Avatar użytkownika

Mafi Malibu

1
patron
10 
miesięcznie
1 692 
łącznie
1
patron
10 zł 1 692 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

4 zł miesięcznie
Witaj słońce,

Ten symboliczny dolar to znak dla mnie, że cenisz moją twórczość ! Symboliczna kwota a w praktyce w wymierny sposób wpływa na mój kanał i ogromna zachęta do dalszego działania.

Pamiętaj aby dołączyć do mojej grupy na Facebooku : Mafi Malibu.

Dziękuję !
MM
10 zł miesięcznie
WITAJ ROAD TRIP BUDDY,

Bardzo dziękuję za wsparcie ! Dzięki Tobie podróżowanie po Stanach staje się łatwiejsze. Dokładasz się do paliwa i noclegów abym mogła zwiedzić jak najwięcej Stanów i nagrywać filmy z podróży.

Pamiętaj aby dołączyć do grupy na Facebooku: Mafi malibu

Umieszczę Twoje imię w podziękowaniach pod moimi filmami na youtubie oraz na FB ( jeśli sobie tego nie życzysz wybierz tryb wspierania anonimowy)


30 zł miesięcznie
" MAFIA POCZTÓWKOWA "

W tym progu z przyjemnością będę wysyłać Ci pocztówki z podróży po Stanach Zjednoczonych z opisem oraz podziękowaniami za bycie Patronem.

Wypiszę Twoje imię /nick w podziękowaniu na kanale youtube ( jeśli sobie tego nie życzysz wybierz tryb anonimowy ).

Pamiętaj aby dołączyć do mojej grupy na FB.

Dziękuję !
80 zł miesięcznie
PACZKOMANIACY,

No to już jest Dziękuję wielkie jak z Florydy do Polski !
Doceniam każdą złotówkę, którą wspierasz mój kanał. Ogromnie dziękuję.

Co dla Ciebie ?

* Co jakiś czas wyślę Ci mały prezencik/ upominek ze Stanów. Może to być magnez na lodówkę, brelok do kluczy, gadżet z amerykańskim akcentem lub cokolwiek znajdę ciekawego w podróży, w mallu lub w pobliskiej wiosce rybackiej.

* Co jakiś czas otrzymasz ode mnie pocztówkę z różnych miejsc w Stanach z opisem i podziękowaniami za bycie patronem

* Pamiętaj aby dołączyć do mojej grupy na FB.

* Wpisuję Twoje imię w podziękowaniach za wsparcie kanału na końcu filmu ( jeśli sobie tego nie życzysz, wybierz tryb anonimowy )

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Mafi Malibu w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć, tu Mafi. Krążą o mnie plotki, że jestem niestrudzenie pozytywna. Mieszkam na słonecznej Florydzie skąd obsesyjnie nagrywam palmy i prześladujące mnie ptaki. Kręcę vlogi z podróży po USA i życia na Florydzie.

Cześć kochani, 

Kanał nieśmiało rozpoczęłam jeszcze w Dubaju gdzie pracując jako stewardessa oprowadzałam Was po zakątkach tego arabskiego świata. Przy okazji zabrałam Was do kilku krajów. Od 2 lat mieszkam w Stanach i Wy moi widzowie- przeprowadziliście się (na ekranie ) razem ze mną.

Teraz przede mną zwiedzanie Stanów... A jest ich 50 więc mam co robić !!! Kiedy tylko możliwe wybieram się w roadtripy - uwielbiam zwiedzać Amerykę autem, przejeżdżać przez małe miasteczka i obserwować życie w poszczególnych stanach. Czasem do Was pogadam do kamery, zazwyczaj wsiądę na rower albo do auta i opowiem Wam ile płacą  Amerykanie za domy, pokażę pola wojny secesyjnej albo ceny w outletach. 

Skoro jesteś na tej stronie to prawdopodobnie rozważasz zostanie "moim Patronem". Jestem niesamowicie wdzięczna za chęć pomocy mi w prowadzeniu kanału. Uzbierane pieniądze zamierzam dokładać do moich podróży oraz zainwestować w lepszy sprzęt abyście mieli lepszą jakość filmów. Wiem, że sporo z Was prosiła mnie o pocztówkę lub macie inne pomysły, które będą mogły być zrealizowane dzięki Waszemu wsparciu. 

 

Ściskam i wysyłam dużo słońca z Florydy. 

Mafi

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Mafi Malibu już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Izabela
Izabela
10 zł
Anna Lepre
Anna Lepre
4 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.