Avatar użytkownika

Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami

3
patronów
70 
miesięcznie
2 220 
łącznie
3
patronów
70 zł 2 220 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękujemy, że Jesteś z nami! 5 złotych to mało? Tak, ale to właśnie z pojedynczych złotówek składają się tysiące i miliony! Nawet najmniejsza darowizna, jaką robisz pomaga nam realizować nasze cele. Pamiętaj o Łódzkim Towarzystwie Opieki nad Zwierzętami i nie przejmuj się tym, że kwoty są niewielkie! Dzięki TOBIE możemy zmieniać świat zwierząt na lepszy!
NAGRODA:
Przybij piątkę ze zwierzakiem i zostań WIRTUALNYM PRZYJACIELEM ZWIERZĄT! Na koniec miesiąca w którym dokonałeś wpłaty imiennie podziękujemy Ci na naszym FanPag'u :)
10 zł miesięcznie
Jeśli uważasz, że Twoje 10zł. nie zmieni świata zwierząt to jesteś w błędzie! Jest to odczuwalna cegiełka, która POMAGA NAM ZMIENIAĆ ŚWIAT ZWIERZAKÓW NA LEPSZY! Im więcej osób wesprze nasze działania tym więcej zwierzaków będzie uratowanych . Każdego dnia pomagamy naszym podopiecznym na rozmaite sposoby i każdego dnia staramy się wymyślać kolejne! To dzięki temu możemy działać, rozwijać się i rozszerzać krąg pomocy. Aby robić to skutecznie, potrzebujemy jednak jeszcze czegoś innego: Twojego wsparcia. BĄDŹ ANIOŁEM ZWIERZĄT I POMAGAJ RAZEM Z NAMI!
NAGRODA:
Każdy kto pomoże na 10 :) otrzyma od nas na e-maila imienny dyplom PRZYJACIELA ZWIERZĄT!
30 zł miesięcznie
Co można kupić za 30 zł? Dwa razy więcej niż za 15 zł! Razem raźniej - wszyscy to wiedzą! 💪 Dlatego działajmy razem. Dla krzywdzonych zwierząt nasze działania to często jedyna nadzieja. Nadzieja, która często gaśnie. Zwłaszcza u zwierząt krzywdzonych latami, których nikt nie słyszał, nie widział lub przechodził obojętnie. Nic byśmy jednak nie zrobili bez pomocy ludzi reagujących na krzywdę zwierząt. Dzięki temu, że nie przechodzą obojętnie obok cierpienia słabszych i zgłaszają przypadki znęcania, mamy szanse pomóc biedny i pokrzywdzonym zwierzętom, które często żyją w strasznych i urągających żywym istotom warunkach przez całe życie, bez szansy na lepsze jutro. To wielka szansa na dodatkowe środki dla nas: czy możemy liczyć na Twoje wsparcie? 🙏
NAGRODA:
Trzydziestki są super :) Zostań SUPER Przyjacielem zwierząt! Wpłać 30zł. i otrzymaj od nas papierowe imienne podziękowania od wdzięcznych czworonogów!
50 zł miesięcznie
Każde 50 zł. to wielka szansa na pomoc dla naszych zwierzaków! Spacer po parku? Późny urlop? A może fort z poduszek i koców we własnym mieszkaniu? Gdziekolwiek jesteś: możesz pomagać zwierzakom! 🥰 Trzeba też powiedzieć jak niebezpieczne i przykre bywają interwencję dla inspektorów. Wielokrotnie są obrażani, atakowani przez oprawców zwierząt, którzy wykazują agresję w stosunku do ludzi i zwierzaków. Nie jednokrotnie jest potrzebna pomoc policji. Interwencje często są przeprowadzane w miejscach, które są brudne, śmierdzą, jest ciemno lub są to po prostu obory, które są zaniedbane i niesprzątane przez wiele lat. W niektórych sytuacjach nawet najbardziej doświadczeni inspektorzy mają łzy w oczach, patrząc na krzywdę zwierząt. Bądź NASZYM POMAGACZEM I DZIAŁAJ RAZEM Z NAMI!
NAGRODA:
50zł. to 50 buziaków od naszych psiaków dla WAS :) Wpłacając 50zł. zostajesz WYJĄTKOWYM PRZYJACIELEM ZWIERZĄT. To właśnie WYJĄTKOWI pomagają WYJĄTKOWYM :) Otrzymasz od nas papierowy imienny dyplom z podziękowaniami oraz długopis promujący pomoc zwierzakom!
100 zł miesięcznie
Przekazując nam 100zł. dokładasz ogromną cegiełkę do MISJI ZMIENIANIA ŚWIATA ZWIERZĄT NA LEPSZY! JESTEŚ NASZYM BOHATEREM I ANIOŁEM ZWIERZĄT! POMAGAĆ możesz wszędzie - Zostajesz w domu, wychodzisz do sklepu, idziesz na spacer? Gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz: możesz pomagać naszym mniejszym braciom! Bądź głosem cierpiących zwierząt! Twoja POMOC to Ostatnia nadzieja dla zwierząt z interwencji
NAGRODA:
Zostań mistrzem skutecznej pomocy zwierzakom! Wpłać 100 zł. i zostań NADZWYCZAJNYM PRZYJACIELEM ZWIERZĄT! Otrzymasz od nas imienny papierowy dyplom z podziękowaniami, długopis zachęcający do pomocy zwierzakom oraz zakładkę do książki z naszymi przyjaciółmi na czterech łapkach :)
500 zł miesięcznie
Czy słyszałeś kiedyś ciszę, która krzyczy z rozpaczy? My niestety tak! I choć trudno uwierzyć, że w XXI wieku zwierzęta są wciąż katowane, głodzone, mordowane w okrutny sposób - są to fakty. 500zł. to dla nas kwota za którą możemy zrobić BARDZO WIELE DOBREGO DLA NASZYCH MNIEJSZYCH BRACI! To często kwota za którą możemy opłacić kosztowne leczenie ratowanych zwierzaków! RAZEM MAMY WIELKĄ MOC!
NAGRODA:
Twoja nagroda jest absolutnie wyjątkowa! Dzięki Twojemu wsparciu opłaciliśmy miesięczny zapas karmy i pobyt w hotelu dla zwierząt uratowanemu interwencyjnie zwierzakowi! WPŁAĆ 500zł. i zostań PRESTIŻOWYM PRZYJACIELEM ZWIERZĄT! Otrzymasz od nas imienny papierowy dyplom, długopis zachęcający do pomocy zwierzakom i ręcznie malowaną drewnianą deseczkę z wizerunkiem zwierzaka :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami - wspierając nasze działania POMAGACIE INTERWENCYJNIE RATOWAĆ SKRZYWDZONE ZWIERZAKI!!! Nasi Inspektorzy interweniują na terenie całego województwa łódzkiego wkładając w te działania ogrom serca. Razem zmieniamy świat zwierząt na lepszy!

Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami niesie pomoc i  sprawuje opiekę nad bezdomnymi i krzywdzonymi zwierzętami.

KIM JESTEŚMY?

- Działamy od 1990 roku

- Przeprowadziliśmy ponad 10000 tysięcy interwencji

- Uratowaliśmy kilka tysięcy psów i kotów

- Przed sąd doprowadziliśmy kilkudziesięciu oprawców

- Uratowaliśmy kilkadziesiąt lisów z fermy futrzarskiej przed okrutną śmiercią

- Wspieramy legalnie działające schroniska

- Działamy realnie, a nie wirtualnie

Głównym zadaniem naszej organizacji są interwencję, czyli wyjazdy na kontrole interwencyjne dotyczące znęcania się nad zwierzętami. Każdego dnia otrzymujemy liczne zgłoszenia dotyczące przejawów przemocy nad naszymi mniejszymi braćmi. Wyjazdy interwencyjne odbywają się często w asyście policji.

Docieramy w miejsca, w których nikt by się nie spodziewał, że może tam żyć jakakolwiek żywa istota. Wyciągaliśmy już porzucone psy ze studzienki kanalizacyjnej, zakopane szczeniaki odkopywaliśmy ze strażakami z leśnego dołu, wchodziliśmy na dachy ratować uwięzione tam przez ludzką bezmyślność psy... i tak każdego dnia.

Przeprowadzając interwencję, opieramy się na Ustawie o Ochronie Zwierząt. Każde przestępstwo znęcania się nad zwierzętami ujawnione podczas interwencji Towarzystwa zgłaszane jest przez nas do organów ścigania. Potem walczymy na salach sądowych o to, żeby sprawca znęcania otrzymał sprawiedliwy wyrok... Choć w polskich realiach jest to wciąż bardzo trudne.

Dla krzywdzonych zwierząt nasze działania to często jedyna nadzieja. Nadzieja, która często gaśnie. Zwłaszcza u zwierząt krzywdzonych latami, których nikt nie słyszał, nie widział lub przechodził obojętnie. Nic byśmy jednak nie zrobili bez pomocy ludzi reagujących na krzywdę zwierząt. Dzięki temu, że nie przechodzą obojętnie obok cierpienia słabszych i zgłaszają przypadki znęcania, mamy szanse pomóc biedny i pokrzywdzonym zwierzętom, które często żyją w strasznych i urągających żywym istotom warunkach przez całe życie, bez szansy na lepsze jutro.

Nasi Inspektorzy interweniują na terenie całego województwa łódzkiego, poświęcając swój wolny czas i wkładając w te działania ogrom serca. Działalność interwencyjna wymaga od naszych inspektorów odpowiedniego przeszkolenia, dużej wiedzy zarówno merytorycznej, jak i praktycznej, znajomości przepisów dotyczących ochrony praw zwierząt, stalowych nerwów, ale przede wszystkim empatii i ogromnej miłości wobec zwierząt.

Trzeba też powiedzieć jak niebezpieczne i przykre bywają interwencję dla inspektorów. Wielokrotnie są obrażani, atakowani przez oprawców zwierząt, którzy wykazują agresję w stosunku do ludzi i zwierzaków. Nie jednokrotnie jest potrzebna pomoc policji. Interwencje często są przeprowadzane w miejscach, które są brudne, śmierdzą, jest ciemno lub są to po prostu obory, które są zaniedbane i niesprzątane przez wiele lat. W niektórych sytuacjach nawet najbardziej doświadczeni inspektorzy mają łzy w oczach, patrząc na krzywdę zwierząt.

Otwarte, ropiejące rany, brak schronienia, głodzenie, łańcuchy wrośnięte w szyję... To tylko niektóre tortury, które spotykają zwierzęta!!! Ciężko nam na to patrzeć. Ale jak nie my to kto? Ratujemy tych, którzy nas potrzebują!!! Odebrane zwierzęta leczymy we współpracujących z nami gabinetach weterynaryjnych, a następnie utrzymujemy i szukamy im domów tymczasowych i stałych. Jednak niewiele możemy zdziałać bez wsparcia finansowego, które niestety jest konieczne. Niestety egzekwowanie kosztów leczenia czy utrzymania od oprawców jest bardzo trudne, a praktycznie niemożliwe. To na nas spada ciężar zapłaty faktur za leczenie, kosztowne operacje ratujące życie czy utrzymanie zwierząt!

W 2020r. Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami uratowało od okrutnej śmierci na futra 100 lisów polarnych. Lisy dzięki naszej interwencji nie zostały zabite prądem i przerobione na futra. Dzięki heroicznej pracy naszych Inspektorów liski trafiły do ośrodków, w których otrzymały nowe, godne życie. 

Obecnie miesięcznie potrzebujemy ok. 30 tyś. zł za leczenie i utrzymanie naszych podopiecznych. Jest nam bardzo ciężko, przede wszystkim przez ogromną ilość interwencji, ale także pandemię, która pozbawiła nas części Darczyńców.

Serdecznie prosimy Państwo o wsparcie naszej organizacji i pomoc w możliwości przeprowadzania interwencji i ratowania słabszych i bezbronnych istot, które bez pomocy człowieka nie mają najmniejszych szans na lepszy los. Cały zebrany dochód przeznaczymy na ratowanie i leczenie najbardziej skrzywdzonych zwierząt i spłatę długu w lecznicy weterynaryjnej. Tylko dzięki Wam możemy pomagać tym, którzy nas potrzebują. Usłyszmy krzyk cierpienia w ciszy! Pomóż razem z nami!

Nasze dane:
Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami
ul. Piotrkowska 117 lok. 19, 90-430 Łódź
tel. 042 632 05 02
Konto Santander 18 1090 2705 0000 0001 1606 1967

1,5% Serca - KRS: 0000014017

Cele Autora

Zima zabija! Uratuj zwierzęta z interwencji!
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 930 zł brakuje
1%
Zima jest surowa dla wszystkich istot żyjących na naszym świecie, ale zwierzęta, które nie mają dostępu do ciepła i schronienia, cierpią jeszcze bardziej.

Wiele z tych stworzeń żyje w niesprzyjających warunkach, często w prowizorycznych budach, które nie zapewniają im ochrony przed zimnem, wiatrem i deszczem. Ich sytuacja staje się szczególnie dramatyczna, gdy temperatury spadają, a warunki atmosferyczne stają się niebezpieczne.
To tutaj wchodzimy my, Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Nasza misja polega na niesieniu pomocy i ochronie zwierząt w potrzebie, a zima to czas, gdy nasza praca jest jeszcze ważniejsza. Dzięki Waszemu wsparciu jesteśmy w stanie dostarczać wysoko energetyczną karmę, ocieplone budy dla zwierząt, zapewnić im leczenie w razie potrzeby, a także organizować akcje ratunkowe, aby uratować te, które są w największym niebezpieczeństwie. Na tej zbiórce zbieramy środki na interwencje w okresie zimowym: na leczenie, zakup wysoko energetycznej karmy, ocieplanych bud, opłacenie hotelików dla odbieranych interwencyjnie zwierząt.

Nasi inspektorzy oglądają tam często widoki, które trudno sobie wyobrazić w XXI wieku. Psy przycumowane do drzewa, śpiące na gołej ziemi, dziurawa skrzynka mająca spełniać rolę budy, zamarzające, wyziębione żywe istoty to tylko niektóre z nich. Serce ściska, że "człowiek" wciąż jest w stanie zgotować naszym mniejszym braciom tak okrutny los.
Dlatego na tej zbiórce serdecznie prosimy Państwo o wsparcie naszej organizacji i pomoc w ratowaniu zwierzaków w okresie zimowym. Cały zebrany dochód przeznaczymy na zimowe interwencje w tym leczenie i utrzymanie odebranych zwierząt. Tylko dzięki Wam możemy pomagać tym, którzy nas potrzebują!
Leczenie zwierząt ratowanych interwencyjnie
  • 15 000 zł miesięcznie
  • 14 930 zł brakuje
0%
Otwarte, ropiejące rany, brak schronienia, głodzenie, łańcuchy wrośnięte w szyję... To tylko niektóre tortury, które spotykają zwierzęta!!! Ciężko nam na to patrzeć. Ale jak nie my to kto? Ratujemy tych, którzy nas potrzebują!!! Odebrane zwierzęta leczymy we współpracujących z nami gabinetach weterynaryjnych, a następnie utrzymujemy i szukamy im domów tymczasowych i stałych. Jednak niewiele możemy zdziałać bez wsparcia finansowego, które niestety jest konieczne. Niestety egzekwowanie kosztów leczenia czy utrzymania od oprawców jest bardzo trudne, a praktycznie niemożliwe. To na nas spada ciężar zapłaty faktur za leczenie, kosztowne operacje ratujące życie czy utrzymanie zwierząt! Finansujemy bardzo skomplikowane i kosztowne operacje zwierząt! A tym samym ratujemy IM życie, które jest bezcenne.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Iwona Szabelska
Iwona Szabelska
30 zł
Katarzyna Stasiak-Groncka
Katarzyna Stasiak-Groncka
10 zł
Dorota Jakóbczyk
Dorota Jakóbczyk
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.