LifeOnMoto

W Patronite od 11.02.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
120 łącznie
LifeOnMoto to blog podróżniczy prowadzony przez nas - czyli dwójkę pasjonatów turystyki motocyklowej z zacięciem do opisywania słowem i malowania obrazem swoich przygód. Nasz blog powstał z miłości do motocykli, podróży i przygody.

O Autorze

Witajcie!

Nazywamy się Karolina i Szymon. Jesteśmy parą, która kocha motocykle równie mocno jak podróże. Staramy się przemierzać i poznawać świat na dwóch kółkach, chociaż nie zawsze mamy szansę to robić. Od ponad dwóch lat dzielimy się swoimi wyprawami z Czytelnikami naszego bloga - https://mototrasa.pl

Kilka słów o Mototrasie

Mototrasa powstała z miłości do podróżowania motocyklem, chociaż odkryliśmy to w sobie dość późno. Nie szlajaliśmy się po świecie z plecakami od najmłodszych lat, jak większość blogerów podróżniczych. Nie spędzaliśmy całego naszego wolnego czasu w garażu, składając swój pierwszy motocykl, marząc o przejechaniu Route 66 z „Born to be wild” w uszach. Jeszcze kilka lat temu żadne z nas nie powiedziałoby, że jesteśmy w stanie rzucić wszystko, wyjechać na Islandię, żyć tam i planować kilkuletnią podróż śladem Tony’ego Halika po obydwu Amerykach. A jednak. Życie bywa przewrotne i nieprzewidywalne i tak z całkiem zwyczajnej pary, zamieniliśmy się w parę blogerów, podróżników i miłośników dwóch kółek. Pary, która praktycznie każdą wolną chwilę poświęca na prowadzenie Mototrasy, opisywanie swoich podróży i zajmowanie się dość sporą społecznością, która zgromadziła się wokół bloga. W 2019 roku odbył się pierwszy zlot Mototrasy, były wlepki, smycze, rozmowy i opowieści do samego rana. Obecnie planujemy już kolejne. To chyba najbardziej nas motywuje, nie statystyki bloga, odsłony i liczba like’ów, ale fakt, że nasz blog inspiruje innych do podróży. Pokazuje, że marzenia się realizuje, a nie czeka aż się spełnią i łączy ludzi pomimo różnic w wieku, płci i poglądach.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Bartosz Wozniak
Bartosz Wozniak
Próg: 10 zł