze mnie grze i książce/ebooku, nad którymi będę pracował w trakcie Twojego wsparcia. Bo nie da się ukryć, że powstaną ona dzięki Tobie i Twojemu wsparciu.

💡 dostaniesz oczywiście również wszystkie nagrody z poprzednich progów, przy czym zniżka na moje kursy i produkty cyfrowe nie wynosi już 1%, a 3%! Zniżki się sumują, czyli po sześciu miesiącach wsparcia Twoja zniżka wyniesie już 18%. Ujmując to bardziej matematycznie, w każdym miesiącu wsparcia Twoja zniżka wzrośnie o 3 punkty procentowe. Poziom zniżki resetuje się po każdym zakupie i nie może osiągnąć więcej niż 90%.

100 zł miesięcznie

Big Boss

Rządzisz! Nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Za tę kwotę można kupić na GOGu trzy gry z serii Metal Gear i sześć gum kulek, a Ty chcesz przekazać ją na wsparcie moich działań. Ciężko mi znaleźć słowa, żeby opisać jak bardzo się z tego cieszę. Dziękuję!

Jako podziękowanie za Twoje wsparcie:
💡 dam Ci to, co mam najcenniejsze - swój czas. :) Otrzymasz 30 minut prywatnej konsultacji w jednym z tematów, w którym jestem w stanie dzielić się wiedzą. Aktualnie dostępne dla Ciebie opcje konsultacyjne to:
>> prototypowania gier bez komputera
>> mentoring związany z programowaniem
>> rozwój kreatywności
>> growth mindset
>> próbna rozmowa rekrutacyjna na stanowiska programistyczne
>> prowadzenie rekrutacji technicznych na stanowiska programistyczne
>> komunikacja oparta na empatii z wykorzystaniem Porozumienia Bez Przemocy
>> podstawy iluzji
Jeżeli jest coś, w czym Twoim zdaniem mógłbym Ci pomóc w ramach 30 minut indywidualnej konsultacji, czego nie ma na tej liście, to daj mi znać - możliwe, że po prostu nie przyszło mi to do głowy przy spisywaniu tej listy. :)

💡 dostaniesz oczywiście również wszystkie nagrody z poprzednich progów, przy czym zniżka na moje kursy i produkty cyfrowe nie wynosi już 3%, a 5%! Zniżki się sumują, czyli po sześciu miesiącach wsparcia Twoja zniżka wyniesie już 30%. Ujmując to bardziej matematycznie, w każdym miesiącu wsparcia Twoja zniżka wzrośnie o 5 punktów procentowych.
Poziom zniżki resetuje się po każdym zakupie i nie może osiągnąć oczywiście więcej, niż 90%.

777 zł miesięcznie

Jackpot!

Nie oszukujmy się, oboje wiemy, że nie mogło zabraknąć tego progu. Nie byłem nigdy w kasynie, ale pracowałem przy grze social casino i wiem, jak może ucieszyć zobaczenie trzech siódemek na bębnach jednorękiego bandyty. Twoje wsparcie to dla mnie prawdziwe rozbicie banku! A że uważam cyfrę 7 za świetną, to sprawiasz mi tą kwotą jeszcze większą radość.

Żeby Ci się odwdzięczyć:
💡 zorganizuję dla Ciebie indywidualne szkolenie z dowolnego tematu, z którego jestem w stanie dzielić się wiedzą. Aktualnie dostępne dla Ciebie opcje warsztatowo-szkoleniowe to:
>> prototypowania gier bez komputera
>> mentoring związany z programowaniem
>> rozwój kreatywności
>> growth mindset
>> próbna rozmowa rekrutacyjna na stanowiska programistyczne
>> prowadzenie rekrutacji technicznych na stanowiska programistyczne
>> komunikacja oparta na empatii z wykorzystaniem Porozumienia Bez Przemocy
>> podstawy iluzji
Jeżeli jest coś, w czym Twoim zdaniem mógłbym Ci pomóc w ramach warsztatu/szkolenia, czego nie ma na tej liście, to daj mi znać - możliwe, że po prostu nie przyszło mi to do głowy przy spisywaniu tej listy. :)

💡 dostaniesz oczywiście również wszystkie nagrody z poprzednich progów, przy czym zniżka na moje kursy i produkty cyfrowe nie wynosi już 5%, a 7%! Zniżki się sumują, czyli po sześciu miesiącach wsparcia Twoja zniżka wyniesie już 42%. Ujmując to bardziej matematycznie, w każdym miesiącu wsparcia Twoja zniżka wzrośnie o 7 punktów procentowych.
Poziom zniżki resetuje się po każdym zakupie i nie może osiągnąć więcej niż 90%.

avatar

Nowy użytkownik

Konrad Gadzina

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.