Avatar użytkownika

Magdalena Czaban

6
patronów
260 
miesięcznie
9 080 
łącznie
6
patronów
260 zł 9 080 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
99 dostępnych miejsc
Dziękuję! Skoro postanowiłeś/aś mnie wspierać, to chyba oznacza, że wierzysz w moje możliwości i mi kibicujesz. To znaczy dla mnie więcej niż myślisz i daje mnóstwo energii do treningów! To tak jakbyś postawił/a mi kawę, gdy tego bardzo potrzebuję. A musisz wiedzieć, że bardzo lubię kawę ;) Zatem bierzemy się do roboty!

🏆 Witaj w moim narożniku!

20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
99 dostępnych miejsc
Niezmiernie mi miło, że chcesz pomóc mi jeszcze bardziej! To wspaniałe czuć wsparcie i troskę swojego narożnika. Pomyśl, że właśnie zabrałeś/aś mnie na obiad po bardzo ciężkim treningu, żeby nie zabrakło mi energii na kolejny. Z moją wagą to niezwykle ważne, bo i tak zawsze jestem najmniejsza w grupie i muszę sobie radzić z osobami cięższymi o 10-15 kg ;)

🏆 Za takie wsparcie chciałabym Ci podziękować publicznie - raz w miesiącu opublikuję w moich social mediach post, w którym wymienię członków teamu z tego progu i wyższych. Oczywiście jeśli tego chcesz :)
30 zł miesięcznie
Wybierz 30 zł
99 dostępnych miejsc
Widzę, że naprawdę mocno się zaangażowałeś/aś w mój rozwój. Bardzo to doceniam. Trenujemy i walczymy razem i mam nadzieję, że czujesz, iż bez Twojego wsparcia byłoby mi dużo ciężej. Kwota jaką mi przekazujesz pokrywa np. koszt jednego wejścia na trening grupowy. Kolejny trening, kolejny mały krok w rozwoju sportowca - następny będzie możliwy dzięki Tobie!

🏆 Chcę Ci podziękować za wkład w mój sportowy rozwój. Co powiesz na to, że dwa razy w roku wyślę Ci pocztówkę z podziękowaniami z zagranicznych zawodów lub obozu? Mam nadzieję, że taka pamiątka Ci się spodoba :)
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
98 dostępnych miejsc
Wow, mam najlepszy team na świecie! Taka kwota to już bardzo duże wsparcie i koszt z Twojej strony. Chcę, żebyś wiedział/a, że zdaję sobie z tego sprawę i zrobię wszystko co w mojej mocy, by zrealizować nasze plany. Jeszcze raz dziękuję, że tak mocno we mnie wierzysz! Ta kwota ułatwi mi np. pokrycie kosztu dojazdu na lokalne zawody albo na treningi do innego miasta. Albo pozwoli uzupełnić zapas jednego z najpotrzebniejszych dla sportowca suplementów. To Twoja zasługa!

🏆 Jak mogę Ci się odwdzięczyć? Myślę, że dwa razy w roku do pocztówek z podziękowaniami z zagranicznych zawodów/obozów dołączę jakąś małą lokalną pamiątkę. Może magnes a może coś innego. Zobaczymy co ciekawego dla Ciebie znajdę ;)
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
99 dostępnych miejsc
Serio?! Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale kwota jaką postanowiłeś/aś mnie wesprzeć to dla mnie prywatnie duża suma i jest to ogromna cegiełka jaką dokładasz do mojego rozwoju. Czując takie wsparcie dam z siebie jeszcze więcej i będę mogła dać z siebie jeszcze więcej, bo kwota jaką mi przekazujesz pokryje np. koszt wizyty u fizjoterapeuty, czyli jednej z najbardziej niezbędnych rzeczy w życiu sportowca. Właśnie zatroszczyłeś/aś się o moje zdrowie!

🏆 Zdrowie jest bezcenne i nie wiem, czy będę Ci w stanie za to podziękować, ale spróbuję! Nie mam w tym doświadczenia, ale dla Ciebie się nauczę i nagram w roku minimum dwa vlogi z wyjazdów na zagraniczne zawody/obozy, żebyś jeszcze lepiej poczuł/a, że jesteś tam razem ze mną. W każdym nagraniu osobiście podziękuję Ci za Twoje wsparcie. I kto wie, może zacznie mi to iść na tyle dobrze, że takich materiałów będzie więcej :)

🏆 Oczywiście spodziewaj się też upominków z poprzednich progów :)
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
100 dostępnych miejsc
Nawet nie wiem jak mam zareagować… Napiszę tylko, że jestem bardzo wzruszona i mam ogromne szczęście, że trafiam w życiu na tak wspaniałych ludzi jak Ty! Wiesz, że staram się rozwijać tak mocno, jak to tylko możliwe i dosłownie wszystkie pieniądze przeznaczam tylko na to, szukając m.in. najlepszych specjalistów z danych dyscyplin. Dzięki Twojej pomocy będę mogła pokryć koszt jednego treningu indywidualnego z takim trenerem. Musisz wiedzieć, że właśnie w ogromnym stopniu przyczyniłeś/aś się do tego, że stałam się lepszą zawodniczką.

🏆 Wsparcie taką kwotą to dla mnie bardzo poważna sprawa i zobowiązanie. To już nie jest kibicowanie, a duży wkład w moją karierę. Chciałabym, żebyś czuł/a jeszcze bardziej jak ważną częścią teamu jesteś. Zaprojektuję specjalne koszulki #TEAMCZABAN. Zrobię ich tylko kilka dla moich trenerów, rodziny i patronów. Mam nadzieję, że będzie Ci w niej do twarzy :)

🏆 Oczywiście spodziewaj się też wyrazów wdzięczności z poprzednich progów, ale bądź pewny/na, że nie ograniczę się do małych pamiątek z wyjazdów. Wyślę Ci coś extra, zobaczysz!
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
100 dostępnych miejsc
Wspierając mnie tak dużą kwotą dołączasz do mojego narożnika nie tylko jako kibic, ale też jako sponsor mojej kariery i czuję się zobowiązana w taki sposób Cię traktować. Nawet nie wiesz jak się cieszę. Dzięki Tobie nasze plany i marzenia, nawet te odległe stają się coraz bardziej realne. Dziękuję za tak ogromną wiarę we mnie i zaufanie jakim mnie właśnie obdarzyłeś! Ta kwota pozwoli mi np. na pokrycie kosztów uczestnictwa w jednym ze specjalistycznych obozów w Polsce lub wyjazd na kilka dni na treningi do innego miasta. Każdy taki wyjazd to dla mnie ogromny krok do przodu i rozwój! Bez Ciebie nie byłby on możliwy!

🏆 Skoro sponsorujesz moją sportową karierę, chciałabym Ci zaproponować oznaczanie Cię we wszystkich materiałach na moich social mediach wraz z moimi pozostałymi partnerami. Chciałabym Cię też zaprosić na trening personalny, podczas którego przedstawię Ci podstawy MMA, a potem na kawę, żeby poznać Cię lepiej i opowiedzieć Ci też o tym co słychać u mnie i jakie są nasze dalsze wspólne plany podboju świata :)

🏆 Oczywiście nie ominą Cię wyrazy wdzięczności z poprzednich progów i extra pamiątki z wyjazdów ;) Słowo Atomówki! ;)
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
5 dostępnych miejsc
Ten próg przeznaczam tylko dla firm lub osób, które byłyby zainteresowane pełną sponsorską współpracą tzn. taką, w której będę mogła w pełni odwdzięczyć się za tak ogromny wkład finansowy np. poprzez promowanie produktów i usług, umieszczanie logotypów na strojach oraz materiałach marketingowych, uczestnictwo w wydarzeniach promocyjnych, itp.

🏆 Oczywiście te firmy/osoby mogą również liczyć na wszystkie wcześniejsze upominki :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Magdalena Czaban w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem młodą zawodniczką MMA - amatorską Mistrzynią Świata i Europy IMMAF. Na macie spędziłam ostatnie lata swojego życia. Przede mną bardzo ważny etap - walki na najwyższym zawodowym poziomie. Aby wciąż się rozwijać potrzebuję wsparcia - być może to właśnie Ty zechcesz być częścią mojej drużyny.

Cześć, tu Magda! 

Bardzo się cieszę, że trafiliście na mój profil. Jeśli jeszcze nie mieliśmy okazji się poznać - zróbmy to teraz.

Jestem zawodniczką MMA i Brazylijskiego Jiu-Jitsu. Studiuję na AWF w Krakowie i pracuję dorywczo, by móc sfinansować swój rozwój. Sport jest moją pasją, ale i pracą, której poświęcam się w 100%. Jest to praca w interdyscyplinarnym i profesjonalnym zespole, która wymaga odpowiedniego zaanagażowania. To właśnie ona zaowocowała wieloma sukcesami. Oto najważniejsze z nich: 

 • Mistrzostwo Świata Seniorek i Juniorek IMMAF - największej amatorskiej organizacji na świecie
 • 3 x Mistrzostwo Europy Seniorek IMMAF w dwóch kat. wagowych (jako pierwsza osoba w historii)
 • Mistrzostwo Świata IBJJF (brazylijskie ju-jitsu) w niebieskich pasach
 • Mistrzostwo Europy IBJJF (brazylijskie ju-jitsu) w niebieskich i purpurowych pasach
 • vice-Mistrzostwo Oceanii Seniorek IMMAF
 • Amatorski rekord w MMA 21-2
 • 2x “Herakles” dla zawodnika roku amatorów w Polsce 
 • Mistrzostwo Polski w Grapplingu
 • Mistrzostwo i Puchar Polski ADCC oraz 2 x Mistrzostwo Polski BJJ No-Gi (niebieskie pasy)

Zapewniam, że to nie jest koniec listy. Ta lista dopiero się rozpoczyna. Nie zawsze traktowano mnie poważnie - zawsze byłam najmniejsza w grupie, a sport który wybrałam jest domeną mężczyzn. Jednak dzięki mojej zawziętości i charakterowi szybko zauważono moje 155 cm na macie. 

Ciężko pracuję na osiągane sukcesy, ale jestem też szczęściarą. Robię to co kocham i odnajduję spełnienie w kolejno zdobywanych tytułach. Być może więc zadajesz sobie pytanie, dlaczego właściwie potrzebuje dodatkowego wsparcia?

MMA to sport wielopłaszczyznowy. Wymaga przygotowania z zakresu różnych dyscyplin m.in. zapasy, boks, brazylijskie jiu-jitsu, grappling, kick boxing, przygotowanie motoryczne, mentalne, dietetyczne czy taktyczne.

MMA to również sport urazowy, często wymagający opieki fizjoterapeutów.

Wszystko to oznacza konieczność współpracy z autorytetami w wyżej wymienionych dziedzinach. 

Im wyższy poziom, większa ranga zawodów, tym większe koszty przygotowań, wyjazdów, obozów, opłat. A ja chcę być najlepsza na świecie. Wiem, że mogę być najlepsza na świecie. 

Im wyższy poziom tym bardziej konieczny staje się trening w środowisku międzynarodowym, który pozwala pracować z najlepszymi sparingpartnerkami w określonych kategoriach wagowych.

Im wyższy reżim treningowy tym mniejsza przestrzeń do angażowania się w inny wymiar pracy.

Wszystkie elementy tej układanki są bardzo kosztowne i niemożliwe do osiągnięcia bez dodatkowego wsparcia na tym etapie.

Mogę jednak zapewnić, że celem mojej drogi jest znalezienie się wśród czołówki najlepszych zawodniczek na świecie w zawodowym MMA… i wiem, że tam się znajdę! Ale jeśli  Ty uwierzysz we mnie, to znajdę się tam jeszcze szybciej i będzie to nasz wspólny sukces. 

Twoje wsparcie da mi szansę spełniać te marzenia, a ja zrobię wszystko, byśmy wspólnie cieszyli się z kolejnych sukcesów!

DLACZEGO JEDNAK MIAŁBYŚ/-ABYŚ WESPRZEĆ WŁAŚNIE MNIE? 

 • Dodatkowy budżet pozwoli mi na realizację takich przedsięwzięć jak udział w międzynarodowych campach treningowych na najlepszych matach na świecie. 
 • Wsparcie finansowe pozwoli mi na stałą pracę z najlepszymi specjalistami w swoich dziedzinach. 
 • Fundusze umożliwiają regularny monitoring zdrowia poprzez poddawanie się częstym badaniom. 
 • Twoje wsparcie to dla mnie znacznie więcej niż pieniądze. To możliwości, które wykorzystam z nadwyżką! To otwarcie nowego, sportowego etapu, w który obiecuję Cię zabrać i dostarczać Ci emocji na najwyższym poziomie. 

A JAK SIĘ TO WSZYSTKO ZACZĘŁO? 

Pierwszy był balet, później gimnastyka sportowa, artystyczna i lekkoatletyka. Prawdziwą miłością stały się jednak sporty walki, a przede wszystkim MMA, któremu od 5 lat jestem wierna.

Jestem bardzo ambitną osobą i robię wszystko, by stawać się coraz lepszą zawodniczką. Od 5 lat priorytetem dla mnie jest sport i rozwój z nim związany. Mimo, że walczę jeszcze amatorsko, to moje życie prawie niczym nie różni się od życia zawodowca. Przez długi czas bardzo ciężko było mi pogodzić dwa treningi dziennie, studia i pracę, która była moim jedynym źródłem dochodu (niestety MMA nie jest dyscypliną olimpijską i uzyskanie stypendium jest niemożliwe). Z biegiem czasu zaczęłam przyzwyczajać się do tak intensywnego trybu życia, jednak duże zmęczenie odbija się na jakości treningów. Z tak ograniczonym budżetem bardzo ciężko jest się utrzymać, a co dopiero dokładać do sportowego rozwoju.

Mogłabym bez problemu powiedzieć, że chcieć znaczy móc, jednak w tym momencie największym czynnikiem ograniczającym stał się budżet. Sukcesy nie są tylko zasługą zawodnika, one zasługą całego zespołu, dlatego będę prawdziwie wdzięczna jeśli zechcesz wesprzeć mnie i dołączyć do mojego temu.

BLIŻSZE I DALSZE CELE

Cel nadrzędny: znalezienie się w największej organizacji MMA na świecie, czyli UFC.

Moje najbliższe przystanki w drodze do celu:

 • Mistrzostwa Europy IBJJF No-Gi 
 • Mistrzostwa Świata IBJJF No-Gi, Stany Zjednoczone
 • Campy treningowe m.in. w Wielkiej Brytanii, Szwecji i Tajlandii. 

Dziś to może zależeć także od Ciebie czy uda mi się znaleźć na każdym z przystanków.
Wszystkie te wyjazdy to kosztowne przedsięwzięcia uzależnione od budżetu jaki uda mi się zorganizować. A planów jest tylko więcej, po to, by każdy kolejny z nich przybliżał mnie do bycia w czołówce światowego MMA. 

Długa i trudna droga przed nami, ale jestem pewna, że jeśli będziecie w tym wszystkim razem ze mną, to sobie poradzimy.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Magdalena Czaban już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Paweł Trajdos
Paweł Trajdos
30 zł
Anonimowy patron
50 zł
Kamil Zawarski
Kamil Zawarski
10 zł
Pan Kapa
Pan Kapa
100 zł
Kinga Arendarczyk
Kinga Arendarczyk
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.