Avatar użytkownika

LifeOnMoto

0
patronów
0 
miesięcznie
210 
łącznie
0
patronów
0 zł 210 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
5 zł miesięcznie
KUP PAN CEGŁĘ!
????????

A każda cegiełka się przyda do budowania i utrzymywania Mototrasy. Dzięki za Twoją pomoc!

Przy wsparciu powyżej 3 miesięcy, Twój nick, o ile tego zechcesz, zostanie dopisany do listy Patronów naszego bloga.
* Nie zapraszamy Was do tajnych grup, bo grupa Mototrasy na FB jest otwarta dla każdego i każdy znajdzie tam pomoc. :)
Obrazek progu
10 zł miesięcznie
IDĘ SOBIE, PATRZĘ, ALEJĄ ZASŁUŻONYCH!
????????????????

Dziękujemy za Twoje wsparcie! Co miesiąc dolewasz nam do baku ponad 2 litry paliwa. Twoje imię, nazwisko, czy nick w pełni zasługuje na to, aby pojawić się na specjalnej stronie, w alei zasłużonych, naszego bloga, jeżeli będziesz tego oczywiście chciał.

Chcesz abyśmy opracowali dla Ciebie plan wycieczki motocyklowej po jednym z krajów, które już odwiedziliśmy? Nic trudnego - zostań z nami przez co najmniej 3 miesiące!Obrazek progu
30 zł miesięcznie
A ILE ZA KROPELKĘ BEZOŁOWIOWEJ?
NIC? TO NIECH PAN NAKAPIE DO PEŁNA

???????????????????

Jednym kliknięciem nakapałeś nam prawie pół baku benzyny! No magia jak nic! Ty nam pomagasz, więc i my chcemy pomóc Tobie, dlatego wybierz kraj, wymieniony u nas na blogu, w którym już jeździliśmy, powiedz na jaki okres czasu się tam wybierasz, a my przygotujemy dla Ciebie cały plan podróży dzień po dniu, z mapkami i opisami tras motocyklowych. Oczywiście miejsce na stronie Patronów naszego bloga masz zapewnione.

Jesteś z nami przez 3 miesiące? Szykuj się na kartkę zza oceanu! Wybierz sobie dowolny kraj przez który będziemy przejeżdżali w ramach naszej wyprawy MotoHalik 2021, a my, z tego kraju, wyślemy do Ciebie kartkę od Mototrasy!
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
LUDZIE ZEJDŹCIE Z DROGI, BO LISTONOSZ JEDZIE
????????????????

Odczuwamy Twoje wsparcie na każdym naszym kroku! Dzięki za to! Chcemy, abyś Ty także miał coś od nas! Odwiedzimy 25 krajów, dlatego też, dopóki z nami jesteś, z każdego kraju, przez który przejedziemy w ramach naszej wyprawy MotoHalik 2021, dostaniesz od nas specjalną pocztówkę z dedykacją i pozdrowieniami. Jeżeli masz zamiar iść w nasze ślady, to plan podróży dzień po dniu do dowolnego kraju, który już odwiedziliśmy, masz także zapewniony, jak i miejsce na stronie Patronów Mototrasy.

A może jednorazowy dodatek do pocztówki z wybranego kraju? Zostań z nami powyżej 3 miesięcy!

Obrazek progu
100 zł miesięcznie
LISTONOSZ ZAWSZE DZWONI DWA RAZY
?????????????????

Dzięki, dzięki i jeszcze raz dzięki! Chcesz otrzymać materialny dowód naszej wdzięczności? Jak najbardziej na niego zasługujesz! Dopóki z nami jesteś, to wraz z pocztówką z pozdrowieniami z wybranych przez Ciebie 5 krajów, przez które przejeżdżamy, wyślemy także upominek, związany z kulturą danego państwa. Oczywiście także miejsce na liście Patronów, jak i naszą pomoc merytoryczną w przygotowaniu Twojej własnej wyprawy masz zapewnioną.

* Nie! Nie podejmujemy się wysyłania liści koki z Kolumbii!

Po naszym powrocie chętnie spotkamy się Tobą przy kufelku bezalkoholowego, aby opowiedzieć, co w dalekim świecie słychać i widać.

Obrazek progu
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
25 dostępnych miejsc
MARIAN, TU JEST JAKBY LUKSUSOWO...
?????????????????

To już nie jest poziom Patrona, to już poziom Sponsora! Dziękujemy Ci za tak hojny wkład w nasz projekt! Oprócz wszystkiego, o czym pisaliśmy w powyżej, obiecujemy, że dopóki z nami jesteś, logo Twojej firmy, lub też Twoje dane (jeżeli tak zechcesz), zamieszczone zostaną na stronie głównej wyprawy MOTOHALIK 2021, jako jednego z Partnerów naszego projektu. Dodatkowo, po powrocie z chęcią spotkamy się z Tobą, w węższym lub szerszym gronie, aby podzielić się naszymi wrażeniami, opowiedzieć o przygodach i pooglądać wspólnie filmy i zdjęcia. Oczywiście przy kufelku bezalkoholowego. W przypadku firm, prosimy o kontakt w celu ustalenia ewentualnych dodatkowych warunków.

Przy wsparciu powyżej 3 miesięcy otrzymasz także album zdjęciowy z naszej wyprawy, który będzie stworzony już po naszym powrocie do kraju. Oczywiście z dedykacjami.


Obrazek progu
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
10 dostępnych miejsc
MAJĄ ROZMACH S*********
?????????????

Twój wkład w naszą wyprawę wykracza poza wszelkie wyobrażenie. Nawet nie wiemy jak Ci dziękować, za tak ogromną pomoc! OK, wiemy! Oprócz miana Partnera MOTOHALIK 2021 i podania tej informacji poprzez zamieszczenie loga Twojej firmy, lub Twoich danych, na stronie głównej wyprawy, masz zapewnioną pocztówkę, z każdego kraju w którym będziemy przebywać, a także specjalnie dla Ciebie przygotowany album z najlepszymi zdjęciami z naszego wyjazdu, który przygotujemy już po powrocie. Jeżeli tego zechcesz, po powrocie spotkamy się z Tobą, lub też będziemy uczestniczyli w organizowanym przez Ciebie evencie, gdzie możemy opowiedzieć, co przeżyliśmy, co widzieliśmy i jak Ameryki zmieniły się od momentu, kiedy jeździł dookoła nich Tony Halik. W przypadku firm prosimy o kontakt w celu ustalenia ewentualnych dodatkowych warunków.
Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora LifeOnMoto w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

LifeOnMoto to blog podróżniczy prowadzony przez nas - czyli dwójkę pasjonatów turystyki motocyklowej z zacięciem do opisywania słowem i malowania obrazem swoich przygód. Nasz blog powstał z miłości do motocykli, podróży i przygody.

Witajcie!

Nazywamy się Karolina i Szymon. Jesteśmy parą, która kocha motocykle równie mocno jak podróże. Staramy się przemierzać i poznawać świat na dwóch kółkach, chociaż nie zawsze mamy szansę to robić. Od ponad dwóch lat dzielimy się swoimi wyprawami z Czytelnikami naszego bloga - https://mototrasa.pl

Kilka słów o Mototrasie

Mototrasa powstała z miłości do podróżowania motocyklem, chociaż odkryliśmy to w sobie dość późno. Nie szlajaliśmy się po świecie z plecakami od najmłodszych lat, jak większość blogerów podróżniczych. Nie spędzaliśmy całego naszego wolnego czasu w garażu, składając swój pierwszy motocykl, marząc o przejechaniu Route 66 z „Born to be wild” w uszach. Jeszcze kilka lat temu żadne z nas nie powiedziałoby, że jesteśmy w stanie rzucić wszystko, wyjechać na Islandię, żyć tam i planować kilkuletnią podróż śladem Tony’ego Halika po obydwu Amerykach. A jednak. Życie bywa przewrotne i nieprzewidywalne i tak z całkiem zwyczajnej pary, zamieniliśmy się w parę blogerów, podróżników i miłośników dwóch kółek. Pary, która praktycznie każdą wolną chwilę poświęca na prowadzenie Mototrasy, opisywanie swoich podróży i zajmowanie się dość sporą społecznością, która zgromadziła się wokół bloga. W 2019 roku odbył się pierwszy zlot Mototrasy, były wlepki, smycze, rozmowy i opowieści do samego rana. Obecnie planujemy już kolejne. To chyba najbardziej nas motywuje, nie statystyki bloga, odsłony i liczba like’ów, ale fakt, że nasz blog inspiruje innych do podróży. Pokazuje, że marzenia się realizuje, a nie czeka aż się spełnią i łączy ludzi pomimo różnic w wieku, płci i poglądach.

Cele Autora

MOTOHALIK 2021
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 5 000 zł brakuje
0%
Pracujemy, zbieramy, oszczędzamy. Jednak przy podróżach trwających kilka lat, nawet duże oszczędności mogą okazać się za małe. Przejechanie motocyklem prawie 200000 kilometrów, przez 25 krajów, w ciągu kilku lat, kosztuje, a koszty te, przynajmniej w jakimś stopniu, dzięki Twojemu wsparciu, nie będą spędzały nam snu z powiek. Zostań Patronem wyprawy dookoła obydwu Ameryk, śladami, chyba najbardziej znanego polskiego podróżnika, Tony'ego Halika. Dzięki naszym opisom, zdjęciom i filmom zobaczysz, jak bardzo tereny te zmieniły się od lat 50-tych ubiegłego wieku, kiedy Tony wraz ze swoją pierwszą żoną, i później synem Ozaną, je przemierzali.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora LifeOnMoto już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Mirosław Olszewski
Mirosław Olszewski
30 zł
Bartosz Wozniak
Bartosz Wozniak
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.