1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

20 zł miesięcznie

SKRYTOBÓJCA

Niczym cień zakradasz się tam, gdzie nie powinno cię być. Umieszczasz potajemnie różne przedmioty w odpowiednich miejscach tak, by wpłynąć na przyszłość osoby która je znajdzie. Potrafisz świetnie infiltrować czasoprzestrzeń, co daje ci dostęp do rzeczy nieosiągalnych dla zwykłych śmiertelników.

Ten próg daje:
- Wszystkie korzyści progu WIKING
- umieszczenie jednej książki do 500 stron w puli "książki patronów" z której co miesiąc będę na wizji losować jedną pozycję do przeczytania. Po wylosowaniu Twojej pozycji wypadasz z puli (dajmy szansę innym!) aż nie wyzeruje się ona, wtedy do niej wracasz :)
- dostęp do specjalnych filmików, które ukazywać będą się raz na tydzień TYLKO na patronite. Mowa tam będzie o wszystkim co czytam / co będę czytać / o książkach które do mnie przyszły i innych ciekawych rzeczach.

50 zł miesięcznie

CZARNOKSIĘŻNIK

Władasz potężną magią. Również tą czarną... ale o tym przecież nie mówimy głośno. Potrafisz zmieniać pogodę, miotać kulami ognia, a gdy zajdzie taka potrzeba zmusić odpowiednim zaklęciem swoją ofiarę do zrobienia co tylko zechcesz... znaczy się... nie czarną magią przecież.

Ten próg daje:
- Wszystkie korzyści progów WIKING+SKRYTOBÓJCA
- głosowe imienne podziękowanie na początku filmu w trakcie emitowania planszy z listą patronów niższych progów
- umieszczenie DRUGIEJ książki do 500 stron w puli "książki patronów" z której co miesiąc będę na wizji losować jedną pozycję do przeczytania. TA KSIĄŻKA NIGDY NIE ZNIKA Z PULI! Jeśli ją wylosuję, to podajesz mi kolejną książkę, którą dorzucam do puli :) Także zawsze masz w puli przynajmniej jedną swoją pozycję!

avatar

Nowy użytkownik

KSIĄŻKOWISKO

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.