Avatar użytkownika

Konrad Gadzina

1
patron
7 
miesięcznie
2 108 
łącznie
1
patron
7 zł 2 108 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
Szczęśliwa Siódemka!

Lubię cyfrę 7. Jeśli Ty też ją lubisz, lub przynajmniej podoba Ci się to co robię, to jest to idealny próg dla Ciebie. Jestem Ci bardzo wdzięczny za to wsparcie!
14 zł miesięcznie
Witaj w Enklawie Patronów!

Mega! Za tę kwotę można już upolować jakąś fajną retro gierkę na promocji - dziękuję, że chcesz przeznaczyć ją jednak na wsparcie moich działań. To bardzo podbudowujące. :)

W zamian za wsparcie:
💡 wpiszę Cię na listę patronów na wszystkich moich stronach (makegames.today, interview.wtf, enklawa.blog, enklawa-tworcza.pl)

💡 zaproszę Cię do zamkniętej grupy na FB.
Dlaczego warto być częścią grupy?
>> będę się tam dzielił swoimi planami twórczymi
>> będziesz mieć możliwość zasugerowania tematu na filmy i wpisy
>> będzie to przestrzeń na dyskusje o grach, kreatywności, programowaniu i rekrutacjach
27 zł miesięcznie
Wybierz 27 zł
77 dostępnych miejsc
Patronat przed trzydziestką

Jestem zaszczycony, że wolisz wesprzeć mnie tą kwotą, niż kupić sobie grę Deus Ex i gumę kulkę. Kto wie, może dzięki Twojemu wsparciu moje materiały pomogą komuś stworzyć grę, która zostanie równie dobrze przyjęta, jak swego czasu Deus Ex? Dziękuję, że dajesz mi możliwość zastanawiania się nad takim biegiem wydarzeń. :)

W podziękowaniu za Twoje wsparcie:
💡 wpiszę Cię na listę patronów wyświetlaną na końcu filmów na każdym moim kanale na YouTube (aktualnie Make Games Today)

💡 na początku każdego kwartału będę też tworzył na moich fanpage na FB post, w którym wymienię wszystkich patronów wspierających mnie w poprzednim kwartale

💡 dostaniesz oczywiście również wszystkie nagrody z poprzednich progów.
42 zł miesięcznie
Wybierz 42 zł
42 dostępne miejsca
Twoja Odpowiedź na Wielkie Pytanie o Życie, Wszechświat i Całą Resztę

Jeśli Twój wzrok przykuła najbardziej ta kwota, to zapewne uśmiechasz się podobnie, jak ja, kiedy dodawałem ten próg. Twoje wsparcie jest dla mnie naprawdę Wielką Odpowiedzią na Wielkie Pytanie, za co niezmiernie Ci dziękuję! Za tę kwotę możesz mieć grę Fallout Tactics i pięć gum kulek, a jednak wybierasz mnie. Masz gest, który bardzo doceniam.

Żeby Ci się odwdzięczyć:
💡 dam Ci zniżkę 1% na moje kursy i produkty cyfrowe za każdy miesiąc wsparcia na tym progu. Zniżki się sumują, czyli po sześciu miesiącach wsparcia Twoja zniżka wyniesie już 6%. Ujmując to bardziej matematycznie, w każdym miesiącu wsparcia Twoja zniżka wzrośnie o 1 punkt procentowy. Poziom zniżki resetuje się po każdym zakupie i nie może osiągnąć więcej niż 90%.

💡 dostaniesz oczywiście również wszystkie nagrody z poprzednich progów.
77 zł miesięcznie
Wybierz 77 zł
27 dostępnych miejsc
Czy mówiłem już, że lubię cyfrę 7? Wygląda na to, że Ty chyba też, co bardzo mnie cieszy! Za tę kwotę możesz kupić grę Firewatch i dwie gumy kulki, a jednak postanawiasz przeznaczyć ją na wsparcie mojej działalności. Jestem Ci niesamowicie wdzięczny!

Jako oznakę mojej wdzięczności:
💡 wpiszę Cię w podziękowaniach w każdej wypuszczonej przeze mnie grze i książce/ebooku, nad którymi będę pracował w trakcie Twojego wsparcia. Bo nie da się ukryć, że powstaną ona dzięki Tobie i Twojemu wsparciu.

💡 dostaniesz oczywiście również wszystkie nagrody z poprzednich progów, przy czym zniżka na moje kursy i produkty cyfrowe nie wynosi już 1%, a 3%! Zniżki się sumują, czyli po sześciu miesiącach wsparcia Twoja zniżka wyniesie już 18%. Ujmując to bardziej matematycznie, w każdym miesiącu wsparcia Twoja zniżka wzrośnie o 3 punkty procentowe. Poziom zniżki resetuje się po każdym zakupie i nie może osiągnąć więcej niż 90%.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
14 dostępnych miejsc
Big Boss

Rządzisz! Nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Za tę kwotę można kupić na GOGu trzy gry z serii Metal Gear i sześć gum kulek, a Ty chcesz przekazać ją na wsparcie moich działań. Ciężko mi znaleźć słowa, żeby opisać jak bardzo się z tego cieszę. Dziękuję!

Jako podziękowanie za Twoje wsparcie:
💡 dam Ci to, co mam najcenniejsze - swój czas. :) Otrzymasz 30 minut prywatnej konsultacji w jednym z tematów, w którym jestem w stanie dzielić się wiedzą. Aktualnie dostępne dla Ciebie opcje konsultacyjne to:
>> prototypowania gier bez komputera
>> mentoring związany z programowaniem
>> rozwój kreatywności
>> growth mindset
>> próbna rozmowa rekrutacyjna na stanowiska programistyczne
>> prowadzenie rekrutacji technicznych na stanowiska programistyczne
>> komunikacja oparta na empatii z wykorzystaniem Porozumienia Bez Przemocy
>> podstawy iluzji
Jeżeli jest coś, w czym Twoim zdaniem mógłbym Ci pomóc w ramach 30 minut indywidualnej konsultacji, czego nie ma na tej liście, to daj mi znać - możliwe, że po prostu nie przyszło mi to do głowy przy spisywaniu tej listy. :)

💡 dostaniesz oczywiście również wszystkie nagrody z poprzednich progów, przy czym zniżka na moje kursy i produkty cyfrowe nie wynosi już 3%, a 5%! Zniżki się sumują, czyli po sześciu miesiącach wsparcia Twoja zniżka wyniesie już 30%. Ujmując to bardziej matematycznie, w każdym miesiącu wsparcia Twoja zniżka wzrośnie o 5 punktów procentowych.
Poziom zniżki resetuje się po każdym zakupie i nie może osiągnąć oczywiście więcej, niż 90%.
777 zł miesięcznie
Wybierz 777 zł
7 dostępnych miejsc
Jackpot!

Nie oszukujmy się, oboje wiemy, że nie mogło zabraknąć tego progu. Nie byłem nigdy w kasynie, ale pracowałem przy grze social casino i wiem, jak może ucieszyć zobaczenie trzech siódemek na bębnach jednorękiego bandyty. Twoje wsparcie to dla mnie prawdziwe rozbicie banku! A że uważam cyfrę 7 za świetną, to sprawiasz mi tą kwotą jeszcze większą radość.

Żeby Ci się odwdzięczyć:
💡 zorganizuję dla Ciebie indywidualne szkolenie z dowolnego tematu, z którego jestem w stanie dzielić się wiedzą. Aktualnie dostępne dla Ciebie opcje warsztatowo-szkoleniowe to:
>> prototypowania gier bez komputera
>> mentoring związany z programowaniem
>> rozwój kreatywności
>> growth mindset
>> próbna rozmowa rekrutacyjna na stanowiska programistyczne
>> prowadzenie rekrutacji technicznych na stanowiska programistyczne
>> komunikacja oparta na empatii z wykorzystaniem Porozumienia Bez Przemocy
>> podstawy iluzji
Jeżeli jest coś, w czym Twoim zdaniem mógłbym Ci pomóc w ramach warsztatu/szkolenia, czego nie ma na tej liście, to daj mi znać - możliwe, że po prostu nie przyszło mi to do głowy przy spisywaniu tej listy. :)

💡 dostaniesz oczywiście również wszystkie nagrody z poprzednich progów, przy czym zniżka na moje kursy i produkty cyfrowe nie wynosi już 5%, a 7%! Zniżki się sumują, czyli po sześciu miesiącach wsparcia Twoja zniżka wyniesie już 42%. Ujmując to bardziej matematycznie, w każdym miesiącu wsparcia Twoja zniżka wzrośnie o 7 punktów procentowych.
Poziom zniżki resetuje się po każdym zakupie i nie może osiągnąć więcej niż 90%.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Konrad Gadzina w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Prowadzę kanał Make Games Today, blog Interview.WTF oraz blog Enklawa twórcza.

Inspirowanie to moja pasja. Edukuję, tworzę gry, prowadzę rekrutacje IT, bawię się dźwiękiem i słowem.

Konrad Gadzina

Witaj na pokładzie!

Chcesz zacząć tworzyć gry lub przejść rekrutację na stanowisko programisty? Może interesuje Cię muzyka lub rękodzieło? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiadasz "TAK", to jesteś w miejscu przeznaczonym właśnie dla Ciebie!

Jestem Konrad, znany też jako FeniX. Robię gry, bawię się dźwiękiem i prowadzę rekrutacje, a inspirowanie to moja pasja. Od kilku lat dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, wspierając rozwój kolejnych ludzi podobnych do Ciebie. Pracowałem jako mentor w szkole programowania, pomagając studentom w przebranżowieniu się i przygotowaniu do rozmów o pracę podczas rocznego kursu programowania. Wcześniej byłem programistą, team leaderem i pełniłem rolę Product Ownera w firmie tworzącej gry. Wtedy zacząłem występować publicznie, prowadząc warsztaty i prezentacje.

Twoje wsparcie pomoże mi rozwijać dalej moje darmowe inicjatywy edukacyjne - Make Games Today i Interview.WTF. Dzięki niemu będę też mógł tworzyć nowe i ożywić stare, w tym bloga Enklawa twórcza.

Tworzenie gier

Od kwietnia 2020 skupiam się na tworzeniu bezpłatnych materiałów związanych z tworzeniem gier w ramach kanału Make Games Today. Jest na nim między innymi moja ulubiona prezentacja z pierwszego roku moich publicznych wystąpień - "Inspiruj i daj się zainspirować".

Gamedev od kuchni

W marcu 2021 rozpocząłem serię rozmów na żywo "O piątej nad graniem", której celem jest pokazywanie gier i ich tworzenia z różnych perspektyw oraz inspirowanie osób zainteresowanych gamedevem. W pierwszym odcinku rozmawiałem z Krzyśkiem Daltonem Pachulskim, Unreal Engine Evangelist w Epic Games.

Nagrania ze wszystkich rozmów możesz zobaczyć na tej playliście  na YouTube i usłyszeć w formie podcastu na Anchor lub Spotify, a także na Patronite Audio. Chcesz zadawać pytania na żywo? Widzimy się we wtorki o 17:00 na YouTube!

Patroni znają harmonogram zaplanowanych rozmów i mają możliwość proponowania gości na kolejne rozmowy.

Programowanie i projektowanie gier

Moja działalność na kanale Make Games Today zaczęła się od serii filmów z podstawami programowania w języku C# na przykładzie tworzenia konsolowej gry roguelike. Filmy nagrywałem głównie dla swoich studentów z kierunku Game Design, jednak szybko okazało się, że zainteresowały one też innych.

W październiku 2020 zacząłem testować wyzwanie polegające na robieniu jednej gry każdego dnia. W grudniu zacząłem to robić publicznie, tworząc gry na żywo w ramach wyzwania GRYdzień 2020.

Poza działalnością online prowadziłem warsztaty dla dzieci i dorosłych z tworzenia gier - od prototypowania ich bez użycia komputerów, po pracę w Unity. Tęsknię trochę za tą aktywnością i mam nadzieję, że już niedługo będę mógł do tego wrócić.

 

Twoje wsparcie pozwoli mi oddelegować część pracy nad filmami, jak montaż i tworzenie napisów. Dzięki temu będę mógł łatwiej utrzymać regularność na kanale i rozwijać dodatkowe inicjatywy.

Rekrutacje IT

Przed założeniem kanału, a po odejściu z poprzedniej pracy pisałem też o rekrutacjach na stanowiska programistyczne w ramach bloga Interview.WTF. Pisałem tam między innymi o tym, na co zwrócić uwagę przy rozmowie zdalnej.

Twoje wsparcie pozwoli mi wrócić do tej inicjatywy w odświeżonej formie - zarówno tekstowej, jak i wideo. Mając środki zacznę nagrywać filmy o rekrutacji programistów i zapraszać do części z nich gości, którzy zajmują się tym tematem w różnych firmach.

Muzyka i dźwięki różne

Poza grami fascynuje mnie dźwięk i zdarza mi się tworzyć również w tej sferze. Grywam na ukulele, czasem coś wymyślam na gitarze, czy kalimbie. Nagrałem muzykę do kilku małych gier, które robiłem. Poza tym umieściłem kilka krótkich nagrań na Open Game Art z prawem do dowolnego bezpłatnego użytku.

Na jeden z game jamów zrobiłem nawet grę, w której klawiatura służy za wirtualne ukulele, a zadaniem gracza jest zagrać szczęśliwą piosenkę dla postaci, która jest smutna.

Twoje wsparcie pozwoli mi dzielić się nie tylko wiedzą o tworzeniu gier i rekrutacjach, ale również fascynacją dźwiękami. Będę mógł poświęcić więcej czasu na tworzenie muzyki i dopracowywanie nagrań, które będę umieszczał publicznie.

Rękodzieło - DIY

Blogowanie zacząłem w 2010 roku, kiedy założyłem bloga Enklawa twórcza, na którym dzieliłem się różnymi swoimi tworami. Pojawiały się tam szachy z korków, drewniane shogi, czy figurki z masy modelarskiej.

Na blogu dawno nie pojawił się nowy wpis, ale wciąż tworzę - zrobiłem tablicę manipulacyjną, uchwyt do książki w kształcie znaku Batmana, czy podstawkę na obrączki na mój własny ślub. :)

Więcej moich tworów znajdziesz w zakładce Galeria.

Twoje wsparcie pozwoli mi wznowić działanie w ramach Enklawy twórczej. Mam w tym temacie sporo pomysłów, które chętnie omówię z Tobą na zamkniętej grupie dla patronów.

Iluzja

Zupełnie hobbystycznie zacząłem kilka lat temu uczyć się iluzji, głównie z monetami. Nie jestem mistrzem w tej dziedzinie, zwłaszcza, że udawać niezbyt potrafię, mogę się jednak podzielić z zainteresowanymi tym, co wiem. Muzyka w poniższym filmie jest mojego autorstwa. :)

Wspierając mnie na najwyższym progu możesz umówić się ze mną na naukę podstaw iluzji. Zachęcam, dla mnie jest to fascynująca umiejętność. :)

Penspinning

Na zakończenie, trochę w ramach ciekawostki, chciałem pokazać Ci swoje dawne długoletnie hobby - penspinning, czyli kręcenie długopisem. Brzmi śmiesznie? Wyobraź sobie, że są w tym nawet Mistrzostwa Polski, czy Mistrzostwa Świata. Sam byłem gościem programu Dzień dobry TVN i razem z kumplem opowiadaliśmy o penspinningu.

Jeśli chcesz zobaczyć różne stare nagrania penspinningowe z moim udziałem, to zapraszam do tej playlisty na YT. :)

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Konrad Gadzina w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Utrzymanie działalności
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 993 zł brakuje
0%
Przy prowadzeniu swojej darmowej działalności ponoszę koszta - utrzymuję domeny i serwer, opłacam księgowość i ZUS. Miesięczne wsparcie na tym poziomie pozwoli pokryć te koszty.
Montaż
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 3 993 zł brakuje
0%
Przy tworzeniu filmów na kanał Make Games Today większość czasu poświęcam na montaż. Jest to w sumie fajne zajęcie, odciąga mnie jednak od tworzenia nowych materiałów. Ta kwota pozwoli mi oddelegować montaż 2 filmów w miesiącu.
Napisy
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 993 zł brakuje
0%
Zależy mi, żeby osoby niedosłyszące mogły również korzystać z moich filmów. Dlatego dodaję do nich napisy, jest to jednak czasochłonne. Ta kwota pozwoli mi oddelegować przygotowanie napisów do 2 filmów w miesiącu.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Konrad Gadzina już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Konrad Klocek
Konrad Klocek
7 zł
Tymoteusz XCV Piasek
Tymoteusz XCV Piasek
14 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.