1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

75 zł miesięcznie

DZIĘKUJĘ! :) Ze względu na ogromne zainteresowanie progiem 50 zł zdecydowałam się dodać jeszcze jeden, wyższy poziom wsparcia.

W tym progu nie mogę Ci zaoferować wysyłek książkowych prezentów, ponieważ obecna liczba przesyłek przekracza moje możliwości logistyczne, czasowe i finansowe. Jeśli jednak bez względu na to chcesz mnie wesprzeć wyższą kwotą, będę Ci bardzo wdzięczna. ❤️ Kilka razy w roku wyślę Ci okolicznościowy list – odręcznie pisaną kartkę z podziękowaniami i pozdrowieniami.

W prezencie dostaniesz ode mnie oczywiście także prezenty z progów 10 zł i 25 zł (comiesięczny newsletter i tłumaczenia), zaproszenie do grupy Skarbowi Patroni na Facebooku oraz w ramach ankiet możliwość decydowania o kolejności publikacji skarbowych materiałów.

avatar

Nowy użytkownik

Literackie Skarby Świata Całego

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.