1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

30 zł miesięcznie

Co można kupić za 30 zł? Dwa razy więcej niż za 15 zł! Razem raźniej - wszyscy to wiedzą! 💪 Dlatego działajmy razem. Dla krzywdzonych zwierząt nasze działania to często jedyna nadzieja. Nadzieja, która często gaśnie. Zwłaszcza u zwierząt krzywdzonych latami, których nikt nie słyszał, nie widział lub przechodził obojętnie. Nic byśmy jednak nie zrobili bez pomocy ludzi reagujących na krzywdę zwierząt. Dzięki temu, że nie przechodzą obojętnie obok cierpienia słabszych i zgłaszają przypadki znęcania, mamy szanse pomóc biedny i pokrzywdzonym zwierzętom, które często żyją w strasznych i urągających żywym istotom warunkach przez całe życie, bez szansy na lepsze jutro. To wielka szansa na dodatkowe środki dla nas: czy możemy liczyć na Twoje wsparcie? 🙏
NAGRODA:
Trzydziestki są super :) Zostań SUPER Przyjacielem zwierząt! Wpłać 30zł. i otrzymaj od nas papierowe imienne podziękowania od wdzięcznych czworonogów!

50 zł miesięcznie

Każde 50 zł. to wielka szansa na pomoc dla naszych zwierzaków! Spacer po parku? Późny urlop? A może fort z poduszek i koców we własnym mieszkaniu? Gdziekolwiek jesteś: możesz pomagać zwierzakom! 🥰 Trzeba też powiedzieć jak niebezpieczne i przykre bywają interwencję dla inspektorów. Wielokrotnie są obrażani, atakowani przez oprawców zwierząt, którzy wykazują agresję w stosunku do ludzi i zwierzaków. Nie jednokrotnie jest potrzebna pomoc policji. Interwencje często są przeprowadzane w miejscach, które są brudne, śmierdzą, jest ciemno lub są to po prostu obory, które są zaniedbane i niesprzątane przez wiele lat. W niektórych sytuacjach nawet najbardziej doświadczeni inspektorzy mają łzy w oczach, patrząc na krzywdę zwierząt. Bądź NASZYM POMAGACZEM I DZIAŁAJ RAZEM Z NAMI!
NAGRODA:
50zł. to 50 buziaków od naszych psiaków dla WAS :) Wpłacając 50zł. zostajesz WYJĄTKOWYM PRZYJACIELEM ZWIERZĄT. To właśnie WYJĄTKOWI pomagają WYJĄTKOWYM :) Otrzymasz od nas papierowy imienny dyplom z podziękowaniami oraz długopis promujący pomoc zwierzakom!

500 zł miesięcznie

Czy słyszałeś kiedyś ciszę, która krzyczy z rozpaczy? My niestety tak! I choć trudno uwierzyć, że w XXI wieku zwierzęta są wciąż katowane, głodzone, mordowane w okrutny sposób - są to fakty. 500zł. to dla nas kwota za którą możemy zrobić BARDZO WIELE DOBREGO DLA NASZYCH MNIEJSZYCH BRACI! To często kwota za którą możemy opłacić kosztowne leczenie ratowanych zwierzaków! RAZEM MAMY WIELKĄ MOC!
NAGRODA:
Twoja nagroda jest absolutnie wyjątkowa! Dzięki Twojemu wsparciu opłaciliśmy miesięczny zapas karmy i pobyt w hotelu dla zwierząt uratowanemu interwencyjnie zwierzakowi! WPŁAĆ 500zł. i zostań PRESTIŻOWYM PRZYJACIELEM ZWIERZĄT! Otrzymasz od nas imienny papierowy dyplom, długopis zachęcający do pomocy zwierzakom i ręcznie malowaną drewnianą deseczkę z wizerunkiem zwierzaka :)

avatar

Nowy użytkownik

Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.