Avatar użytkownika

KSIĄŻKOWISKO

23
patronów
420 
miesięcznie
3 435 
łącznie
23
patronów
420 zł 3 435 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
RZUĆ PIĄTAKA WIEDŹMINOWI

...i nie pozwól mu zginąć... a przynajmniej nie z głodu.

Wędrowcze o czystym sercu! Ten próg, tak samo jak hojność w wiedźmińskim świecie, nie daje zbyt wielu dodatkowych korzyści poza prywatną satysfakcją z dobrego uczynku. Wiedźmin niewiele ma, ale odwdzięczy się jak może.

Ten próg daje:
- Twoje imię/nick umieszczony na początku każdego filmiku w odpowiednim miejscu na karcie podziękowań.
- dostęp do prywatnej grupy FB dla patronów KSIĄŻKOWISKA
- dostęp do patronackich Buddy Readów, czyli części prywatnej grupy gdzie wspólnie czytamy wybrane książki w mniejszym gronie i dyskutujemy o nich bardziej szczegółowo :)
10 zł miesięcznie
WIKING

Wsiadaj na łódź i wiosłuj z nami! Razem zbadamy nowe fantastyczne światy i podbijemy kolejne krainy.

Ten próg daje:
- Twoje imię/nick umieszczony na początku każdego filmiku w odpowiednim miejscu na karcie podziękowań
- wcześniejszy dostęp do książkowiskowych filmów na YT
- dostęp do prywatnej grupy FB dla patronów KSIĄŻKOWISKA
- dostęp do patronackich Buddy Readów, czyli części prywatnej grupy gdzie wspólnie czytamy wybrane książki w mniejszym gronie i dyskutujemy o nich bardziej szczegółowo :)
20 zł miesięcznie
SKRYTOBÓJCA

Niczym cień zakradasz się tam, gdzie nie powinno cię być. Umieszczasz potajemnie różne przedmioty w odpowiednich miejscach tak, by wpłynąć na przyszłość osoby która je znajdzie. Potrafisz świetnie infiltrować czasoprzestrzeń, co daje ci dostęp do rzeczy nieosiągalnych dla zwykłych śmiertelników.

Ten próg daje:
- Wszystkie korzyści progu WIKING
- umieszczenie jednej książki do 500 stron w puli "książki patronów" z której co miesiąc będę na wizji losować jedną pozycję do przeczytania. Po wylosowaniu Twojej pozycji wypadasz z puli (dajmy szansę innym!) aż nie wyzeruje się ona, wtedy do niej wracasz :)
- dostęp do specjalnych filmików, które ukazywać będą się raz na tydzień TYLKO na patronite. Mowa tam będzie o wszystkim co czytam / co będę czytać / o książkach które do mnie przyszły i innych ciekawych rzeczach.
50 zł miesięcznie
CZARNOKSIĘŻNIK

Władasz potężną magią. Również tą czarną... ale o tym przecież nie mówimy głośno. Potrafisz zmieniać pogodę, miotać kulami ognia, a gdy zajdzie taka potrzeba zmusić odpowiednim zaklęciem swoją ofiarę do zrobienia co tylko zechcesz... znaczy się... nie czarną magią przecież.

Ten próg daje:
- Wszystkie korzyści progów WIKING+SKRYTOBÓJCA
- głosowe imienne podziękowanie na początku filmu w trakcie emitowania planszy z listą patronów niższych progów
- umieszczenie DRUGIEJ książki do 500 stron w puli "książki patronów" z której co miesiąc będę na wizji losować jedną pozycję do przeczytania. TA KSIĄŻKA NIGDY NIE ZNIKA Z PULI! Jeśli ją wylosuję, to podajesz mi kolejną książkę, którą dorzucam do puli :) Także zawsze masz w puli przynajmniej jedną swoją pozycję!
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
2 dostępne miejsca
BERSERK

Jesteś... no cóż, trochę wojownikiem, trochę szaleńcem. Poświęcenie ci nie straszne. Gołymi pięściami rozbijesz każdy mur, twój szał bitewny pokona każdego wroga. Gdy nie jesteś akurat w szale, pomagasz biedakom, bezdomnym i osobom starszym, bo w głębi tego przerytego wojną serca tli się ogromne dobro.

Ten próg daje:
- wszystkie korzyści progów WIKING, SKRYTOBÓJCA i CZARNOKSIĘŻNIK
- raz w miesiącu nakręcę filmik na temat, który dla mnie wybierzesz (o ile moja wiedza, umiejętności i przeczytane książki SFF na to oczywiście pozwolą - Dogadamy się!)
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
1 dostępne miejsce
JEDNOROŻEC

Jesteś mityczną kreaturą o której młode panny szepczą po kątach w swoich komnatach. Jesteś synonimem wspaniałości, piękna, czystości i wszystkiego co dobre. Podsumowując, jestem praktycznie pewna, że nie istniejesz.

Ten próg daje:
- wszystko z progów WIKING, SKRYTOBÓJCA, CZARNOKSIĘŻNIK i BERSERK

A dodatkowo:
- raz na miesiąc przeczytam jedną, wybraną przez Ciebie książkę do 500 stron
- jeśli zechcesz, połączę się z Tobą online i wspólnie o niej porozmawiamy. Po polsku albo po angielsku - co wolisz! :)
- zrobię w tej książce notatki,popodkreślam i spiszę przemyślenia a potem wyślę ci ją w prezencie! Będzie specjalna i unikatowa. Zupełnie jak Ty.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora KSIĄŻKOWISKO w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć, tu Zuza! Prowadzę na youtubie kanał KSIĄŻKOWISKO, gdzie co tydzień rozmawiamy o fantastyce. Prowadzę też KKF - Książkowiskowy Klub Fantastyki - gdzie co miesiąc czytamy wspólnie jedną książkę, a potem dyskutujemy o niej podczas spotkania LIVE.

Cześć, tu Zuza!

Witajcie w patronitowej krainie KSIĄŻKOWISKA.

Nie sądziłam, że kiedyś nadejdzie ten dzień! Podejrzewam, że większość osób zaglądających na ten profil trafiła tu z mojego kanału youtube, więc mam nadzieję, że również tutaj postanowicie do mnie dołączyć. Dla patronów przygotowałam różne ciekawe benefity, które mam nadzieję chociaż częściowo podziękują Wam za Wasze nieocenione wsparcie!

Chciałabym stworzyć dla nas fajne miejsce, gdzie będzie wszystkiego jeszcze więcej - więcej dobrej atmosfery, więcej fajnych wydarzeń, więcej gadania o książkach. Więcej rozmów w mniejszym gronie gdzie podzielić się można swoimi przemyśleniami na różne tematy i nie znikają one w tłumie tak jak youtubowe komentarze. Prywatna grupa, gdzie możemy na bieżąco rozmawiać o książkach, które czytamy na KKF, dawać sobie polecajki, zgadzać się i nie zgadzać i po prostu czuć się dobrze!

Myślę, że należy się Wam wyjaśnienie, dlaczego właściwie założyłam patronite?

Jakiś czas temu podjęłam decyzję, że książkowisko NIGDY NIE BĘDZIE kanałem podejmującym się barterowych oraz płatnych współprac recenzenckich lub kręcącym sponsorowane przez wydawnictwa filmy. Na polskim booktubie jest to w większości główne źródło dochodu, ale, prosto mówiąc, to nie jest mój vibe. Poza tym na KSIĄŻKOWISKU mówię o wielu książkach, które wydane zostały już jakiś czas temu, albo nie ukazały się jeszcze wcale w Polsce i daje mi to ogromną radość!

Postanowiłam więc spróbować modelu, który z powodzeniem sprawdza się na booktubie zagranicznym i nie ogranicza mnie w żaden sposób, czyli właśnie patronite. To nie jest tak, że planuję z tego zrobić swój sposób na życie. Mam stałą pracę, którą bardzo lubię, nie martwcie się - nie zginę! ;) Ale bym mogła poświęcać na naszą społeczność jeszcze więcej czasu, wkładać tyle serca i zaangażowania na ile mnie stać, muszę w jakiś sposób myśleć o finansowaniu choć malutkiej części tego projektu, który samoistnie staje się powoli coraz większy a pomysłów na przyszłość dla nas mi nie brakuje :)

Co planuję w przyszłości?

Jeśli pomysł patronite zaskoczy (czyli znajdzie się przynajmniej kilku patronów zainteresowanych udziałem żebym nie robiła wszystkiego sama dla siebie) planuję po wstępnym czasie na rozruch wprowadzać powoli coraz więcej "atrakcji" dostępnych dla wszystkich WIKINGÓW lub wyżej. Maratony czytelnicze, wspólne spotkania online, wywiady z osobami z ksiażkowego świata, może oddzielny klub książki tylko dla patronów gdzie będziemy czytać WASZE polecajki? Jest tyle możliwości, sami zdecydujemy w którą stronę chcemy iść :)

Co zatem możesz dla mnie zrobić by mi pomóc?

To proste! Zostań książkowiskowym WIKINGIEM, SKRYTOBÓJCĄ, CZARNOKSIĘŻNIKIEM, BERSERKIEM lub JEDNOROŻCEM (tak, nie oszukujmy się, jestem prawie pewna jednorożcu, że nie istniejesz... ale z drugiej strony kto wie), wybierz swoje przeznaczenie (albo niech ono wybierze Ciebie?) i baw się dobrze w naszej fantastycznej krainie!

Jeśli zastanawiasz się, co będzie działo się w 2023, zapraszam do obejrzenia poniższych filmów z planami czytelniczymi :)

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora KSIĄŻKOWISKO już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Katarzyna Szymańska
Katarzyna Szymańska
20 zł
Jutrzna
Jutrzna
5 zł
Xiążki
Xiążki
20 zł
minyard
minyard
20 zł
Sylwia
Sylwia
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.