Mafi Malibu

W Patronite od 01.10.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3511

Liczba Patronów: 3072

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
4 miesięcznie
1 556 łącznie
Cześć, tu Mafi. Krążą o mnie plotki, że jestem niestrudzenie pozytywna. Mieszkam na słonecznej Florydzie skąd obsesyjnie nagrywam palmy i prześladujące mnie ptaki. Kręcę vlogi z podróży po USA i życia na Florydzie.

O Autorze

Cześć kochani, 

Kanał nieśmiało rozpoczęłam jeszcze w Dubaju gdzie pracując jako stewardessa oprowadzałam Was po zakątkach tego arabskiego świata. Przy okazji zabrałam Was do kilku krajów. Od 2 lat mieszkam w Stanach i Wy moi widzowie- przeprowadziliście się (na ekranie ) razem ze mną.

Teraz przede mną zwiedzanie Stanów... A jest ich 50 więc mam co robić !!! Kiedy tylko możliwe wybieram się w roadtripy - uwielbiam zwiedzać Amerykę autem, przejeżdżać przez małe miasteczka i obserwować życie w poszczególnych stanach. Czasem do Was pogadam do kamery, zazwyczaj wsiądę na rower albo do auta i opowiem Wam ile płacą  Amerykanie za domy, pokażę pola wojny secesyjnej albo ceny w outletach. 

Skoro jesteś na tej stronie to prawdopodobnie rozważasz zostanie "moim Patronem". Jestem niesamowicie wdzięczna za chęć pomocy mi w prowadzeniu kanału. Uzbierane pieniądze zamierzam dokładać do moich podróży oraz zainwestować w lepszy sprzęt abyście mieli lepszą jakość filmów. Wiem, że sporo z Was prosiła mnie o pocztówkę lub macie inne pomysły, które będą mogły być zrealizowane dzięki Waszemu wsparciu. 

 

Ściskam i wysyłam dużo słońca z Florydy. 

Mafi

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anna Lepre
Anna Lepre
Próg: 4 zł
Roma Filipkowska
Roma Filipkowska
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 160 zł