1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

200 zł miesięcznie

MARIAN, TU JEST JAKBY LUKSUSOWO...
?????????????????

To już nie jest poziom Patrona, to już poziom Sponsora! Dziękujemy Ci za tak hojny wkład w nasz projekt! Oprócz wszystkiego, o czym pisaliśmy w powyżej, obiecujemy, że dopóki z nami jesteś, logo Twojej firmy, lub też Twoje dane (jeżeli tak zechcesz), zamieszczone zostaną na stronie głównej wyprawy MOTOHALIK 2021, jako jednego z Partnerów naszego projektu. Dodatkowo, po powrocie z chęcią spotkamy się z Tobą, w węższym lub szerszym gronie, aby podzielić się naszymi wrażeniami, opowiedzieć o przygodach i pooglądać wspólnie filmy i zdjęcia. Oczywiście przy kufelku bezalkoholowego. W przypadku firm, prosimy o kontakt w celu ustalenia ewentualnych dodatkowych warunków.

Przy wsparciu powyżej 3 miesięcy otrzymasz także album zdjęciowy z naszej wyprawy, który będzie stworzony już po naszym powrocie do kraju. Oczywiście z dedykacjami.


500 zł miesięcznie

MAJĄ ROZMACH S*********
?????????????

Twój wkład w naszą wyprawę wykracza poza wszelkie wyobrażenie. Nawet nie wiemy jak Ci dziękować, za tak ogromną pomoc! OK, wiemy! Oprócz miana Partnera MOTOHALIK 2021 i podania tej informacji poprzez zamieszczenie loga Twojej firmy, lub Twoich danych, na stronie głównej wyprawy, masz zapewnioną pocztówkę, z każdego kraju w którym będziemy przebywać, a także specjalnie dla Ciebie przygotowany album z najlepszymi zdjęciami z naszego wyjazdu, który przygotujemy już po powrocie. Jeżeli tego zechcesz, po powrocie spotkamy się z Tobą, lub też będziemy uczestniczyli w organizowanym przez Ciebie evencie, gdzie możemy opowiedzieć, co przeżyliśmy, co widzieliśmy i jak Ameryki zmieniły się od momentu, kiedy jeździł dookoła nich Tony Halik. W przypadku firm prosimy o kontakt w celu ustalenia ewentualnych dodatkowych warunków.
avatar

Nowy użytkownik

LifeOnMoto

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.