1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

21 zł miesięcznie

21zł
Ogromnie Ci dziękuję! Bardzo doceniam twoje wsparcie, i sama czuję się doceniona jako artystka.
Jeżeli około 9 osób mnie wesprze tą kwotą będę mogła opłacić miesięczną subskrypcję Illustratora (Illustrator kosztuje 169,42 zł miesięcznie, ilość osób przybliżona po odjęciu prowizji).
Otrzymasz w zamian mój jedyny w swoim rodzaju autorski kalendarz w formie PDF, który możesz samodzielnie wydrukować. Siatkę każdego miesiąca projektuję oddzielnie w oparciu na bazowej matrycy.
Za twoją zgodą dodam twoje imię i nazwisko (albo nick) do listy moich oficjalnych patronów dostępnej w informacjach na FB.
Dodatkowo otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku (albo listy mailingowej jeśli nie masz konta) gdzie będę się czasem dzielić szkicami obrazków, czasem nawet wierszy i przemyśleń, i piosenek nie koniecznie skończonych, improwizowanych nuceń (pewnie wciąż na zepsutym głośniku), którymi się na szerszym polu nie dzielę czyli wgląd w proces twórczy, jak wygląda “od kuchni” zależnie od tego nad czym aktualnie będę pracować.
🌊

50 zł miesięcznie

50zł
Bardzo Ci dziękuję, że korzystasz ze swoich możliwości by mnie tak wesprzeć. To jest poważna suma. Jestem zaszczycona takim wsparciem.
Jest to dla mnie bardzo wyraźny sygnał, że tym co tworzę uderzyłam w jakąś istotną dla Ciebie strunę.
Wystarczy czterech wspierających o takiej sumie bym opłaciła miesięczną subskrypcję Ilustratora.
Za takie wsparcie otrzymujesz tak samo jak w poprzednich progach kalendarz w formie PDF jak i dostęp do grupy na Facebooku gdzie dzielę się szkicami i większym wglądem w procesy twórcze (albo w formie listy mailingowej jeżeli nie masz konta).
Za twoją zgodą dodam twoje imię i nazwisko (albo nick) do listy moich oficjalnych patronów dostępnej w informacjach na FB.
Nagrodą za ten próg jest personalizacja kalendarza.
Przekażesz mi informacje o urodzinach lub ważnych dla Ciebie świętach czy dniach, które chciał_abyś by były zawarte w kalendarzu dla Ciebie na dany miesiąc.
🔥

avatar

Nowy użytkownik

Maja Karina Rozbicka

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.