1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

200 zł miesięcznie

200 zł pozwoli nam na opłacenie jednorazowej konsultacji u behawiorysty, której potrzebuje część z naszych psiaków. Niestety, psy które do nas trafiają są często w złym stanie psychicznym, dlatego tak potrzebne jest im wsparcie i porady profesjonalisty, abyśmy mogli jak najlepiej kontynuować ich socjalizację.

Będziemy Ci przekazywać informację, jakie postępy robi psiak, który otrzymał wsparcie od behawiorysty wraz ze zdjęciami.

Zapraszamy na nasz prywatny profil na Instagramie, gdzie będziemy dodawać nie publikowane materiały z naszymi podopiecznymi oraz będziemy się starać pokazywać jak wygląda fundacja "od kuchni" :) W mediach społecznościowych udostępnimy informację, że zostałeś naszym Patronem oraz nadamy Ci tytuł honorowego Patrona Kudłatych Kumpli <3

600 zł miesięcznie

Właśnie zostałeś wirtualnym opiekunem jednego z naszych psiaków, który przebywa w płatnym hoteliku. Twoja hojność pozwoli nam opłacić miesięczny pobyt Wegi lub Elmo w hoteliku. Możesz być pewny, że psiak jest bezpieczny i ma zapewnioną profesjonalną opiekę.

Zapraszamy do odwiedzin psiaka w hoteliku. Otrzymasz dostęp do naszego prywatnego profilu na Instagramie, gdzie będziemy dodawać niepublikowane materiały z naszymi podopiecznymi oraz będziemy się starać pokazywać jak wygląda fundacja "od kuchni" :) W mediach społecznościowych udostępnimy informację, że zostałeś naszym Patronem oraz nadamy Ci tytuł honorowego Patrona Kudłatych Kumpli <3 Zapraszamy również na wspólny spacer z naszymi psiakami w Warszawie :) dodatkowo przekażemy Ci kubek z naszym logo, dziękujemy!

avatar

Nowy użytkownik

Fundacja Kudłaty Kumpel

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.