1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

150 zł miesięcznie

REŻYSER ODCINKA LUB WYSTĄP W MOIM FILMIE

Nawet jak jesteśmy na odległość mam wiele pomysłów jak możesz zostać współtwórcą odcinka. Czy to Twoje przesłane nagranie, które wmontuję w film czy przesłany przez Ciebie scenariusz co chcesz abym zrobiła w danym filmie. Może Q&A tylko z Twoimi pytaniami ? Odcinek będzie stworzony razem z Tobą oraz z dedykacją dla Ciebie. Tutaj jestem otwarta na pomysły.

* Co jakiś czas wyślę Ci mały prezencik/ upominek ze Stanów. Może to być magnez na lodówkę, brelok do kluczy, gadżet z amerykańskim akcentem lub cokolwiek znajdę ciekawego w podróży, w mallu lub w pobliskiej wiosce rybackiej.

* Co jakiś czas otrzymasz ode mnie pocztówkę z różnych miejsc w Stanach z opisem i podziękowaniami za bycie patronem.

* Pamiętaj aby dołączyć do mojej grupy na FB.

*Podziękowania pod koniec filmów dla patronów ( jeśli sobie tego nie życzysz wybierz tryb anonimowy ).

Dziękuję !

160 zł miesięcznie

To już jest kosmos ! Bardzo dziękuję za ogromne wsparcie !
Doceniam bardzo. Bardzo bardzo. Jestem niesamowicie wdzięczna i podekscytowana naszą współpracą.


Co dla Ciebie ?

* Co jakiś czas utworzę film, gdzie to Ty będziesz decydować co chcesz zobaczyć. Może interesują Cię ceny w Twoim ulubionym sklepie, po którym mam Cię oprowadzić z kamerą? Może chcesz zobaczyć jakieś miejsce ( w moim zasięgu ) Może masz pomysł co mam nagrać podczas mojej podróży ? Decyzje, decyzje :)
Ustalimy to między sobą pisemnie lub możesz mi nagrać krótkie wideo z Twoim pomysłem na odcinek lub pozdrowieniami dla kogo tylko chcesz i umieszczę to w moim filmie na youtube. Będziesz współtwórcą odcinka.
* Co jakiś czas wyślę Ci mały prezencik/ upominek ze Stanów. Może to być magnez na lodówkę, brelok do kluczy, gadżet z amerykańskim akcentem lub cokolwiek znajdę ciekawego w podróży, w mallu lub w pobliskiej wiosce rybackiej.
* Co jakiś czas otrzymasz ode mnie pocztówkę z różnych miejsc w Stanach
* Dostęp do prywatnej grupy na facebooku
* Wpisuję Twoje imię w podziękowaniach za wsparcie kanału na końcu filmu

avatar

Nowy użytkownik

Mafi Malibu

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.