Magdalena Czaban

W Patronite od 02.11.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1108

Liczba Patronów: 1111

Zostań Patronem
Kup na prezent
12 patronów
360 miesięcznie
2 280 łącznie
Jestem młodą zawodniczką MMA - amatorską Mistrzynią Świata i Europy IMMAF. Na macie spędziłam ostatnie lata swojego życia. Przede mną bardzo ważny etap - walki na najwyższym zawodowym poziomie. Aby wciąż się rozwijać potrzebuję wsparcia - być może to właśnie Ty zechcesz być częścią mojej drużyny.

O Autorze

Cześć, tu Magda! 

Bardzo się cieszę, że trafiliście na mój profil. Jeśli jeszcze nie mieliśmy okazji się poznać - zróbmy to teraz.

Jestem zawodniczką MMA i Brazylijskiego Jiu-Jitsu. Studiuję na AWF w Krakowie i pracuję dorywczo, by móc sfinansować swój rozwój. Sport jest moją pasją, ale i pracą, której poświęcam się w 100%. Jest to praca w interdyscyplinarnym i profesjonalnym zespole, która wymaga odpowiedniego zaanagażowania. To właśnie ona zaowocowała wieloma sukcesami. Oto najważniejsze z nich: 

 • Mistrzostwo Świata Juniorek IMMAF - największej amatorskiej organizacji na świecie
 • 3 x Mistrzostwo Europy Seniorek IMMAF w dwóch kat. wagowych (jako pierwsza osoba w historii)
 • vice-Mistrzostwo Oceanii Seniorek IMMAF
 • Amatorski rekord w MMA 17-1
 • “Herakles” dla zawodnika roku amatorów w Polsce 
 • Mistrzostwo Polski w Grapplingu
 • Mistrzostwo i Puchar Polski ADCC oraz 2 x Mistrzostwo Polski BJJ No-Gi (niebieskie pasy)

Zapewniam, że to nie jest koniec listy. Ta lista dopiero się rozpoczyna. Nie zawsze traktowano mnie poważnie - zawsze byłam najmniejsza w grupie, a sport który wybrałam jest domeną mężczyzn. Jednak dzięki mojej zawziętości i charakterowi szybko zauważono moje 155 cm na macie. 

Ciężko pracuję na osiągane sukcesy, ale jestem też szczęściarą. Robię to co kocham i odnajduję spełnienie w kolejno zdobywanych tytułach. Być może więc zadajesz sobie pytanie, dlaczego właściwie potrzebuje dodatkowego wsparcia?

MMA to sport wielopłaszczyznowy. Wymaga przygotowania z zakresu różnych dyscyplin m.in. zapasy, boks, brazylijskie jiu-jitsu, grappling, kick boxing, przygotowanie motoryczne, mentalne, dietetyczne czy taktyczne.

MMA to również sport urazowy, często wymagający opieki fizjoterapeutów.

Wszystko to oznacza konieczność współpracy z autorytetami w wyżej wymienionych dziedzinach. 

Im wyższy poziom, większa ranga zawodów, tym większe koszty przygotowań, wyjazdów, obozów, opłat. A ja chcę być najlepsza na świecie. Wiem, że mogę być najlepsza na świecie. 

Im wyższy poziom tym bardziej konieczny staje się trening w środowisku międzynarodowym, który pozwala pracować z najlepszymi sparingpartnerkami w określonych kategoriach wagowych.

Im wyższy reżim treningowy tym mniejsza przestrzeń do angażowania się w inny wymiar pracy.

Wszystkie elementy tej układanki są bardzo kosztowne i niemożliwe do osiągnięcia bez dodatkowego wsparcia na tym etapie.

Mogę jednak zapewnić, że celem mojej drogi jest znalezienie się wśród czołówki najlepszych zawodniczek na świecie w zawodowym MMA… i wiem, że tam się znajdę! Ale jeśli  Ty uwierzysz we mnie, to znajdę się tam jeszcze szybciej i będzie to nasz wspólny sukces. 

Twoje wsparcie da mi szansę spełniać te marzenia, a ja zrobię wszystko, byśmy wspólnie cieszyli się z kolejnych sukcesów!

DLACZEGO JEDNAK MIAŁBYŚ/-ABYŚ WESPRZEĆ WŁAŚNIE MNIE? 

 • Dodatkowy budżet pozwoli mi na realizację takich przedsięwzięć jak udział w międzynarodowych campach treningowych na najlepszych matach na świecie. 
 • Wsparcie finansowe pozwoli mi na stałą pracę z najlepszymi specjalistami w swoich dziedzinach. 
 • Fundusze umożliwiają regularny monitoring zdrowia poprzez poddawanie się częstym badaniom. 
 • Twoje wsparcie to dla mnie znacznie więcej niż pieniądze. To możliwości, które wykorzystam z nadwyżką! To otwarcie nowego, sportowego etapu, w który obiecuję Cię zabrać i dostarczać Ci emocji na najwyższym poziomie. 

A JAK SIĘ TO WSZYSTKO ZACZĘŁO? 

Pierwszy był balet, później gimnastyka sportowa, artystyczna i lekkoatletyka. Prawdziwą miłością stały się jednak sporty walki, a przede wszystkim MMA, któremu od 5 lat jestem wierna.

Jestem bardzo ambitną osobą i robię wszystko, by stawać się coraz lepszą zawodniczką. Od 5 lat priorytetem dla mnie jest sport i rozwój z nim związany. Mimo, że walczę jeszcze amatorsko, to moje życie prawie niczym nie różni się od życia zawodowca. Przez długi czas bardzo ciężko było mi pogodzić dwa treningi dziennie, studia i pracę, która była moim jedynym źródłem dochodu (niestety MMA nie jest dyscypliną olimpijską i uzyskanie stypendium jest niemożliwe). Z biegiem czasu zaczęłam przyzwyczajać się do tak intensywnego trybu życia, jednak duże zmęczenie odbija się na jakości treningów. Z tak ograniczonym budżetem bardzo ciężko jest się utrzymać, a co dopiero dokładać do sportowego rozwoju.

Mogłabym bez problemu powiedzieć, że chcieć znaczy móc, jednak w tym momencie największym czynnikiem ograniczającym stał się budżet. Sukcesy nie są tylko zasługą zawodnika, one zasługą całego zespołu, dlatego będę prawdziwie wdzięczna jeśli zechcesz wesprzeć mnie i dołączyć do mojego temu.

BLIŻSZE I DALSZE CELE

Cel nadrzędny: znalezienie się w największej organizacji MMA na świecie, czyli UFC.

Moje najbliższe przystanki w drodze do celu:

 • Mistrzostwa Europy IBJJF No-Gi, Rzym
 • Mistrzostwa Świata IBJJF No-Gi, Anaheim (USA)
 • Mistrzostw Świata MMA organizacji IMMAF, Abu Dhabi
 • Campy treningowe m.in. w Wielkiej Brytanii, Szwecji i Tajlandii. 

Dziś to może zależeć także od Ciebie czy uda mi się znaleźć na każdym z przystanków.
Wszystkie te wyjazdy to kosztowne przedsięwzięcia uzależnione od budżetu jaki uda mi się zorganizować. A planów jest tylko więcej, po to, by każdy kolejny z nich przybliżał mnie do bycia w czołówce światowego MMA. 

Długa i trudna droga przed nami, ale jestem pewna, że jeśli będziecie w tym wszystkim razem ze mną, to sobie poradzimy.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Aleksandra Szpiczakowska
Aleksandra Szpiczakowska
Próg: 10 zł
Robert Cantare Kantor
Robert Cantare Kantor
Próg: 30 zł
Michał Jangas
Michał Jangas
Próg: 10 zł
Paweł Trajdos
Paweł Trajdos
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Paulina Zgraja
Paulina Zgraja
Próg: 10 zł