1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

7 zł miesięcznie

FUNDATOR KAWY LUB PISADŁA :-)

Dziękuję, że zafundowałeś/aś mi duże latte na wynos z Żabki lub dwa nowe pisadła – i jedno, i drugie przyda mi się, by móc dalej regularnie wrzucać na Instagrama i Facebooka co najmniej jedną notatkę wizualną w tygodniu dla Was!

Jeśli obserwujesz mnie na Instagramie, to mogłeś/aś zauważyć, że często wrzucam kulisy pracy nad notatkami dla Was o dość późnych godzinach... Wtedy akurat mogę poświęcić na to czas (pracuję na etacie) i nic i nikt mnie nie rozprasza. A żebym mógł do tego wieczoru dotrwać, zachowując przy tym jasny i kreatywny umysł oraz wysoki poziom koncentracji, potrzebuję porządnej dawki kofeiny :-)

Dziękuję, że jesteś i że mnie wspierasz, bo właśnie dla Ciebie poświęcam czas na notowanie i wyszukiwanie ciekawych treści, byś później mógł/a poczytać i obejrzeć coś ciekawego i wizualnie przyciągającego przy... kawie!

14 zł miesięcznie

OFICJALNY PATRON NOTATEK I ARTYKUŁÓW

Dziękuję za 2 kawy lub 4 nowe cienkopisy! Z opisu pierwszego progu wiesz, że jest to dla mnie mega wsparcie i że możesz oczekiwać ode mnie, że będę regularnie publikował notatki z wartościową wiedzą co najmniej raz w tygodniu.

Ponadto opublikuję jeden obszerny artykuł nt. tajników notowania wizualnego miesięcznie na swoim blogu (prześlę Ci link). Dzięki Twojemu wsparciu będę mógł poświęcić kilka godzin na zbieranie materiałów do artykułu i pisanie.

Dlatego umieszczę Twoje imię i nazwisko w comiesięcznym sprawozdaniu w wyróżnionym stories/ relacji na swoim profilu na Instagramie (wyróżnione stories będzie zapisane w kategorii „Patroni” i dostępne publicznie tak długo, jak będę funkcjonował na Instagramie) i w poście na Facebooku, gdzie będę dziękował swoim Patronom za wsparcie i zaznaczał, że notatki i artykuły powstają przy Twoim bezpośrednim wsparciu (posty i stories z listą patronów będą podlinkowane lub dodane w formie graficznej także do artykułów na blogu)!

21 zł miesięcznie

PATRON Z EKSKLUZYWNĄ NOTATKĄ NA MAILU RAZ W MIESIĄCU

Wspierając mnie tą kwotą miesięcznie, masz jak w banku to, co opisałem w poprzednich progach + coś naprawdę ekstra! Raz w miesiącu wyślę do Ciebie na maila ekskluzywną notatkę (lub kilka), którą zrobię na podstawie lektury książki (nie artykułu!) lub szkolenia, w którym będę uczestniczyć. Te notatki nie będą dostępne publicznie!

(adnotacja: jeśli na podstawie lektury lub szkolenia powstanie więcej niż jedna notatka w temacie – udostępnię u siebie na profilu publicznie tylko jedną z nich dla zachęty, ale Ty dostaniesz cały komplet!)

Jeśli chodzi o zakres tematyczny książek, które czytam, i szkoleń, które oglądam, to jest to: rozwój osobisty, psychologia, kreatywność, rozwój twórczy, minimalizm, przedsiębiorczość, relacje międzyludzkie, skuteczna nauka, media społecznościowe.

Chciałbym też zaznaczyć, że czytam tylko książki z przypisami, więc możesz być pewien/ pewna, że będzie to wartościowa merytorycznie wiedza w atrakcyjnej formie wizualnej gotowa do wydruku raz w miesiącu.

39 zł miesięcznie

PATRON + INDYWIDUALNA KONSULTACJA MAILOWA W ZAKRESIE NOTOWANIA WIZUALNEGO

Oprócz wszystkich nagród i gwarancji z poprzednich progów (oprócz progu nr 4), będziesz miał/a mnie na wyłączność, jeśli chodzi o Twój rozwój w zakresie notowania wizualnego!

Raz w miesiącu wyślesz mi 1-3 własnoręcznie zrobione notatki wizualne na maila lub messengera (zbierz notatki i wyślij je hurtowo w jednym mailu), a przejrzę je i napiszę Ci swoje subiektywne uwagi, wskazówki i podpowiedzi, co i jak można ulepszyć! Gwarantuję indywidualne podejście, dlatego też ten próg jest dostępny tylko dla 10 osób :-) PS. Jeśli chcesz, aby nasz kontakt był bardziej bezpośredni (nie mailowo, tylko np. na żywo na messengerze), zajrzyj do ostatniego progu (nr 6).

+ masz wszystko, co jest opisane w poprzednich progach!

49 zł miesięcznie

PATRON Z WŁASNORĘCZNIE WYKONANĄ PRZEZE MNIE REPRODUKCJĄ DOWOLNEJ MOJEJ NOTATKI W ANTYRAMIE Z DEDYKACJĄ

Jest to wyjątkowy próg, ponieważ nie jest dostępny w żadnym innym progu, nawet wyższym! Raz na 3 miesiące (jest to minimalny okres wsparcia) wyślę Ci na dowolny wskazany adres w Polsce własnoręcznie zrobioną reprodukcję wybranej przez Ciebie notatki z mojej galerii na Instagramie z imienną dedykacją w antyramie (format A4) do zawieszenia na ścianie lub postawienia na biurku czy regale.

Pamiętaj, że moje notatki są rysowane w całości ręcznie i tak też wykonam dedykowaną reprodukcję dla Ciebie lub... dla kogoś, komu chcesz sprawić przyjemność. Napisz, którą notatkę chcesz mieć lub też trochę poczekaj (maks. do 2 miesięcy), aż pojawią się nowe i wtedy wybór będzie większy.

+ masz wszystko, co jest opisane w progach 1-3!

69 zł miesięcznie

PATRON + INDYWIDUALNA 50-MINUTOWA KONSULTACJA/ ROZMOWA ONLINE W MESSENGERZE W ZAKRESIE NOTOWANIA WIZUALNEGO

Właśnie umówiłeś/aś się ze mną na 50-minutową konsultację online na żywo w Messengerze raz miesiącu (w ustalonym wspólnie terminie) w zakresie Twojego rozwoju w zakresie notowania wizualnego!

Podczas tego spotkania omówimy przesłane przez Ciebie notatki (wyślij mi 1-3 własnoręcznie zrobione notatki wizualne na maila lub messengera – hurtowo w jednym mailu/ wiadomości), uzyskasz mnóstwo porad i wskazówek oraz ustalimy plan działania? Twojego rozwoju na kolejny miesiąc. Ponadto odpowiem Ci na każde pytanie odnośnie notowania wizualnego oraz podzielę się swoimi notatkowymi „patentami”!

Tego rodzaju konsultacja jest dostępna tylko dla 5 osób w danym miesiącu, więc nie zwlekaj!

+ masz wszystko, co jest opisane w progach 1-3!

avatar

Nowy użytkownik

Kreatywne Notatki Vadim Gierko

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.