Avatar użytkownika

Kreatywne Notatki Vadim Gierko

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
Wybierz 7 zł
1000 dostępnych miejsc
FUNDATOR KAWY LUB PISADŁA :-)

Dziękuję, że zafundowałeś/aś mi duże latte na wynos z Żabki lub dwa nowe pisadła – i jedno, i drugie przyda mi się, by móc dalej regularnie wrzucać na Instagrama i Facebooka co najmniej jedną notatkę wizualną w tygodniu dla Was!

Jeśli obserwujesz mnie na Instagramie, to mogłeś/aś zauważyć, że często wrzucam kulisy pracy nad notatkami dla Was o dość późnych godzinach... Wtedy akurat mogę poświęcić na to czas (pracuję na etacie) i nic i nikt mnie nie rozprasza. A żebym mógł do tego wieczoru dotrwać, zachowując przy tym jasny i kreatywny umysł oraz wysoki poziom koncentracji, potrzebuję porządnej dawki kofeiny :-)

Dziękuję, że jesteś i że mnie wspierasz, bo właśnie dla Ciebie poświęcam czas na notowanie i wyszukiwanie ciekawych treści, byś później mógł/a poczytać i obejrzeć coś ciekawego i wizualnie przyciągającego przy... kawie!
14 zł miesięcznie
Wybierz 14 zł
300 dostępnych miejsc
OFICJALNY PATRON NOTATEK I ARTYKUŁÓW

Dziękuję za 2 kawy lub 4 nowe cienkopisy! Z opisu pierwszego progu wiesz, że jest to dla mnie mega wsparcie i że możesz oczekiwać ode mnie, że będę regularnie publikował notatki z wartościową wiedzą co najmniej raz w tygodniu.

Ponadto opublikuję jeden obszerny artykuł nt. tajników notowania wizualnego miesięcznie na swoim blogu (prześlę Ci link). Dzięki Twojemu wsparciu będę mógł poświęcić kilka godzin na zbieranie materiałów do artykułu i pisanie.

Dlatego umieszczę Twoje imię i nazwisko w comiesięcznym sprawozdaniu w wyróżnionym stories/ relacji na swoim profilu na Instagramie (wyróżnione stories będzie zapisane w kategorii „Patroni” i dostępne publicznie tak długo, jak będę funkcjonował na Instagramie) i w poście na Facebooku, gdzie będę dziękował swoim Patronom za wsparcie i zaznaczał, że notatki i artykuły powstają przy Twoim bezpośrednim wsparciu (posty i stories z listą patronów będą podlinkowane lub dodane w formie graficznej także do artykułów na blogu)!
21 zł miesięcznie
Wybierz 21 zł
50 dostępnych miejsc
PATRON Z EKSKLUZYWNĄ NOTATKĄ NA MAILU RAZ W MIESIĄCU

Wspierając mnie tą kwotą miesięcznie, masz jak w banku to, co opisałem w poprzednich progach + coś naprawdę ekstra! Raz w miesiącu wyślę do Ciebie na maila ekskluzywną notatkę (lub kilka), którą zrobię na podstawie lektury książki (nie artykułu!) lub szkolenia, w którym będę uczestniczyć. Te notatki nie będą dostępne publicznie!

(adnotacja: jeśli na podstawie lektury lub szkolenia powstanie więcej niż jedna notatka w temacie – udostępnię u siebie na profilu publicznie tylko jedną z nich dla zachęty, ale Ty dostaniesz cały komplet!)

Jeśli chodzi o zakres tematyczny książek, które czytam, i szkoleń, które oglądam, to jest to: rozwój osobisty, psychologia, kreatywność, rozwój twórczy, minimalizm, przedsiębiorczość, relacje międzyludzkie, skuteczna nauka, media społecznościowe.

Chciałbym też zaznaczyć, że czytam tylko książki z przypisami, więc możesz być pewien/ pewna, że będzie to wartościowa merytorycznie wiedza w atrakcyjnej formie wizualnej gotowa do wydruku raz w miesiącu.
39 zł miesięcznie
Wybierz 39 zł
10 dostępnych miejsc
PATRON + INDYWIDUALNA KONSULTACJA MAILOWA W ZAKRESIE NOTOWANIA WIZUALNEGO

Oprócz wszystkich nagród i gwarancji z poprzednich progów (oprócz progu nr 4), będziesz miał/a mnie na wyłączność, jeśli chodzi o Twój rozwój w zakresie notowania wizualnego!

Raz w miesiącu wyślesz mi 1-3 własnoręcznie zrobione notatki wizualne na maila lub messengera (zbierz notatki i wyślij je hurtowo w jednym mailu), a przejrzę je i napiszę Ci swoje subiektywne uwagi, wskazówki i podpowiedzi, co i jak można ulepszyć! Gwarantuję indywidualne podejście, dlatego też ten próg jest dostępny tylko dla 10 osób :-) PS. Jeśli chcesz, aby nasz kontakt był bardziej bezpośredni (nie mailowo, tylko np. na żywo na messengerze), zajrzyj do ostatniego progu (nr 6).

+ masz wszystko, co jest opisane w poprzednich progach!
49 zł miesięcznie
Wybierz 49 zł
9 dostępnych miejsc
PATRON Z WŁASNORĘCZNIE WYKONANĄ PRZEZE MNIE REPRODUKCJĄ DOWOLNEJ MOJEJ NOTATKI W ANTYRAMIE Z DEDYKACJĄ

Jest to wyjątkowy próg, ponieważ nie jest dostępny w żadnym innym progu, nawet wyższym! Raz na 3 miesiące (jest to minimalny okres wsparcia) wyślę Ci na dowolny wskazany adres w Polsce własnoręcznie zrobioną reprodukcję wybranej przez Ciebie notatki z mojej galerii na Instagramie z imienną dedykacją w antyramie (format A4) do zawieszenia na ścianie lub postawienia na biurku czy regale.

Pamiętaj, że moje notatki są rysowane w całości ręcznie i tak też wykonam dedykowaną reprodukcję dla Ciebie lub... dla kogoś, komu chcesz sprawić przyjemność. Napisz, którą notatkę chcesz mieć lub też trochę poczekaj (maks. do 2 miesięcy), aż pojawią się nowe i wtedy wybór będzie większy.

+ masz wszystko, co jest opisane w progach 1-3!
69 zł miesięcznie
Wybierz 69 zł
5 dostępnych miejsc
PATRON + INDYWIDUALNA 50-MINUTOWA KONSULTACJA/ ROZMOWA ONLINE W MESSENGERZE W ZAKRESIE NOTOWANIA WIZUALNEGO

Właśnie umówiłeś/aś się ze mną na 50-minutową konsultację online na żywo w Messengerze raz miesiącu (w ustalonym wspólnie terminie) w zakresie Twojego rozwoju w zakresie notowania wizualnego!

Podczas tego spotkania omówimy przesłane przez Ciebie notatki (wyślij mi 1-3 własnoręcznie zrobione notatki wizualne na maila lub messengera – hurtowo w jednym mailu/ wiadomości), uzyskasz mnóstwo porad i wskazówek oraz ustalimy plan działania? Twojego rozwoju na kolejny miesiąc. Ponadto odpowiem Ci na każde pytanie odnośnie notowania wizualnego oraz podzielę się swoimi notatkowymi „patentami”!

Tego rodzaju konsultacja jest dostępna tylko dla 5 osób w danym miesiącu, więc nie zwlekaj!

+ masz wszystko, co jest opisane w progach 1-3!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Kreatywne Notatki Vadim Gierko w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem sketchnoterem, czyli tworzę notatki wizualne. Przekładam słowa zawarte w książkach, artykułach i webinarach na język obrazowy i dzielę się notatkami ze swoją społecznością (łącznie ponad 4000 osób na IG i FB, posty zapisane ponad 3200 razy) lub wykonuję je na zamówienie + prowadzę warsztaty.

Vadim Gierko Kreatywne Notatki Patronite

Nazywam się Vadim Gierko i jedną z moich pasji jest notowanie wizualne (sketchnoting), czyli tworzenie odręcznych notatek wzbogaconych o elementy wizualne, tj. rysunki, ikonki, kolory. Zajrzyj do mojej Galerii, by zobaczyć jak wyglądają!

Cokolwiek czytam (a czytam ponad 50 książek rocznie), cokolwiek planuję, cokolwiek rozwijam, czegokolwiek się uczę – robię notatki wizualne i mapy myśli. Zrobiłem ich już kilkaset, natomiast opublikowałem ok. 100.

Swoimi notatkami dzielę się na profilu Kreatywne Notatki ze swoją społecznością na Instagramie (ponad 2200 obserwujących) i Facebooku (ponad 1800 polubień strony).

Publikuję swoje notatki regularnie (co najmniej raz w tygodniu) i zostały one zapisane przez użytkowników ponad 3200 razy (stanem na XI 2020)! Dzięki tym statystykom wiem, że są one dla Was wartościowe.

profil Kreatywne Notatki na Facebooku

Zakres tematyczny moich notatek (robionych na podstawie lektury książek i artykułów oraz szkoleń) jest bardzo szeroki:

 • rozwój osobisty,
 • psychologia,
 • kreatywność i rozwój twórczy,
 • minimalizm,
 • przedsiębiorczość i działalność gospodarcza,
 • relacje międzyludzkie,
 • skuteczna nauka,
 • media społecznościowe i blogowanie,

dlatego każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie!

Z okazji dołączenia do społeczności Patronite stworzyłem notatkę wizualną, którą możesz obejrzeć w moim pierwszym poście tutaj pt. Wszystko, co musisz wiedzieć o Patronite. Notatka wizualna i jej historia. Klikaj w podlinkowany post i dowiedz się, jak powstają moje notatki ;-)

Oprócz tworzenia notatek, dzielę się swoją wiedzą z każdym, kto chciałby spróbować notować wizualnie lub w postaci map myśli. A robię to na kilka sposobów:

warsztaty notowanie wizualne Vadim Gierko

artykuły blog Vadim Gierko notowanie wizualne

 • napisałem ebooka nt. Zarządzania Procesem Twórczym (jest to moja kolejna pasja), w którym sporą część zaproponowanego przeze mnie Systemu generowania i rozwoju pomysłów oparłem m. in. na myśleniu wizualnym i korzystaniu z narzędzi notowania wizualnego, ale także prototypowania i rysowania;

ebook Zarządzanie Procesem Twórczym Vadim Gierko

Tworzenie notatek oraz przetwarzanie wiedzy i materiałów, ich publikacja, prowadzenie profili w mediach społecznościowych (mam jeszcze drugi profil poświęcony w całości Zarządzaniu Procesem Twórczym), a także pisanie artykułów zajmuje cały mój czas wolny (pracuję oprócz tego na etacie).

Natomiast kocham to i chciałbym robić tego jeszcze więcej i lepiej! Dlatego każde Wasze wsparcie jest na wagę złota!

Zajrzyjcie do zakładki Cele po więcej szczegółów nt. tego, w jaki sposób Wasze wsparcie pomaga mi się rozwijać i czego możecie się po mnie spodziewać, ale także w jaki sposób pozwoli po prostu pokryć koszty mojej twórczości ;-)

Obecnie pracuję nad:

 • ebookiem/ kursem online nt. tworzenia i korzystania z map myśli,
 • ebookiem/ kursem online nt. notowania wizualnego,
 • ale przede wszystkim nad nowymi notatkami!

Zapraszam do grona moich Patronów!

Możesz wesprzeć mnie równowartością latte na wynos, której łyk doda mi energii do tworzenia nowych notatek (+ artykułów) lub też sięgnąć po wyjątkowe i ekskluzywne nagrody (notatki tylko dla Patronów, konsultacje w zakresie notowania wizualnego mailowo lub rozmowy online, a nawet własnoręcznie wykonane reprodukcje moich notatek z dedykacją w antyramie)!

Progów jest naprawdę wiele i jest w czym wybierać ;-)

Dziękuję!

Vadim Gierko | Kreatywne Notatki

 

Cele Autora

 • 1 100 zł miesięcznie
 • 1 100 zł brakuje
0%
Dzięki miesięcznemu wsparciu w tej kwocie, będę mógł spokojnie działać i tworzyć kolejne notatki dla Was (co najmniej jedną publiczną notatkę w tygodniu + 1-kilka ekstra wyłącznie dla Patronów od progu nr 3), nie będąc przy tym „na minusie” :-)

Obecnie pracuję na etacie, a tworzenie notatek (a jest to proces dość złożony- czytaj dalej) i contentu jest moim dodatkowym zajęciem, które mimo że kocham, to jednak pochłania mnóstwo mojego czasu i… zasobów.

Ta kwota jest subiektywną wyceną czasu, który poświęcam na tworzenie notatek i prowadzenie profilu na Instagramie i Facebooku, i mniej subiektywną wyceną kosztów, a dokładniej:

- niezbędny czas potrzebny do zbierania i zapoznania się z materiałami/ źródłami, na podstawie których tworzę notatki (czytanie książek, artykułów, słuchanie webinarów/ szkoleń);

- niezbędny czas potrzebny do planowania, tworzenia szkiców notatek i rysowania ich na czysto (wszystkie notatki tworzę wyłącznie odręcznie – nie ma szans na poprawki);

- niezbędny czas potrzebny do prowadzenia profilów w mediach społecznościowych: tworzenie postów (pisanie, redagowanie, dostosowanie treści do rodzaju medium społecznościowego), tworzenie relacji z kulis pracy nad notatkami, komentarze, odpowiedzi na wiadomości itd.;

- koszt zakupu książek, „pisadeł” (flamastry, cienkopisy, długopisy, ołówki, korektory itd.), papieru, teczek, segregatorów, „koszulek”, notesów, wydruku materiałów (nie mam drukarki);

- ale też są to koszty „ponadprogramowego” prądu (notatki tworzę wieczorami lub w nocy, ponieważ od rana pracuję na etacie), Internetu, domeny, hostingu itd. ;-)

+ czas, przygotowanie i promocja sporadycznych darmowych wydarzeń stacjonarnych i online, tj. warsztaty, spotkania live, podczas których dzielę się swoją wiedzą nt. notowania wizualnego.

To miesięczne wsparcie pozwoli mi kontynuować moją pracę na obecnym poziomie, nie przejmując się kosztami i wychodząc „na zero”. Dziękuję!
 • 2 200 zł miesięcznie
 • 2 200 zł brakuje
0%
Teraz zdecydowanie nie jestem już „na minusie”! Mój czas został doceniony, rachunki/ koszty zapłacone (patrz poprzedni cel), więc teraz można zadbać o dodatkowy rozwój i inwestycję w siebie i swoją twórczość oraz stworzenie dla Was czegoś więcej, niż „tylko” notatek wizualnych:

- praca (powoli) nad stworzeniem produktów online w zakresie notowania wizualnego, takich jak: ebooki, kursy online, warsztaty i webinary (będę mógł na to poświęcać kilka dodatkowych godzin tygodniowo);

- częstsze, niż „sporadyczne” darmowe wydarzenia (obecnie raczej) online, tj. warsztaty, spotkania live, podczas których będę dzielić się swoją wiedzą nt. notowania wizualnego. Dzięki Wam będę mógł zorganizować więcej wydarzeń i będę Wam dziękować i o Was wspominać podczas tych eventów;

- pisanie 1 obszernego artykułu nt. notowania wizualnego w miesiącu na swojego bloga;

- zakup lepszej jakości „pisadeł” ((flamastry, cienkopisy), papieru i możliwość eksperymentowania z nowymi narzędziami (na razie muszę korzystać ze sprawdzonych, żeby nie przekraczać swojego budżetu…);

- zakup większej ilości książek, być może jakiegoś płatnego kursu dla własnego rozwoju, dzięki czemu będę tworzyć nie tylko lepsze jakościowo notatki i treści, ale także będę dzielić się z Wami ekskluzywną, niezwizualizowaną przez nikogo przedtem, wiedzą;

- inwestycja w reklamę swoich treści wizualnych, ale też przyszłych produktów cyfrowych/ online i wydarzeń, dzięki czemu uda mi się skuteczniej dotrzeć do większej liczby osób.

Dziękuję za wsparcie mojego rozwoju i twórczości!
 • 4 400 zł miesięcznie
 • 4 400 zł brakuje
0%
Ta kwota miesięcznego wsparcia umożliwia mi:

- skupienie się wyłącznie na kwestiach związanych z notowaniem wizualnym po pracy na etacie – nie będę realizował żadnych dodatkowych projektów i krok po kroku będę realizował to, co opisałem w poprzednich celach;

– inwestycję (oprócz opisanych w poprzednich celach) w sprzęt, taki jak:

- lepszy sprzęt do nagrywania (procesu tworzenia notatek, szkoleń, webinarów) i robienia zdjęć (notatek, materiałów), np. lepszy telefon, akcesoria, odpowiednie oświetlenie;

- specjalistyczne licencjonowane oprogramowanie niezbędne do tworzenia treści w formie cyfrowej;

- powolne odkładanie na wymarzony tablet iPad Pro 12,9 cali z rysikiem, bym mógł zacząć tworzyć notatki w formie cyfrowej, ale nadal „odręcznej”, co bardzo ułatwiłoby mi pracę nad notatkami i ich edycję i poprawki, możliwość tworzenia wysokiej jakości filmów pokazujących tworzenie notatki oraz materiały do produktów online;

- tworzenie co pół roku nowego produktu cyfrowego/ online z zakresu notowania wizualnego;

- zakup podstawowych produktów/ narzędzi marki Neuland do notowania wizualnego na małym i dużym formacie (to się nazywa graphic recording) oraz rozwój w tym zakresie – nie mogę się doczekać, aż wypróbuję te magiczne pisaki!

Dziękuję Wam za to, że notowanie stało się moim drugim, opłacalnym etatem! Jestem dosłownie o krok od totalnej notatkowo-wizualnej wolności (patrz kolejny cel ;-)
 • 7 700 zł miesięcznie
 • 7 700 zł brakuje
0%
Totalne notatkowe szaleństwo i wolność!

Jeśli miesięcznie będę wspierany tą kwotą, to:

- rezygnuję z pracy na etacie i w całości zajmuję się wszystkim, co jest opisane w poprzednich celach przez co najmniej 8 godzin dziennie – staję się notatkowiczem wizualnym na wyłączność i na pełny etat, a to znaczy, że:

- wrzucam kosmiczną ilość wartościowych merytorycznie notatek wizualnych,

- co 2-3 miesiące wprowadzam nowy produkt online związany z notowaniem wizualnym (darmowy dla Patronów),

- kupuję wreszcie wymarzony tablet iPad Pro 12,9 cali z rysikiem, bym mógł zacząć tworzyć notatki w formie cyfrowej i wyjść na totalnie inny poziom notowania wizualnego,

- kupuję cały zestaw dostępnych produktów/ narzędzi marki Neuland do notowania wizualnego (oj, potrzebuję na to kupę kasy, ale są to najlepsze produkty do notowania na świecie) na dużym formacie!

- inwestuję w doskonalenie znajomości języka angielskiego, żeby wyjść na międzynarodowy poziom ze swoimi notatkami!

- ale też w ciągu kilku miesięcy takiego wsparcia będzie mnie stać, by napisać i wydać najlepszą grubą książkę o notowaniu wizualnym w papierze (a nie w formie np. ebooka) z pięknymi ilustracjami w mega jakości!

To jest pełnia mojego notatkowego szczęścia!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Kreatywne Notatki Vadim Gierko już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.