1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

25 zł miesięcznie

Bardzo dobre pytanie . Odpowiedzieć na nie może sobie każdy samodzielnie - albo nie robiąc kompletnie nic, albo biorąc udział w akcji prowadzącej do osiągnięcia wspólnego celu. Powiem Ci szczerze, że jeśli tu kliknąłeś (i nie było to przez omsknięcie się ręki :D) to naprawdę mnie zaskoczyłeś. W życiu nie spodziewałbym się, że są osoby które byłyby skłonne w aż takim stopniu wesprzeć to co robię i którym aż do tego stopnia by zależało na rozwoju kanału. Ktoś może powiedzieć, że przesadzam, bo przecież 25 złotych to nie jest milion dolarów żeby tak sapać, ale znam dobrze trud zarabiania pieniędzy i wiem ile rozwagi niekiedy wymagają decyzje związane z ich wydawaniem. Zajebiście jest wiedzieć, że wśród tego tłumu ludzi są również osoby takie jak Ty ?

Więcej informacji o "progach" znajdziesz w opisie po lewej na dole, w części pt. "Dobre słowo".

50 zł miesięcznie

Hej, to jeszcze nie koniec świata, mogło być dużo gorzej. Mógłbym na przykład mieć tragiczny śmiech jakby koń lał na blachę, albo mówić ciągle "se" zamiast sobie, czy chociażby zdecydowanie za dużo przeklinać. A nie chwileczkę, czekaj... to wszystko też prawda ? O ile na niektóre rzeczy w życiu nie mamy wpływu, o tyle nad wadą rzadko pojawiających się filmów możemy wspólnie popracować. Co prawda wybranie przez Ciebie progu 50zł robi się już dla mnie ciutkę podejrzane - bo albo masz po prostu tyle kasy na zbyciu, albo masz tyle kasy na zbyciu i dodatkowo masz w dupie czyjeś wady, bo wolisz skupiać się na pozytywach - tak czy siak musisz być chyba prawie tak walnięty jak ja ? A tak na poważnie to mam prośbę - dobrze się zastanów i wybieraj ten próg tylko jeśli kasa przyszła Ci w miarę lekko i możesz ją równie lekko, ale z pożytkiem, puścić dalej. Jeśli ciężko na nią pracowałeś / pracowałaś nie dawaj na ten cel takiej siopy. Nie zrozum mnie źle, wszystkim nam tutaj bardzo zależy na jak największym i szybkim rozwoju kanału, ale koniec końcem jest to tylko zapewnianie sobie większej ilości rozrywki w postaci filmów, nie ratowanie komuś zdrowia czy życia. Ja również dzień w dzień ciężko pracuję i wiem co to znaczy. W takiej sytuacji, jeśli bardzo chcesz wziąć udział, wybierz po prostu któryś próg niżej, a resztę wydaj w lepszy sposób albo oszczędź. I tak Ci gratuluję i biję brawo za wielkie chęci ?

Więcej informacji o "progach" znajdziesz w opisie po lewej na dole, w części pt. "Dobre słowo".

100 zł miesięcznie

Punkt widzenia, zależy z reguły od punktu siedzenia. Dla jednych może to być relatywnie niedużo pracy (np. dla doświadczonego zespołu ludzi, którzy robią bardziej złożone produkcje), a dla innych może to być taka ilość pracy, że robi im się mokro pod pachami i workiem na samą myśl ile rzeczy musieliby zaplanować, ile posiadać sprzętu oraz umiejętności i determinacji by tworzyć i regularnie publikować takie filmy. Niezależnie jednak od perspektywy można obiektywnie stwierdzić, że dla jednej osoby, tak jak ma to miejsce w tym przypadku, która musi jeszcze na to wszystko w międzyczasie zarobić - jest to nie lada wyzwanie. Natomiast co do tej stówy, która widnieje tam u góry, to nie sądzę, żeby ktokolwiek i kiedykolwiek to kliknął. Jeśli mimo wszystko kiedyś tak się stanie to mam gorącą prośbę, żebyś mi od razu napisał / napisała w wiadomości dlaczego postanowiłeś / postanowiłaś przeznaczyć aż tyle siana na rozwój mojego kanału. Nie mam nic naprzeciwko, bardzo doceniam ten fakt, ale mówię całkowicie poważnie i chciałbym to po prostu wiedzieć zanim cokolwiek i gdziekolwiek wpłacisz ?

Więcej informacji o "progach" znajdziesz w opisie po lewej na dole, w części pt. "Dobre słowo".

avatar

Nowy użytkownik

LucZyn

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.