1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

100 zł miesięcznie

Serio?! Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale kwota jaką postanowiłeś/aś mnie wesprzeć to dla mnie prywatnie duża suma i jest to ogromna cegiełka jaką dokładasz do mojego rozwoju. Czując takie wsparcie dam z siebie jeszcze więcej i będę mogła dać z siebie jeszcze więcej, bo kwota jaką mi przekazujesz pokryje np. koszt wizyty u fizjoterapeuty, czyli jednej z najbardziej niezbędnych rzeczy w życiu sportowca. Właśnie zatroszczyłeś/aś się o moje zdrowie!

🏆 Zdrowie jest bezcenne i nie wiem, czy będę Ci w stanie za to podziękować, ale spróbuję! Nie mam w tym doświadczenia, ale dla Ciebie się nauczę i nagram w roku minimum dwa vlogi z wyjazdów na zagraniczne zawody/obozy, żebyś jeszcze lepiej poczuł/a, że jesteś tam razem ze mną. W każdym nagraniu osobiście podziękuję Ci za Twoje wsparcie. I kto wie, może zacznie mi to iść na tyle dobrze, że takich materiałów będzie więcej :)

🏆 Oczywiście spodziewaj się też upominków z poprzednich progów :)

200 zł miesięcznie

Nawet nie wiem jak mam zareagować… Napiszę tylko, że jestem bardzo wzruszona i mam ogromne szczęście, że trafiam w życiu na tak wspaniałych ludzi jak Ty! Wiesz, że staram się rozwijać tak mocno, jak to tylko możliwe i dosłownie wszystkie pieniądze przeznaczam tylko na to, szukając m.in. najlepszych specjalistów z danych dyscyplin. Dzięki Twojej pomocy będę mogła pokryć koszt jednego treningu indywidualnego z takim trenerem. Musisz wiedzieć, że właśnie w ogromnym stopniu przyczyniłeś/aś się do tego, że stałam się lepszą zawodniczką.

🏆 Wsparcie taką kwotą to dla mnie bardzo poważna sprawa i zobowiązanie. To już nie jest kibicowanie, a duży wkład w moją karierę. Chciałabym, żebyś czuł/a jeszcze bardziej jak ważną częścią teamu jesteś. Zaprojektuję specjalne koszulki #TEAMCZABAN. Zrobię ich tylko kilka dla moich trenerów, rodziny i patronów. Mam nadzieję, że będzie Ci w niej do twarzy :)

🏆 Oczywiście spodziewaj się też wyrazów wdzięczności z poprzednich progów, ale bądź pewny/na, że nie ograniczę się do małych pamiątek z wyjazdów. Wyślę Ci coś extra, zobaczysz!

500 zł miesięcznie

Wspierając mnie tak dużą kwotą dołączasz do mojego narożnika nie tylko jako kibic, ale też jako sponsor mojej kariery i czuję się zobowiązana w taki sposób Cię traktować. Nawet nie wiesz jak się cieszę. Dzięki Tobie nasze plany i marzenia, nawet te odległe stają się coraz bardziej realne. Dziękuję za tak ogromną wiarę we mnie i zaufanie jakim mnie właśnie obdarzyłeś! Ta kwota pozwoli mi np. na pokrycie kosztów uczestnictwa w jednym ze specjalistycznych obozów w Polsce lub wyjazd na kilka dni na treningi do innego miasta. Każdy taki wyjazd to dla mnie ogromny krok do przodu i rozwój! Bez Ciebie nie byłby on możliwy!

🏆 Skoro sponsorujesz moją sportową karierę, chciałabym Ci zaproponować oznaczanie Cię we wszystkich materiałach na moich social mediach wraz z moimi pozostałymi partnerami. Chciałabym Cię też zaprosić na trening personalny, podczas którego przedstawię Ci podstawy MMA, a potem na kawę, żeby poznać Cię lepiej i opowiedzieć Ci też o tym co słychać u mnie i jakie są nasze dalsze wspólne plany podboju świata :)

🏆 Oczywiście nie ominą Cię wyrazy wdzięczności z poprzednich progów i extra pamiątki z wyjazdów ;) Słowo Atomówki! ;)

avatar

Nowy użytkownik

Magdalena Czaban

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.