Avatar użytkownika

KSIĄŻKOWISKO

67
patronów
67
patronów

Progi wsparcia

Obrazek progu
5 zł miesięcznie
RZUĆ PIĄTAKA WIEDŹMINOWI

...i nie pozwól mu zginąć... a przynajmniej nie z głodu.

Wędrowcze o czystym sercu! Ten próg, tak samo jak hojność w wiedźmińskim świecie, nie daje zbyt wielu dodatkowych korzyści poza prywatną satysfakcją z dobrego uczynku. Wiedźmin niewiele ma, ale odwdzięczy się jak może.

Ten próg daje:
- Twoje imię/nick umieszczony na początku każdego filmiku w odpowiednim miejscu na karcie podziękowań.
- dostęp do prywatnej grupy na Discordzie
- dostęp do patronackiego klubu książki gdzie co miesiąc wspólnie czytamy książki i dyskutujemy o nich podczas wspólnego spotkania :)
Obrazek progu
10 zł miesięcznie
WIKING

Wsiadaj na łódź i wiosłuj z nami! Razem zbadamy nowe fantastyczne światy i podbijemy kolejne krainy.

Ten próg daje:
- Twoje imię/nick umieszczony na początku każdego filmiku w odpowiednim miejscu na karcie podziękowań
- wcześniejszy dostęp do książkowiskowych filmów na YT
- dostęp do prywatnej grupy na Discordzie
- dostęp do patronackiego klubu książki gdzie co miesiąc wspólnie czytamy książki i dyskutujemy o nich podczas wspólnego spotkania :)
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
CZARNOKSIĘŻNIK

Władasz potężną magią. Również tą czarną... ale o tym przecież nie mówimy głośno. Potrafisz zmieniać pogodę, miotać kulami ognia, a gdy zajdzie taka potrzeba zmusić odpowiednim zaklęciem swoją ofiarę do zrobienia co tylko zechcesz... znaczy się... nie czarną magią przecież.

Ten próg daje:
- Wszystkie korzyści progów WIKING+SKRYTOBÓJCA
- głosowe imienne podziękowanie na początku filmu w trakcie emitowania planszy z listą patronów niższych progów
- umieszczenie DRUGIEJ książki do 500 stron w puli "książki patronów" z której co miesiąc będę na wizji losować jedną pozycję do przeczytania. TA KSIĄŻKA NIGDY NIE ZNIKA Z PULI! Jeśli ją wylosuję, to podajesz mi kolejną książkę, którą dorzucam do puli :) Także zawsze masz w puli przynajmniej jedną swoją pozycję!
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
1 dostępne miejsce
BERSERK

Jesteś... no cóż, trochę wojownikiem, trochę szaleńcem. Poświęcenie ci nie straszne. Gołymi pięściami rozbijesz każdy mur, twój szał bitewny pokona każdego wroga. Gdy nie jesteś akurat w szale, pomagasz biedakom, bezdomnym i osobom starszym, bo w głębi tego przerytego wojną serca tli się ogromne dobro.

Ten próg daje:
- wszystkie korzyści progów WIKING, SKRYTOBÓJCA i CZARNOKSIĘŻNIK
- raz w miesiącu nakręcę filmik na temat, który dla mnie wybierzesz (o ile moja wiedza, umiejętności i przeczytane książki SFF na to oczywiście pozwolą - Dogadamy się!)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora KSIĄŻKOWISKO w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć, tu Zuza! Prowadzę na youtubie kanał KSIĄŻKOWISKO skupiający się na SFF. Rozmowy o książkach, wywiady z autorami - to znajdziecie w moich progach!

Cześć, tu Zuza!

Witajcie w patronajtowej krainie KSIĄŻKOWISKA.

Podejrzewam, że większość osób zaglądających na ten profil trafiła tu z mojego kanału youtube, więc mam nadzieję, że po zapoznaniu się z tą stroną również tutaj postanowicie do mnie dołączyć. Dla patronów przygotowałam różne ciekawe benefity, które mam nadzieję chociaż częściowo podziękują Wam za Wasze nieocenione wsparcie!

Stworzyłam dla nas fajne miejsce, gdzie jest wszystkiego jeszcze więcej - więcej dobrej atmosfery, więcej fajnych wydarzeń, więcej gadania o książkach. Więcej rozmów w mniejszym gronie gdzie podzielić się można swoimi przemyśleniami na różne tematy i nie znikają one w tłumie tak jak youtubowe komentarze. Prywatna grupa, gdzie możemy na bieżąco rozmawiać o książkach, dawać sobie polecajki, zgadzać się i nie zgadzać i po prostu czuć się dobrze!

Dlaczego patronite?

Jakiś czas temu podjęłam decyzję, że książkowisko NIGDY NIE BĘDZIE kanałem podejmującym się barterowych oraz płatnych współprac recenzenckich lub kręcącym sponsorowane przez wydawnictwa filmy. Na polskim booktubie jest to w większości główne źródło dochodu, ale, prosto mówiąc, to nie jest mój vibe. Poza tym na KSIĄŻKOWISKU mówię o wielu książkach, które wydane zostały już jakiś czas temu, albo nie ukazały się jeszcze wcale w Polsce i daje mi to ogromną radość!

Postanowiłam więc spróbować modelu, który z powodzeniem sprawdza się na booktubie zagranicznym i nie ogranicza mnie w żaden sposób, czyli właśnie patronite. Dzięki takiemu sposobowi monetyzacji mogę opowiadać Wam do woli o książkach sprzed 10, 15, 20 lat i nie martwić się, że to nie są "dochodowe" treści. Bo dochodowe nie zawsze znaczy wartościowe a jeśli chodzi o fantastykę to poprzednie dekady mają MASĘ do zaoferowania :)

Co zatem Was czeka na patronajcie książkowiska?

Wspaniała społeczność, która cały czas powoli rośnie. Rozmowy, rozmowy i jeszcze raz rozmowy - o książkach i nie tylko! Na naszym patronackim Discordzie gadamy o książkach, polecamy sobie lektury, oglądamy filmy i seriale a także po prostu gadamy o życiu. Co miesiąc czytamy wspólnie różne książki w ramach "buddy readów" oraz w drodze głosowania wybieramy jedną po której lekturze spotykamy się wspólnie na wideo i rozmawiamy o niej na wizji - tak jak w prawilnym klubie książki :) Co zatem Was czeka? Ludzie Was czekają a wraz z nimi - mam nadzieję - wspaniała przygoda :)

Co zatem możesz dla mnie zrobić by mi pomóc?

To proste! Wybierz swoje przeznaczenie (albo niech ono wybierze Ciebie?), zostań książkowiskowym WIKINGIEM, SKRYTOBÓJCĄ, CZARNOKSIĘŻNIKIEM lub BERSERKIEM i baw się dobrze w naszej fantastycznej krainie!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora KSIĄŻKOWISKO już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Jagoda Szulc
Jagoda Szulc
20 zł
Renata W
Renata W
20 zł
Ola Kisielewska
Ola Kisielewska
5 zł
Agnieszka Lipowska
Agnieszka Lipowska
10 zł
Martyna Gawryluk
Martyna Gawryluk
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.